Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Wilgax 16-11-10 15:52

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3817010)
sa vb cu cei de la Politie sa te opreasca pt k e masina joasa sau sa te salute cand te vede? doar stii k am pile :P:d


Pune pile sa-i dea garoafe, cum faceau anul trecut de 8 Martie, de dadeau ei flori la muheres!:lol:

Neamtzu_e36 16-11-10 16:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3817010)
sa vb cu cei de la Politie sa te opreasca pt k e masina joasa sau sa te salute cand te vede? doar stii k am pile :P:d

Ce vrei sa spui cu asta ca ai pile la militie bv tie , si asa se uita la mine in trafic de parca nu au mai vazut masina care cara cartofii :lol::lol:

Neamtzu_e36 16-11-10 16:50

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3817333)
Pune pile sa-i dea garoafe, cum faceau anul trecut de 8 Martie, de dadeau ei flori la muheres!:lol:

bv domnu Wilgax garoafe? pai ce a murit sa ii dea garoafe :lol: , gata sa reparat masina sau schimbat si placutele de frana, mai am sa ii bag antigel si gata :D

Wilgax 16-11-10 17:05

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3817496)
bv domnu Wilgax garoafe? pai ce a murit sa ii dea garoafe :lol: , gata sa reparat masina sau schimbat si placutele de frana, mai am sa ii bag antigel si gata :D


Dupa ce schimbi antigelul mai faci vreo 2-3 poze sef si pui aici ca daca intra la hibernat....

Neamtzu_e36 16-11-10 17:19

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3817534)
Dupa ce schimbi antigelul mai faci vreo 2-3 poze sef si pui aici ca daca intra la hibernat....

gata sef sa bifat o sa ii mai fac niste poze pana pun prelata pe ea, ca la cat de joasa este cand vine zapada nu pot sa ies cu ea :sad:

alex4you 16-11-10 18:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3817494)
Ce vrei sa spui cu asta ca ai pile la militie bv tie , si asa se uita la mine in trafic de parca nu au mai vazut masina care cara cartofii :lol::lol:

ma asteptam la o replica a la Neamtzu.....da o acceptam si pe asta :P

Neamtzu_e36 20-11-10 18:07

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3817534)
Dupa ce schimbi antigelul mai faci vreo 2-3 poze sef si pui aici ca daca intra la hibernat....

cateva poze de aseara , poate ii mai trag si maine pe lumina cateva :D

Wilgax 20-11-10 20:31

Re: E36 - M43B18
 
Sef...cu prima si mai ales ultima poza m-ai dat fata.....The Beast and his master!Frumos tare, jos lasat in ultimul hal:twisted:.Sa cauti cand este lovele un eleron de ala GT!Cu spoilerul fata, cu buza + pragurile si eleronul sa vezi cum arata.....intr-un mare fel.

Wilgax 20-11-10 20:34

Re: E36 - M43B18
 
Stai ca ai portbagaj CSL.Uitasem.Scuzele mele sef!

Neamtzu_e36 20-11-10 20:35

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3829375)
Sef...cu prima si mai ales ultima poza m-ai dat fata.....The Beast and his master!Frumos tare, jos lasat in ultimul hal:twisted:.Sa cauti cand este lovele un eleron de ala GT!Cu spoilerul fata, cu buza + pragurile si eleronul sa vezi cum arata.....intr-un mare fel.

ms frumos domnu , maine pun poze cu noul capac de la rezervor desenat in aerograf :D, pune o poza cu ce ziceai mai sus ca nu imi dau seama de acele praguri..... eleron nu pot sa pun pentru ca am are csl

Wilgax 20-11-10 20:37

Re: E36 - M43B18
 
Mda am observat........pai la praguri ma refer la alea de M sef.Nu pui pe laterala praguri M?

Astept maine pozele cu capacul:peace:

Neamtzu_e36 20-11-10 20:38

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3829396)
Mda am observat........pai la praguri ma refer la alea de M sef.Nu pui pe laterala praguri M?

Astept maine pozele cu capacul:peace:

ba da pun si pragurile de M sper ca miercuri sau joi sa vina si alea :D

Wilgax 20-11-10 20:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3829399)
ba da pun si pragurile de M sper ca miercuri sau joi sa vina si alea :D

:joy::rockon:

alex4you 20-11-10 21:19

Re: E36 - M43B18
 
asta e masina sa isi suceasca lumea capu dupa ea:p......bv Neamtzule........ ce nu iese frumos din mintea ta :d......cola aia knd o dai kitro?

Neamtzu_e36 21-11-10 14:59

Re: E36 - M43B18
 
13 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3829502)
asta e masina sa isi suceasca lumea capu dupa ea:p......bv Neamtzule........ ce nu iese frumos din mintea ta :d......cola aia knd o dai kitro?

Poze noi ........ :D


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning