Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - B 55 RTK 318 ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/163303-e46-55-rtk-318-a.html)

sprinter 25-11-10 13:48

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3842915)
parerea ta - masina mea, intelegi unde bat ? pana cand o sa mi se ia mie de ele acolo raman
si oze daca tu ai dat exemplu "discutia" daca pot sa ii zic asa, care s-a purtat pe topicul lui pdv ca acum o citesc si eu ca nu eram la curent, inteleg acum ce parere ai despre mine ..

Sti foarte bine ca ti am zis si live ca stickerele nu au nici o treaba cu masina si nu inteleg de ce le puneti daca masina nu face parte din "fenomen".
"Inteleg acum ce parere ai despre mine..." :rolleyes2 daca erai femeia mea ma jur ca era ok fraza asta :lol:

Daca aveam o parere proasta despre tine nu mi raceam gura sa ti dau sfaturi... iar daca la tine anuturaj inseamna persoanele care te prostesc in fata ca masina ta e cea mai tare si ca arata superb indiferent de ce i-ai face e trist, la noi nu e asa, ne spunem verde in fata ce e ok si ce nu. Stim sa acceptam o parere pertinenta sau nu... la tine nu e asa (ex: aduti aminte ce reactie ai avut cand ti a zis Bogdan ca bady boy ul e urat cu spume, ti a cazut ceru in cap)

Avem idei le discutam, vedem daca sunt ok... nu aruncam obiecte la intamplare pe masini doar ca sa fim cool, dezbatem daca se potrivesc sau nu... dezbatem daca dam in penibil sau nu cu ele... diferentiem exageratul de totally win.

plictisit 25-11-10 18:46

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
1 Attachment(s)
ma rog, ti-am scris pe ym care a fost faza, ca nu am chef de discutii d-astea pe forum, d-aia am sters si postul ca ma gandisem mai bine dar ai apucat sa dai reply

lasand la o parte imparerile impartite despre stickerele vietii care se pot da jos oricand, dar o sa le dau jos numai cand o sa imi schimb parerea, si momentan nu mi-am schimbat-o, imi plac, nu se par ca alea gen pe aripa the fast and the furious style cu sparco, toyo tires si toate nebuniile, pe langa asta se cunoaste faptul ca imi dau pe putin 15 cai :D, si pe viitor o sa vina si o suspensie, si nu o sa mai fie doar "niste stickere aruncate aiurea care nu transmit nici un mesaj" , chiar daca inca nu transmit eu cu masina unele mesaje nu inseamna ca nu vroiam sa transmit mesajele respective doar prin stickere, o sa vina timpul cand o sa le transmit si cu masina, pana atunci fac si eu ce pot cu jeep-ul meu

azi au venit piesele de schimb, boxa pe fata, o piesa care este pentru marsalier, de sub stopul cel mic de pe porbagaj pe dreapta care se rupsese cand am montat stopurile noi, si am schimbat toti bulbii care tin tapiteria porbagajului, + schimbat becurile din stanga de ceata/marsalier, ca dupa cum pareau erau din fabrica

Bmwaldo 25-11-10 20:04

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
eu zic ca ar trebui sa beti mai mult ....

DTH 26-11-10 02:13

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
Frumoase "bălării" de pe lunetă :D La cāt mai multe ....şi frumoasă maşina asta kitsch :D hai afară ! :lol::lol:

Adryanbmw 26-11-10 13:41

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
frumos bmw colegu sa ai noroc la el cat tea costat stopurile spate cu leduri?si unde as putea gasi si eu embleme x3?

Adryanbmw 26-11-10 13:57

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
2 Attachment(s)
cine stie unde pot sa gasesk kit m paket 2 pt bmw meu e46 si toba m3?ma ajuta cineva?

DTH 26-11-10 15:24

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
16 Attachment(s)
Aşa...şi nişte poze de azi noapte :D să mai īncingem atmosfera :twisted: sper să vă placă :D

plictisit 26-11-10 16:10

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
@ adryanbmw: stopurile depinde de unde le iei .. eu le-am luat cu o mica reducere
@ claudia: mersi :D PLICTISITMOBILUL

morpheusmaster 29-11-10 12:49

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
Pozele's faine, chiar eram curios ce sedinta foto iese fara jante pe masina...dar uite ca a iesit :) Claudia reusind sa mascheze f bine lipsa lor. GG!

...(vleau si eu)

DTH 29-11-10 13:21

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3854466)
Pozele's faine, chiar eram curios ce sedinta foto iese fara jante pe masina...dar uite ca a iesit :) Claudia reusind sa mascheze f bine lipsa lor. GG!

...(vleau si eu)

Merci merci , păi te aştept şi pe tine ...tu zi cānd doar ! :lol:

plictisit 30-11-10 18:10

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
2 Attachment(s)
ai vrea sa ai si tu jante ca ale mele bogdan, sa fie toata masina shadowline ! =))

+ ceva shiny

DTH 30-11-10 18:12

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
hihiihi bling bling :)))

morpheusmaster 02-12-10 12:56

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
vezi ca se vede janta hotzule :)

plictisit 02-12-10 14:21

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
nu e a mea amice ! si daca te uitai mai atent observai ca e bbs, me 1 - you 0 :lol:

Marian_nebunu 05-12-10 14:00

Re: E46 - B 55 RTK 318 ci
 
1 Attachment(s)
mai tii minte ma plictisitule ???

culoarea asta :D??


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning