![]() |
Re: Skoda Fabia RSline
eu mi-am lipit eleronul si pragurile tot cu solutie de lipit parbrizul dar vad ca la ornamentul ala de pe parbriz nu merge la viteze mai mari se dezlipeste si risc sa-l pierd:sad:
|
Re: Skoda Fabia RSline
1 Attachment(s)
m-am gandit dupa ce imi pun schimbatorul nou de RS sa-l si scurtez ceva de genul:arrow:
|
Re: Skoda Fabia RSline
Mai intai desfa manerul vechi si ai sa vezi ca tija are un sant pe ea. Deci nu se poate doar taia si gata.
p.s. misto scaunele de RS pacat ca sunt deschise la culoare ... :sad: |
Re: Skoda Fabia RSline
2 Attachment(s)
da stiu Bebeko ca l-am mai schimbat dar voi proceda in felul urmator voi taia din tija exact unde se termina santul apoi voi face o gaurica in plasticul schimbatorului si in tija il voi fixa pe pozitia finala cu o piulita sau altceva. La final il prind cu un colier f bine strans :arrow:
|
Re: Skoda Fabia RSline
1 Attachment(s)
urmeaza o mica surpriza faruri xenon OEM :D iar in toamna sistem de spalator faruri
|
Re: Skoda Fabia RSline
Foarte frumos, mai ales daca reusesti sa pui si spalatorul de faruri :)
|
Re: Skoda Fabia RSline
Quote:
|
Re: Skoda Fabia RSline
Vezi pe skodateile.cz :)
|
Re: Skoda Fabia RSline
1 Attachment(s)
schimbatorul + un far maine urmeaza sa primesc si celalalt far8)
|
Re: Skoda Fabia RSline
2 Attachment(s)
schimbatorul scurtat si montat
|
Re: Skoda Fabia RSline
Si e mai comod asa ?
|
Re: Skoda Fabia RSline
sa stii ca se simte, intra mai usor in viteze, mai ales in a sasea:lol:
|
Re: Skoda Fabia RSline
E bine, numai sa o gasesti ... :lol:
|
Re: Skoda Fabia RSline
Quote:
|
Re: Skoda Fabia RSline
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:38. |
- Copyright 2026 4Tuning