Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

Gsx_18 23-02-05 18:06

mai catalin
am o intrebare, ii cam off topic da na
de unde vine denumirea de stage 1,2,3...
de la marimea turbinei sau presiunea de boost??

pauladrian 23-02-05 19:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
am stage 3 de la mtm 458 cp...la exterior nam modificat mai nimica..am sa pun diseara niste poze..ca acuam merge foarte prost netu

da scuze de off topic. :(
credeam ca doar la mine merge asa.am viteza de 1024/256kb/s.merge foarte bine.am facut reclamatie si mi-au demonstrat ca merge la viteza specificata.4 tuning e singurul unde intampin probleme si doar noaptea merge bine.atunci pot posta si eu poze.ziua nu reusesc.
nu stiu din ce cauza.

pimp_lex 23-02-05 20:26

A degenerat rau acest topic, pacat de el. Mai mult de 3 sferturi din el sunt numai certuri, discutii inutile, poante si posturi repetitive. Ma mir ca nu a fost inchis pana acum.

pauladrian 24-02-05 10:10

1 Attachment(s)
uite ca ne-am intors la topic man :wink:
locul lui audi este aici :lol:
dedicatie speciala pentru toti fanii audi :wink:
deci care aveti pamant la tara luativa fratilor audi ca face banii :lol: :lol: :lol:

alexutzu 24-02-05 11:21

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
chiar ca merita banii

catalin rs4 25-02-05 03:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gsx_18\"
mai catalin
am o intrebare, ii cam off topic da na
de unde vine denumirea de stage 1,2,3...
de la marimea turbinei sau presiunea de boost??

poi nu stiu exact stage parca inseamna treapta parca :? pe germana se cheama stuffe 3..adica stept 3..bla bla..asa denumesc firmele de tuning programul lor de tuning de exemplu stage1 chiptuning stage2 chip+tobe etc..sper ca team putut ajuta cu ceva
pim: ai absolut dreptate!! asta este offtopic rullz pe 4 tuning :lol:

Gratzian 25-02-05 03:27

se ofera cineva sa moderezze?

SEBASTIAN 25-02-05 07:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gratzian\"
se ofera cineva sa moderezze?

Fi mai explicit te rog!

akimoto 25-02-05 13:36

adika: \"cine vrea sa fie moderator ?\"
lexus, nu vrei tu ? :lol:

pauladrian 25-02-05 15:25

lasatil pe sport :wink:

SEBASTIAN 25-02-05 23:24

contoarul nu prea sta bine cu socoteala.
Moderator ar fi bine sa fie cineva cu experienta si discernamant.

LEXUS 26-02-05 08:29

MA BAG EU....IMI ASUM ACEASTA RESPONSABILITATE...


si akimoto..ca sa fim din nou OFFTOPIC...Pe tine te manaca rau baiatule??vezi ca incep s-o iau personal

catalin rs4 26-02-05 11:28

sper ca nu incepeti iara sa va certati.. :x gratzian eu zic ca tu sa moderezi :lol:

LEXUS 26-02-05 12:56

nu vezi ca este ocupat...iar moderatorii nu-si fac treaba deloc :evil: sa ma lase pe mine..ca sterg tot si ONTOPIc :lol:

pauladrian 26-02-05 16:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"furtot\"
Quote:

Originally Posted by \"pauladrian\"
lasatil pe sport :wink:

MAI BINE TU CA TOT TE-AI BAGAT IN SEAMA BAGATOR DE SEAMA CE ESTI :P :idea:

sport a devenit furtot :?:
sau tu esti avocatul lui :lol:
mai sapa in forum si ai sa vezi ce tot vorbesc eu :wink:


All times are GMT +2. The time now is 17:32.

- Copyright 2026 4Tuning