![]() |
Re: Freehand Design - Challenge
Pai o poti termina:D. Na m-am razgandit..
|
Re: Freehand Design - Challenge
1 Attachment(s)
Cam gata Honda..nu e cine stie ce..m`am tot razgandit cu fundalul si asta e ceea ce a iesit :D
|
Re: Freehand Design - Challenge
a iesit foarte marfa
ma gandeam ca la urmatoarea tema sa ma bag si eu |
Re: Freehand Design - Challenge
Pai poti sa te bagi si acuma.
|
Re: Freehand Design - Challenge
pana cand e termenu' limita??
|
Re: Freehand Design - Challenge
Termenul e pana in 8 noiembrie.
|
Re: Freehand Design - Challenge
o sa vina si honda mea cat de curand
|
Re: Freehand Design - Challenge
1 Attachment(s)
Vine si portocala mea. :D
|
Re: Freehand Design - Challenge
Doar atat? Mai asteptam oleaca... sa zicem pana pe 15 Noiembrie.
|
Re: Freehand Design - Challenge
Asta am vrut sa zic eu...prelungim cat e nevoie.
|
Re: Freehand Design - Challenge
1 Attachment(s)
am terminat si eu honda mea in sfarsit
|
Re: Freehand Design - Challenge
1 Attachment(s)
Am facut si eu Civic-ul.
|
Re: Freehand Design - Challenge
Frumos. :D
Avand in vedere faptul ca termenul s-a prelungit, se poate sa vin cu alta poza a Civic-ului ? Nu de alta, dar m-am grabit in ultima zi sa-l termin pentru ca in weekend am fost plecat. |
Re: Freehand Design - Challenge
pff..Vazand civic-ul lui Dns as mai face si eu alt desen :))
|
Re: Freehand Design - Challenge
Poti, Sergiulica, poti :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning