![]() |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Quote:
"Inteleg acum ce parere ai despre mine..." :rolleyes2 daca erai femeia mea ma jur ca era ok fraza asta :lol: Daca aveam o parere proasta despre tine nu mi raceam gura sa ti dau sfaturi... iar daca la tine anuturaj inseamna persoanele care te prostesc in fata ca masina ta e cea mai tare si ca arata superb indiferent de ce i-ai face e trist, la noi nu e asa, ne spunem verde in fata ce e ok si ce nu. Stim sa acceptam o parere pertinenta sau nu... la tine nu e asa (ex: aduti aminte ce reactie ai avut cand ti a zis Bogdan ca bady boy ul e urat cu spume, ti a cazut ceru in cap) Avem idei le discutam, vedem daca sunt ok... nu aruncam obiecte la intamplare pe masini doar ca sa fim cool, dezbatem daca se potrivesc sau nu... dezbatem daca dam in penibil sau nu cu ele... diferentiem exageratul de totally win. |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
1 Attachment(s)
ma rog, ti-am scris pe ym care a fost faza, ca nu am chef de discutii d-astea pe forum, d-aia am sters si postul ca ma gandisem mai bine dar ai apucat sa dai reply
lasand la o parte imparerile impartite despre stickerele vietii care se pot da jos oricand, dar o sa le dau jos numai cand o sa imi schimb parerea, si momentan nu mi-am schimbat-o, imi plac, nu se par ca alea gen pe aripa the fast and the furious style cu sparco, toyo tires si toate nebuniile, pe langa asta se cunoaste faptul ca imi dau pe putin 15 cai :D, si pe viitor o sa vina si o suspensie, si nu o sa mai fie doar "niste stickere aruncate aiurea care nu transmit nici un mesaj" , chiar daca inca nu transmit eu cu masina unele mesaje nu inseamna ca nu vroiam sa transmit mesajele respective doar prin stickere, o sa vina timpul cand o sa le transmit si cu masina, pana atunci fac si eu ce pot cu jeep-ul meu azi au venit piesele de schimb, boxa pe fata, o piesa care este pentru marsalier, de sub stopul cel mic de pe porbagaj pe dreapta care se rupsese cand am montat stopurile noi, si am schimbat toti bulbii care tin tapiteria porbagajului, + schimbat becurile din stanga de ceata/marsalier, ca dupa cum pareau erau din fabrica |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
eu zic ca ar trebui sa beti mai mult ....
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Frumoase "bălării" de pe lunetă :D La cāt mai multe ....şi frumoasă maşina asta kitsch :D hai afară ! :lol::lol:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
frumos bmw colegu sa ai noroc la el cat tea costat stopurile spate cu leduri?si unde as putea gasi si eu embleme x3?
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
2 Attachment(s)
cine stie unde pot sa gasesk kit m paket 2 pt bmw meu e46 si toba m3?ma ajuta cineva?
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
16 Attachment(s)
Aşa...şi nişte poze de azi noapte :D să mai īncingem atmosfera :twisted: sper să vă placă :D
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
@ adryanbmw: stopurile depinde de unde le iei .. eu le-am luat cu o mica reducere
@ claudia: mersi :D PLICTISITMOBILUL |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Pozele's faine, chiar eram curios ce sedinta foto iese fara jante pe masina...dar uite ca a iesit :) Claudia reusind sa mascheze f bine lipsa lor. GG!
...(vleau si eu) |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
Quote:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
2 Attachment(s)
ai vrea sa ai si tu jante ca ale mele bogdan, sa fie toata masina shadowline ! =))
+ ceva shiny |
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
hihiihi bling bling :)))
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
vezi ca se vede janta hotzule :)
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
nu e a mea amice ! si daca te uitai mai atent observai ca e bbs, me 1 - you 0 :lol:
|
Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
1 Attachment(s)
mai tii minte ma plictisitule ???
culoarea asta :D?? |
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning