![]() |
:lol: Nu...indiciul este exact la fix daca va ganditi ceva mai profund...adaug la indiciu:\"inima italieneasca\"...ati jucat pana acum Rebus? :lol:
|
cuore cumva?
|
...Cuore e prenumele, dar care e numele? :P
|
e daihatsu...cuore...
:twisted: |
eu nu o sa mai pot sta la comp decat vreo 20 de min...
daca in urma confirmarii am ghicit masina, rog pe pimp_lex sa puna el in locul meu... multam shi week-end placut tuturor.... :P :wink: |
Ai ghicit...tu sau pimp_lex bagati o masina...si va rog, conf regulamentului... :wink:
|
Waiting 4 photo... :!:
|
1 Attachment(s)
Ma scuzati ca ma bag peste rand, dar treburile cam stagneaza pe aici...
|
Ce`i cu poza asta frate???? :lol:
|
1 Attachment(s)
Vor urma poze cu aceeasi masina, in cadru din ce in ce mai larg. Dar sunt convins ca adevaratii cunoscatori au sanse bunicele sa ghiceasca modelul si fara ajutor suplimentar, nu sunt asa multe masini cu evacuarea exterioara, montata in lateral... si cu volan pe dreapta 8)
|
Iar mashini dinastea \"Rare\" mah??? :x
|
1 Attachment(s)
E cumva mashina asta...
:? Nu este nu? |
Imi cer scuze... :censored: De acum incolo voi pune numai poze cu golfuri, ursi, honda civic si solenza. :evil_laug
...somn usor :sleep: PS: nu, nu e aia, ce ai pus tu e Plymouth/Chrysler Prowler. Totusi are aceeasi culoare :mrgreen: |
1 Attachment(s)
caterham? :oops:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning