Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

DTH 05-02-09 12:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Mda :D eu sunt EviL*CLaudia @ pcp.gemenii.ro

Daca se intampla ceva pe server cat timp nu sunt eu , imi lasati un pm ! ;)

O zi buna

mosky 13-02-09 11:07

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Iasi push limit, steam si non-steam nivel ridicat de joc ip: 213.157.176.81:27015 hf

peter 13-02-09 15:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am si eu o problema...


cand incerc sa intru in cs... ( hl.exe-->change game)

imi iese din joc..pana acum mergea perfect.

si acuma cand incerc sa stau pe cs imi iese din joc.

pe hl nu am aceata problema.

DTH 13-02-09 15:58

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 2063994)
Am si eu o problema...


cand incerc sa intru in cs... ( hl.exe-->change game)

imi iese din joc..pana acum mergea perfect.

si acuma cand incerc sa stau pe cs imi iese din joc.

pe hl nu am aceata problema.




Sincer eu nu am avut probleme d-astea , dar te sfatuiesc , in caz de bug-uri sa dai un reinstal la cs !

Jass95 17-02-09 12:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am jucat si eu acum vreun an, eram bunicel, jucam pe ksp.hotnet.ro parca :)

DTH 19-02-09 00:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
up @ pcp.gemenii.ro

uncazan 19-02-09 12:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
salut...va astept la CS 1.6 pe cs2.madnet.ro .....ne vedem acolo !

bitzucv9 19-02-09 14:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cum omor botii la counter???? pls
:p:P...

NONE 19-02-09 15:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
bot_kill :lol:
sau bot_kill "Nume" celui care vrei sa il omori :lol:

:2gun: Cs.PGLzone.Net :2gun:

Later Edit:
Peter,instaleaza patch-ul asta unde ai tu cs-ul,si o sa iti faca un shortcut
pe desktop,dupa aia iti va merge perfect...

Cozmescu-Alin 23-02-09 18:59

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am jucat cs 3 ani.:lol: dar mam lasat.Cam ca tigarile..dar cand vam vazut pe voi,ma luat doru.Gemenii e only steam?:D

DTH 23-02-09 21:54

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 2093575)
Am jucat cs 3 ani.:lol: dar mam lasat.Cam ca tigarile..dar cand vam vazut pe voi,ma luat doru.Gemenii e only steam?:D



pcp.gemenii.ro este pe VALVE daca vrei mai multe detalii , intreaba-ma pe pm ;)

alicce 24-02-09 23:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
2 Attachment(s)
cs... cel mai bun srv din rom .
over.czone.ro .teg.

keemo 25-02-09 00:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alicce (Post 2098013)
cs... cel mai bun srv din rom .
over.czone.ro .teg.

:lol: publicitate gratis huh ?

NONE 25-02-09 00:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Se baga 4Tuning la un meci maine ? :lol::D
Am server,am tot :-)
Se baga cineva ? :-) sau daca nu maine,acum unu mic cu mine ca am chef de cs :lol:

alicce 25-02-09 00:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 2098082)
:lol: publicitate gratis huh ?


crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;)


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning