Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11RL - B 01 UXD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/147949-oltcit-club-11rl-01-uxd.html)

GABY-DSO 28-09-11 17:10

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Te'am vazut azi prin titan... e fitza rau pe sosea :)

b01uxd 28-09-11 18:42

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by GABY-DSO (Post 4611904)
Te'am vazut azi prin titan... e fitza rau pe sosea :)

ms pt aprecieri....unii zic ca e fitza alti ca e un tomberon vechi romanesc iar o parte nici nu stiu ce e....oricum pe viitor va evolua ca un JDM wanna be :)
p.s. dacia aia sport care o ai la semnatura se poate vedea? ca ma gandeam intr-un timp la o sportiva sa n-am avut niciodata ocazia sa vad ce feeling are:)

GABY-DSO 28-09-11 21:45

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
pai nu prea ai ce sa vezi la a mea...e o epava..

b01uxd 12-10-11 23:08

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by alex.sparco (Post 4641268)
Ce s-a intamplat cu Ocitu'?De o sapt nu l-am mai vazut acolo.Am vazut decat Leonul vis-a-vis de unde era Olcitu' :D.

se pregateste de expo:) se schimba aripile pe spate si se monteaza niste tevi prin interior :) sper sa fie gata pana vinerea viitoare

Dr.Dre 12-10-11 23:32

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 4641849)
se pregateste de expo:) se schimba aripile pe spate si se monteaza niste tevi prin interior :) sper sa fie gata pana vinerea viitoare

o bagi la expo la grand prix?ca daca o bagi tu poate o bag si eu pe a mea,poate vine si iulica...facem acolo coltul oltencelor :D

julaikos 13-10-11 12:45

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Maşina mea nu prea are ce căuta acolo şi doar să o bag ca să nu plătesc intrarea n-am chef...

b01uxd 13-10-11 15:00

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 4641889)
o bagi la expo la grand prix?ca daca o bagi tu poate o bag si eu pe a mea,poate vine si iulica...facem acolo coltul oltencelor :D

desi masina mea nu sta prea bine la capitolul aspect exterior consider ca multiplele modificari si stilul de tuning abordat ma ajuta sa particip....am trimis cererea, am primit confirmarea; deci da voi participa. Ar fi super sa mai fie si alte oltcituri, completeaza si u cererea de participare si dupa aia vb prin pm, poate reusim sa ne facem coltul nostru
p.s. toate astea in cazu in care reusesc eu sa imi unesc pragurile cu aripile si sa vopsesc aripile spate desi ar fi mers data o vopsea completa nu mai e timp si nici bani

Danutz Bratosin 13-10-11 15:55

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 4642772)
multiplele modificari si stilul de tuning abordat

Nu ne dai si noua mai multe detalii despre modificarile masinii...despre ce stil de tuning e asta?

b01uxd 13-10-11 19:03

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 4642852)
Nu ne dai si noua mai multe detalii despre modificarile masinii...despre ce stil de tuning e asta?

hmm.....nu
p.s. dai 10 lei si afli la palatul parlamentului

Acc3l3ratoR 13-10-11 21:13

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
o fi vreun ratrod??? ;)

b01uxd 13-10-11 21:34

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by Acc3l3ratoR (Post 4643494)
o fi vreun ratrod??? ;)

nu...e cum il vezi in poza, o lupa, un eleron, un prag care se potriveste cu masina, o janta ok, mai o una mai o alta. Mai depinde si cine pune intrebare si cum o pune daca unii si-au facut cont pe 4tuning si posteaza ca si-au schimbat bateria si la mine se uita dupa fiecare gaura in chit asta e....gauri in chit am multe dar se mai intampla, pana nu pui mana sa faci nici nai cum sa strici nimic
p.s. greselile de ortografie nu sunt facute ca nu stiu sa scriu sau nu am fost la scoala, consider ca mam facut inteles si fara liniuta de la m-am.....a, si vanatorii de greseli de ortografie daca ar fi atat de cultivati nu cred ca ar mai urmari topicuri de la masina mea oltcit

alxxdarkot20all 14-10-11 18:57

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
si pentru cei care nu pot ajunge la romexpo .... nu pui niste poze ???

b01uxd 14-10-11 22:36

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by alxxdarkot20all (Post 4645257)
si pentru cei care nu pot ajunge la romexpo .... nu pui niste poze ???

pun maine...azi am luat masina de la service, au fost schimbate aripile spate, a stat masina 3 ore in parcare si deja aripa dreapta e putin infundata.......deci in mod normal, conform logicii mele, pana maine dimineata se vor infunda aripile la cel putin 10 masini....o fi vreun nebun prin zona care face asta...daca mi-a infundat mie probabil va recidiva

lancer 15-10-11 08:58

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 4645682)
pun maine...azi am luat masina de la service, au fost schimbate aripile spate, a stat masina 3 ore in parcare si deja aripa dreapta e putin infundata.......deci in mod normal, conform logicii mele, pana maine dimineata se vor infunda aripile la cel putin 10 masini....o fi vreun nebun prin zona care face asta...daca mi-a infundat mie probabil va recidiva

pai sa nu pui mana pe el sa ii rupi capul ... scoti masina din service ..totul ok .. si in cateva ore te trezesti cu aripa infundata ... oameni nebuni... imi pare rau pe bune

Crysty95 15-10-11 11:59

Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
 
cel mai bine afli ce masina are el sau tacsu si te duci si ii faci si tu la fel, eventual ii dai si cu dobanda, ii rupi o oglinda


All times are GMT +2. The time now is 23:35.

- Copyright 2026 4Tuning