Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

laurentiu_tim 07-03-11 21:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce trebeee :-)

kox_24 07-03-11 22:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
" ... nu pot sa-mi dau seama daca ai fost ironic sau iti plac"
prietene nu stiu cine tia dat poza care a pus punctu pe i. :D

Caius TM 08-03-11 08:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4150495)
hai nu mai abera :))

adu proiectoarele ca te alerg tot orasu .. :lol:

Quote:

Originally Posted by coka (Post 4151001)
cam porno asta mica! :D :D
apropo de detalii...imi place "martisorul" ei de la oglinda :lol:

ying yang ... de la cumatru ADF .. :lol:
nu mai am bubble gum :| nu stii cine are? :D


Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4151020)
Am trecut si eu prin tm si nu am avut cum sa nu o vad masina :shock: nu se poate sa nu o vezi ca iti scoate ochii era parcata peste drum de MoL sau Omv ce este acolo ca nu am fost atent(peco) ... la hotelul acela, presupun ca acolo muncesti .. arata intr`un mare fel masina abea astept sa o vad gata :twisted: bafta in continuare :arrow:

da... mersi :D

Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4151107)
ce trebeee :-)

cand o spune un drifter.. inseamna ca ii asa cum zice :lol:

Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4151408)
prietene nu stiu cine tia dat poza care a pus punctu pe i. :D

da da da , absolut, da .. ai dreptate.
de la tine a pornit nebunia .. :lol: ms!


Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4150582)
Pune te rog poze cu 225 35 pe fata.... vreau sa iau si eu la fel tot pe jante de 9j si sunt curios cum ar arata :D .... eu ma mir cum au stat pe 10j :D
Bafta !

ti-am facut acu de dimineata 2 poze in fuga ca sa-ti faci o idee.. nu stiu cat poti intelege din ele ...

TM 77 ADF 08-03-11 08:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
ying yang si wu tang clan :)) TM 01 TOY ??? like it?

coka 08-03-11 08:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
bubble?? ai zis bubble??..ai zis coka :lol::lol: eu am tot timpu' boss... si aia din piata :lol:

crysty.bobok 08-03-11 09:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4151844)

ti-am facut acu de dimineata 2 poze in fuga ca sa-ti faci o idee.. nu stiu cat poti intelege din ele ...

Se vede destul de bine ... Mersi ! Cred ca tot 225 o sa iau si eu pt fata ... !

brandex 08-03-11 11:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mai bine cauta niste Styling 176! :)

crysty.bobok 08-03-11 11:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4152361)
Mai bine cauta niste Styling 176! :)

atunci chiar ca nu se mai vad franele :D

Caius TM 08-03-11 11:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
@ brandex ... am probat.. dar mi se par mai "elegante" asa... :D
mai mult imi plac 95-urile

edy1092 08-03-11 12:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
https://img847.imageshack.us/img847/1...styling176.jpg

Caius TM 08-03-11 19:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D
vedem la final...

crysty.bobok 08-03-11 20:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4153653)
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D
vedem la final...

Doar ca o sa fie mult mai fortza ... cu barile alea :X

P A K E 09-03-11 08:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4153653)
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D
vedem la final...

Nici chiar asa... Tu esti mai ''umflat'' acum... Dar sunt curios de rezultat!

Caius TM 10-03-11 08:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x

pict :D

crysty.bobok 10-03-11 09:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4157666)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x

pict :D

ne dai asa cate-o poza aaa :) hai cu ea vopsita... zici ca e masina mea asa astept sa o vad gata =))


All times are GMT +2. The time now is 18:23.

- Copyright 2026 4Tuning