Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

bmw_fear 24-02-07 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
raul tu stai peacolo prin apropiere? unde ii dacia aia?...k pe strada aia am facut poze la masina ta...

Spark 24-02-07 20:04

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
asta nu-i chevroletu` pe care l-am tot vazut ?
banuiesc ca l-o lovit
ca la o aseamena mashina ... nu stiu daca ai putea sa nu o calci ;)

bmw_fear 24-02-07 20:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
poate ca ii ala...nu are nimeni poza cu el din spate? sa ii vedem numaru..

holdo 24-02-07 21:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
corvette-u asta ii busit rau sau ce ii cu el, si-o trait deja zilele :(

bmw_fear 25-02-07 09:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
7 Attachment(s)
............

Under VT 25-02-07 12:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
Audi S3....

bmw_fear 25-02-07 13:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
era in spatele unui atelier...poate ca o fost ala care lam vazut toti...si acuma lo lovit...sau cine stie..poate ii altu...

z3r0m3CSL 25-02-07 22:16

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 769051)
hmmm....bmw fear,trebe sa dai o bere ca ai pus masina pe net:)...2500cm are motor...z3ro

MS. Ii a ta si are 170 hp ?

marcelcrisan 27-02-07 08:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
o poza facuta la voi pe langa sens

marcelcrisan 27-02-07 08:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si ceva de pe la noi

szambi77 27-02-07 12:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 773523)
cand m-ai vazut la curse in SM,ca nu s-a organizat de foarte mult timp asa ceva....

Despre ce curse vorbiti voi aici ?!? in Satu Mare nu s-au organizat astfel de curse si nici nu cred ca se vor organiza ! Poate curse legale :!:

Muad 27-02-07 14:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Am si eu 3 imagini pt o masinuta tot din Satu Mare:

https://img167.imageshack.us/img167/3...3ni1lg9.th.jpg
https://img183.imageshack.us/img183/1...4we0xk1.th.jpg
https://img80.imageshack.us/img80/725...2pc1ig8.th.jpg

Under VT 28-02-07 19:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
Un Opel Calibra...e din SM si asta

2 fast 4 U 28-02-07 23:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Under unde ai prins calibra-u asta????eu nu l-am vazut:(

holdo 01-03-07 08:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sta mai tot timpu la fosta benzinarie shell, la intrare in oras


All times are GMT +2. The time now is 14:08.

- Copyright 2026 4Tuning