Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/143411-4tuningtime-pitesti-editia-2-17-18-octombrie.html)

kezz 17-10-09 10:40

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
fortaaaaaaaaaaaaaaaaaa

misu_rdk 17-10-09 10:42

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
ooo zii excelenta pentru spectacol :X imi pare raw ca nu pot ajunge :(. Poate maine :X

Tutankhamon 17-10-09 11:11

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
A ajuns cineva azi la mall? Sunt şi demonstraţii cu atv-uri şi motociclete astăzi, că eu aşa am auzit de la cineva? Dacă da, la ce oră?

skyZZo 17-10-09 11:15

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by Tutankhamon (Post 2726172)
A ajuns cineva azi la mall? Sunt şi demonstraţii cu atv-uri şi motociclete astăzi, că eu aşa am auzit de la cineva? Dacă da, la ce oră?

e programul mai in spate cu o pagina sau doua ;)

Tutankhamon 17-10-09 11:48

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Am citit şi primele 3 pagini, dar si pe ultimele 4 (iar în ultimele 4 nu scrie nimic), tocmai d-aia întrebam, că pe site scrie ceva, iar eu am aflat altceva de la un prieten şi voiam să mă asigur.

skyZZo 17-10-09 11:51

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Sambata program


Ora 13:00 Demonstrati Rally (mitsubishi evo 8 ) Dan Necula
Ora 14:00 Demonstrati Motoare si atv
Ora 15:00-18:00 drift demonstrati
Ora 18:30 Show Robotul de la WHITE SENZATION OLANDA

In ziua respectiva o sa fie si Car audio si tuning

Duminica
de la ora 11:00 la 18:00

FINALA NATIONALA a Campionatului National de Car Audio
- Duminica se sustine proba de SQ (inclusiv Trofeul Pasionatului)
Campionatul National de Drift,
Demonstratii libere – Free Style, fiecare participant va primi diploma de participare.
Etapa oficiala de drift, premiul 1,2,3
Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!!
Demonstratii auto & moto (drift and tricks)

ps: pikolo,poate ne spui si noua cand incep drifturile maine :D
nu vrem sa ratam nimic :P

dog99 17-10-09 16:38

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
ceva poze de azi???

UnDracK 17-10-09 16:57

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
O sa urc eu o serie de poze mai incolo ;)

Racer_e30 17-10-09 16:59

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Quote:

Originally Posted by UnDracK (Post 2726949)
O sa urc eu o serie de poze mai incolo ;)

asteptam ........ grabeste-te te rog sunt nerabdator sa vad ..... :lol::lol:

ALeXxuTzu. 17-10-09 16:59

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Asteptam pozele :D Eu maine ma duc , azi nu am putut sa ajung

CrisKGS 17-10-09 17:47

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Acum am ajuns...la capitolul drift Tengu a fost The Best, dar nici ceilalti nu s-au lasat mai prejos. Masina lu' Tengu suna bolnav rau :twisted:
Fetele au cam lipsit...

UnDracK 17-10-09 18:12

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
64 Attachment(s)
Asa cum am promis :P : ....

buldogu 17-10-09 18:45

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
doamne ce rau imi pare ca nu am ajuns azi... :( dar in seara asta nu mai dorm de rabdare:D maine la 8 jumate am plecat de acasa...si e blocaj la unirii:(((((

Racer_e30 17-10-09 18:48

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
"HAI" sa curga cu poze :D :lol:

ClaudyuNSL 17-10-09 19:15

Re: 4TuningTIME Pitesti Editia 2 , 17 - 18 octombrie
 
Slaba expozitia,inafara de masinile din interior afara nu aveai ce sa admiri, doar masini vopsite cu trafaletu,cu dungi din banda izoliera, OPEL Tigra GTR:lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 05:28.

- Copyright 2026 4Tuning