![]() |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Te'am vazut azi prin titan... e fitza rau pe sosea :)
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
p.s. dacia aia sport care o ai la semnatura se poate vedea? ca ma gandeam intr-un timp la o sportiva sa n-am avut niciodata ocazia sa vad ce feeling are:) |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
pai nu prea ai ce sa vezi la a mea...e o epava..
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Maşina mea nu prea are ce căuta acolo şi doar să o bag ca să nu plătesc intrarea n-am chef...
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
p.s. toate astea in cazu in care reusesc eu sa imi unesc pragurile cu aripile si sa vopsesc aripile spate desi ar fi mers data o vopsea completa nu mai e timp si nici bani |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
p.s. dai 10 lei si afli la palatul parlamentului |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
o fi vreun ratrod??? ;)
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
p.s. greselile de ortografie nu sunt facute ca nu stiu sa scriu sau nu am fost la scoala, consider ca mam facut inteles si fara liniuta de la m-am.....a, si vanatorii de greseli de ortografie daca ar fi atat de cultivati nu cred ca ar mai urmari topicuri de la masina mea oltcit |
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
si pentru cei care nu pot ajunge la romexpo .... nu pui niste poze ???
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11RL - B 01 UXD
cel mai bine afli ce masina are el sau tacsu si te duci si ii faci si tu la fel, eventual ii dai si cu dobanda, ii rupi o oglinda
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:35. |
- Copyright 2026 4Tuning