Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

lupu 27-03-06 19:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mey cand vati hotarat cum facem...cu pozele...pls send private mes...ca poate napuc sa citesc pe forum :(

frost_dani 27-03-06 20:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ba fratilor eu astept sa vad c facem cu pozele...cum le trimitem...shi c sa hotarat Topart, cum le trimitem?

Ace Axel 27-03-06 20:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
presupun k ink nu sa ajuns la o solutie :P

TazAless 27-03-06 20:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Lucrarea mea e gata, nu e cine stie ce, pt. ca unii oameni mai merg si la scoala si nu au timp :lol: . Am inteles ca pt. begginer se trimite lucrarea + screenshotu' la ZoliaT. Dar acum astept sa vedem cum o sa trimitem lucrarile.

frost_dani 27-03-06 21:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bai yo am terminat d cateva zile bune lucrarile dar nu pot fi trimise c chestie:):)

Gabi 28-03-06 11:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by TopArt
[...] pregatiti-va cu lucrarile terminate + screenshot-urile de rigoare pana pe 27-28-29 maxim [...]

Azi suntem in 28, deci mai este doar o zi la dispozitie ca voi sa trimiteti lucrarile.

Astept TOATE lucrarile pe mail, la [email protected] pana maine seara (miercuri seara), ca cel tarziu joi dimineata sa fie uploadate pe forum pentru ca voi, userii, sa puteti vota ce va place. In subiectul e-mailului scrieti user/categoria la care participati (ex: User GolfTuning / Categoria ADVANCED TUNING).

Astept! :wink:

Ace Axel 28-03-06 11:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
o sa ai ceva d munk... d unu singur :| adik d p un singur cont d mail...

Gabi 28-03-06 11:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Deci.... cel tarziu maine seara, toate lucrarile trebuie sa ajunga la cei care le centralizeaza. Trimiterea tuturor lucrarilor la mine in mail era ultima solutie, dar iata ca a aparut o scapare.

Azi se vor face 4 adrese de mail, separate pentru fiecare categorie in parte (adica 1 pentru advanced, 1 pentru begginer, 1 pentru high-end si una pentru freehand) si fiecare va trimite lucrarile la adresa atribuita categoriei in care se incadreaza.

Va rog, asteptati pana diseara, cand o sa va comunic tuturor adresele si nu intarziati cu trimiterea pozelor.

PS: ne cerem scuze pentru timpul relativ scurt de incheiere a concursului; speram ca toata lumea sa-si fi terminat lucrarea/lucrarile!

Ace Axel 28-03-06 12:04

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
se lucreaza intens ....

shantzu 28-03-06 18:12

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
noroc ca am mai citit odata ;) trimiteam pozele pe nsl_craiova@yahoo :oops:

Ace Axel 28-03-06 18:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu ...aveti rabdare sa fiseze adresele d mail unde vor fi trimise lucrarile

Rivas 28-03-06 18:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Rivas | Beginer Tuning

blowwind 28-03-06 18:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Rivas
Rivas | Beginer Tuning

s`a trezit si asta dupa o luna =))

metal_militia 28-03-06 19:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Azi suntem in 28, deci mai este doar o zi la dispozitie ca voi sa trimiteti lucrarile.

Astept TOATE lucrarile pe mail pana maine seara (miercuri seara), ca cel tarziu joi dimineata

ce ora inseamna seara?? pana la ora 24 sau pana cand exact??;)

frost_dani 28-03-06 19:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deci care sunt email-urile?.....abia astept sa vad shi celelalte lucrari:)


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning