Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

Eugen_TL 22-03-11 20:35

Re: my tuning r5
 
intrebare: tie iti lipsesc taste din tastatura?
Nu de alta dar sunt curios pt ca nu exista post al tau care sa fie scris corect.

andy_wpo 22-03-11 20:39

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4188605)
la un prieten


Va consultati intre voi cand faceti "tiuning"???

Payulik 23-03-11 00:14

Re: my tuning r5
 
tot theardul asta ar trebui mutat la "bancurile zilei" sau ceva de genu ii mortal:)))

oricum bafta cu masina:)

fazekasnfs 24-03-11 18:07

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
scaun sport

Grafa 24-03-11 18:33

Re: my tuning r5
 
Volanul e racing,ce sa mai full fara piele :lol: pacat de masina..

VladM 24-03-11 19:00

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4197273)
scaun sport

Mai las-o in p*la mea daca alea is scaune sport. La tine totul e sport sau racing ?:))

fazekasnfs 25-03-11 17:15

Re: my tuning r5
 
https://www.youtube.com/watch?v=d6O3X2JWTII

Eugen_TL 25-03-11 18:11

Re: my tuning r5
 
Super, film de oscar cu masina de ESSEN !:yikes:

Cartmaneu87 25-03-11 18:13

Re: my tuning r5
 
superb film superba masina! de ce nu iti deschizi un atelier tuning?

nsl_iuli 25-03-11 18:53

Re: my tuning r5
 
Un film de geniu, si masina la fel!

faustino 25-03-11 22:22

Re: my tuning r5
 
Pe mine unu`, m-ai cucerit.....

vladpvs 25-03-11 23:26

Re: my tuning r5
 
Eu zic sa facem o cheta sa strangem bani de benzina pentru masina ta. Dar nu ca sa circuli cu ea....

szoke_sz 26-03-11 09:40

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by vladpvs (Post 4200463)
Eu zic sa facem o cheta sa strangem bani de benzina pentru masina ta. Dar nu ca sa circuli cu ea....

donez eu diluant.

TL 02 UFO 26-03-11 10:14

Re: my tuning r5
 
Salut!Eu cred ca masina asta mai bine primea o vopsea decenta si niste jante si era OK! Asa e cel mai mare kitch.

mihai123456 28-03-11 19:32

Re: my tuning r5
 
ALI G IN VARIANTA UNGUREASCA!! FOTOLII SPORT O PUS IN EA...II BELEA !!!


All times are GMT +2. The time now is 18:38.

- Copyright 2026 4Tuning