Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi! (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/15043-vreau-modific-rm-putin-tunez-exterior-astept-idei-sfaturi.html)

edy77_driver 13-06-08 23:14

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
in primul rand monitorul este de 8 si mie nu mi se pare ca este prea mare...ba din contra este foarte ok.interiorul o sa fie mutat pe noua masina.usor usor batrana mea va muri din cauza ruginei.

body te astept la constanta sa facem un gratar in curte .poate nu treci pe la mine ca te f..

bodyspeed 14-06-08 23:03

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 1589990)
in primul rand monitorul este de 8 si mie nu mi se pare ca este prea mare...ba din contra este foarte ok.interiorul o sa fie mutat pe noua masina.usor usor batrana mea va muri din cauza ruginei.

body te astept la constanta sa facem un gratar in curte .poate nu treci pe la mine ca te f..

Gata am inteles, dar partea cu grătarul ...pap in alta parte :-P , Ce să fac ...toată lumea trage de mine in Constanta , cred că mă mut acolo :lol:
P.s e marfă lcd , să il lasi asa;) ,

edy77_driver 15-06-08 00:05

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
o sa pastrez lcd-ul dar p;e cealalta masina cu tot cu bord


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning