Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Logan 1,4 - DJ 07 PJJ - (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/131427-logan-1-4-dj-07-pjj.html)

REPTYLE 09-10-09 14:22

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
marfa toba,cat te-a ajuns ?:D

crazyfornova 09-10-09 14:41

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
pacat ca am diesel..:((((

sezione91_blue 09-10-09 14:57

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Mersi REPTYLE , m-a ajuns destul de putin zic eu...300lei. Acum caut pe cineva care sa o monteze :shock:

RideTheRiddle 09-10-09 16:21

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Vezi ca sunt niste baieti intunecati care sudeaza in argon prin romanesti, de la peco ala petrom faci stanga printre case si apoi pe prima la dreapta si aproape de capatul strazii e atelierul asta. sudeaza destul de bine daca ii prinzi in toane bune, eu nu i-am prins, dar alti 2 prieteni i-au prins si a iesit foarte bine la mine stii cum e :))

sezione91_blue 09-10-09 18:12

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Gasii unde sa o montez. maine seara revin cu poze si filmulet !

Al3xInn0 09-10-09 18:16

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Misto toba :D dupa ce o montezi sa dai si tu un telefon sa vedem cum se aude :>

dRR-XWX 09-10-09 20:41

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 2706017)
Vezi ca sunt niste baieti intunecati care sudeaza in argon prin romanesti, de la peco ala petrom faci stanga printre case si apoi pe prima la dreapta si aproape de capatul strazii e atelierul asta. sudeaza destul de bine daca ii prinzi in toane bune, eu nu i-am prins, dar alti 2 prieteni i-au prins si a iesit foarte bine la mine stii cum e :))

am montat si eu la ei..... sudeaza foarte bine.......... dar scump...
si dupa 1 minut dupa ce a sudat.... omu a pus mana pe toba sa vada daca se misca..........:shock:

RideTheRiddle 09-10-09 23:36

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 2706548)
am montat si eu la ei..... sudeaza foarte bine.......... dar scump...
si dupa 1 minut dupa ce a sudat.... omu a pus mana pe toba sa vada daca se misca..........:shock:

eu am dat 70 lei sa mi-o monteze, altii imi cereau 100. poate nu am cautat eu destul :-?? si da si la mine a facut acelasi lucru, a pus mana pe fierul rosu si sincer nu cred ca a simtit nimic ca nu a schitat nici un gest.
stefi hai cu pozele si o micuta inregistrare

DJ-18-KYD 10-10-09 10:33

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
silencer are?

valitataye 10-10-09 12:33

Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
frumoasa pana acum

Co5m1n eXtreme 10-10-09 19:36

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
poze poze si iar poze .....
pune si tu sa vada si ochii nostrii

bandeanradu 10-10-09 19:46

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
filmeaza toata masina sa o vedem asa :) sper ca ai silencer la toba :)

sezione91_blue 10-10-09 23:47

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
2 Attachment(s)
gata toba ! Montata :D
Scuze Alex abea acum 10 minute termina nenea de montat...
Scuze nu merge sa urc filmuletul..o sa incerc sa il urc undeva.

L-am urcat pe youtube ! https://www.youtube.com/watch?v=IDJADTO10TE

Al3xInn0 15-10-09 15:30

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
arata bine si suna la fel de bine ;)

aL_iN 19-10-09 17:45

Re: Logan 1,4 - DJ 07 PJJ -
 
Quote:

Originally Posted by sezione91_blue (Post 2698643)
Vesti noi ! Apare soarele pe strada mea !:lol:
Datorita bunului meu prieten Eugen GNY care isi da tot jos de pe masina sa o vand, in weekend pun masina la pamant (la propriu ) bara fata de la Zender ,angel eyes, pragurile si proiectoarele cu xenon de 8000K voor fi pe masina mea, dupa care revopsirea !

Supensia e senzatie ! :twisted:

Arata foarte bine masina si sunt sigur ca la fel va arata si a ta ! Chiar ma bucur sa vad ca se poate face ceva frumos si dintr-un logan.


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning