![]() |
Re: my tuning r5
intrebare: tie iti lipsesc taste din tastatura?
Nu de alta dar sunt curios pt ca nu exista post al tau care sa fie scris corect. |
Re: my tuning r5
Quote:
Va consultati intre voi cand faceti "tiuning"??? |
Re: my tuning r5
tot theardul asta ar trebui mutat la "bancurile zilei" sau ceva de genu ii mortal:)))
oricum bafta cu masina:) |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
scaun sport
|
Re: my tuning r5
Volanul e racing,ce sa mai full fara piele :lol: pacat de masina..
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
|
Re: my tuning r5
Super, film de oscar cu masina de ESSEN !:yikes:
|
Re: my tuning r5
superb film superba masina! de ce nu iti deschizi un atelier tuning?
|
Re: my tuning r5
Un film de geniu, si masina la fel!
|
Re: my tuning r5
Pe mine unu`, m-ai cucerit.....
|
Re: my tuning r5
Eu zic sa facem o cheta sa strangem bani de benzina pentru masina ta. Dar nu ca sa circuli cu ea....
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Salut!Eu cred ca masina asta mai bine primea o vopsea decenta si niste jante si era OK! Asa e cel mai mare kitch.
|
Re: my tuning r5
ALI G IN VARIANTA UNGUREASCA!! FOTOLII SPORT O PUS IN EA...II BELEA !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:38. |
- Copyright 2026 4Tuning