Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA San Andreas 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/161851-gta-san-andreas-4tuning.html)

cristy_dacia 01-01-11 21:23

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
4 Attachment(s)
alte poze cu break-ul cum arata in starea actuala. sper sa va placa

cristy_dacia 01-01-11 22:40

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
8 Attachment(s)
gata si break-ul facut la cererea lui catalin.va puteti plimba cu ea.sa o vopsiti alb mai intai de plimbare ;)

cristy_dacia 02-01-11 01:40

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3945737)
gata si break-ul facut la cererea lui catalin.va puteti plimba cu ea.sa o vopsiti alb mai intai de plimbare ;)

sper ca va place break-ul

DrifterGT 02-01-11 01:58

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
3 Attachment(s)
Salut imi poti face... ceva mai greu... un rs6 dar cu volan pe dreapta si care sa semene cu asta ->

Masina originala o ai jos, daca ma poti ajuta ar fi super. Multumesc anticipat.

cristy_dacia 02-01-11 02:17

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3946014)
Salut imi poti face... ceva mai greu... un rs6 dar cu volan pe dreapta si care sa semene cu asta ->

Masina originala o ai jos, daca ma poti ajuta ar fi super. Multumesc anticipat.

incercam si poate reusim

cata_golf 02-01-11 10:00

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3946014)
Salut imi poti face... ceva mai greu... un rs6 dar cu volan pe dreapta si care sa semene cu asta ->

Masina originala o ai jos, daca ma poti ajuta ar fi super. Multumesc anticipat.

ba nu tie rusine sa joci cu hackuri pe samp???:))

cata_golf 02-01-11 10:02

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
9 Attachment(s)
Esuper faina masina cristi defapt nu e o dacia 1300 break e un Renault 12 TL wagon puteti vedea si viteza maxima intr-o poza :))

cristy_dacia 02-01-11 10:44

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cata_golf (Post 3946222)
Esuper faina masina cristi defapt nu e o dacia 1300 break e un Renault 12 TL wagon puteti vedea si viteza maxima intr-o poza :))

e bine ca iti place.iti voi face si tlx-ul da nu cred ca azi

cata_golf 02-01-11 10:45

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3946307)
e bine ca iti place.iti voi face si tlx-ul da nu cred ca azi

ok il faci cand ai timp oricum mai vb pe mess

WooKezZ 02-01-11 10:52

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
3 Attachment(s)
cristi faci o treaba frumoasa,imi place la nebunie,sper ca nu te`ai saturat de facut dacii pentru ca as vrea sa`mi faci si mie dacia..pun 2 poze


a si te rog scapa de porbagajul de sus.Multumesc:D

cristy_dacia 02-01-11 11:00

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by WooKezZ (Post 3946331)
cristi faci o treaba frumoasa,imi place la nebunie,sper ca nu te`ai saturat de facut dacii pentru ca as vrea sa`mi faci si mie dacia..pun 2 poze


a si te rog scapa de porbagajul de sus.Multumesc:D

stai calm nu m-am saturat.imi plac dacile la nebunie.iti voi face masina imediat dupa ce voi face fostul sgm

DrifterGT 02-01-11 11:22

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cata_golf (Post 3946216)
ba nu tie rusine sa joci cu hackuri pe samp???:))

Nu īmi e ruşine să joc cu hack. Eu le folosesc pentru Hydraulic Suspension la maşină să fie cāt mai aproape de sol, şi la cāt joc eu nu prea am chef să umblu prin oraşe să mă duc să mi-o "tunez".

Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3946032)
incercam si poate reusim

Sper să reuşeşti :).

cristy_dacia 02-01-11 11:26

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3946410)
Nu īmi e ruşine să joc cu hack. Eu le folosesc pentru Hydraulic Suspension la maşină să fie cāt mai aproape de sol, şi la cāt joc eu nu prea am chef să umblu prin oraşe să mă duc să mi-o "tunez".



Sper să reuşeşti :).

da trimitemi audi .

DrifterGT 02-01-11 11:40

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3946417)
da trimitemi audi .

;) Modificările... ar fi nişte faruri dayline, (vezi poza), volanul pe dreapta, şi o grilă cromată ca cea de jos. Mulţumesc.

cristy_dacia 02-01-11 11:50

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3946440)
;) Modificările... ar fi nişte faruri dayline, (vezi poza), volanul pe dreapta, şi o grilă cromată ca cea de jos. Mulţumesc.

k sa speram ca se va rezolva.dar nu pot face acuma ca acuma lucrez la fostul sgm


All times are GMT +2. The time now is 13:14.

- Copyright 2026 4Tuning