Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

alexufo 20-08-11 10:41

Re: E46 - Bagged
 
2 Attachment(s)
pun eu 2 poze..:)spion

tupeu 20-08-11 18:11

Re: E46 - Bagged
 
Ufo, trebuie sa-ti iei un telefon mai subtire :))

RIcKO 20-08-11 18:20

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4537381)
Ufo, trebuie sa-ti iei un telefon mai subtire :))

pt fazza cu telefonul mai mic/subtire ai drepturi de autor :D ?

mai subtire la tine si mai mic la motzu

cRbL 20-08-11 18:43

Re: E46 - Bagged
 
Personal mi se pare ca nu-s d-acolo pragurile respective :-)
In alta ordine de idei, sper sa lasi stopurile full red, arata bine.

tupeu 20-08-11 20:15

Re: E46 - Bagged
 
Da, trebuiau ghilimele la fraza aia :))

Si pentru acele praguri o sa astept critici dupa ce va fi vopsita :)
Nici mie numi plac multe momentan la masina, ceva neterminat e normal sa nu fie placut vizual...
Ca si progres fiind gata masina in procent de 90 % sunt f multumit de cum iasa :D
O seara minunata in continuare.

GJ 64 GAB 20-08-11 20:26

Re: E46 - Bagged
 
Acum am dat peste topicul ăsta!
Sincer... te lasă fără cuvinte.

cRbL 21-08-11 04:38

Re: E46 - Bagged
 
A np, nu am dat cu paru :P
Dar ai dreptate terminate, vopsite si etc arta altfel cel mai probabil. In fine, ai aer, ce mai conteaza? :lol::lol:

dony ddc 21-08-11 09:39

Re: E46 - Bagged
 
Cati mm sunt intr-e bara si asfalt????:lol:

tupeu 21-08-11 09:44

Re: E46 - Bagged
 
O sa fie zero :) promit :))

alexufo 22-08-11 11:18

Re: E46 - Bagged
 
:))))

dony ddc 22-08-11 14:36

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4538066)
O sa fie zero :) promit :))

Atuncea senzatie...:lol:

iviTe 22-08-11 18:10

Re: E46 - Bagged
 
Aoelo masina asta arata prea tare :twisted: bafta in continuare cu ea :) si app chiar conteaza grosimea cablului + la amplificator ? :???:

tupeu 22-08-11 20:23

Re: E46 - Bagged
 
eu doar ce auzeam la altii, si cum se monteaza la noi la atelier, dar sa asculti zi de zi cu cabluri naspa, apoi dupa cateva luni sa pui cabluri groase atunci simti diferenta
ar fi binevenita o baterie deep cycle dar inca nu e timpul :)

la fel si " - " e important, is foarte multe asa zise "trucuri" sa faci muzica sa sune bine si service-urile care monteaza muzica iti pot face un sistem bun si te indruma ei cum e mai bine

o statie daca nu ii dai curent calumea in timp se poate arde...

tupeu 26-08-11 22:19

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 4538060)
Cati mm sunt intr-e bara si asfalt????:lol:

Am promis... zero :)

GOGU_VL 26-08-11 23:10

Re: E46 - Bagged
 
Extrem de :shock: Grava rau !!!!!!!!!!!!

Felicitari ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning