![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
uite eMH ca tiam facut 588.000 in 6 lap e bine?
|
Re: NFS UG2 Drifters
E bine ... aseara m-am dat cu ce-i mai buni creed jucatii perfect...daca nu stiti ce nick am la UG2 sunt 300d .Bafta inca o data rechin mersi :*.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu ai pentru ce....am lucrat din greu si am scos un avion .....pe trasul de drift acuma e la containar :)) ca sa dus tot bine...toate setarile le-am amestecat :)) la evo :sad::sad::sad:
|
Re: NFS UG2 Drifters
imi pare rau , oricum iesi pe primu loc si cu mustangu pentru c-am vazut cum joci si ingerashu joaca bine ,pe restu nu i-am observat asa de mult oricum ... adeabea astept.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Poate ai facut 588.000 in 6 lap prin aceeasi modalitate prin care am facut si eu scorul din poza aia ;) Anyway,stai linistit,ca nu imi e frica ca ma faci. Banuiesc ca ma faci. Nu sunt cel mai bun de aici,sunt departe de acea performanta. Crede-ma,numai Ingerasul si Insane (rechin) stiu sigur ca ma fac,dar e posibil sa ma faca si restul. Nu zic nu,pentru ca nu sunt vreo somitate in domeniu. Tu nu mai vorbi cu mine,te rog frumos. Doar ignora-ma! |
Re: NFS UG2 Drifters
vad ca e agitatie mare lumea se antreneaza deja pe "quake race"(vedeti sa nu incurcati NFS cu Quake:lol:)....hai sa il facem mai repede ca suntem multi deja...
|
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
Eu cu rechinu prima data cand il fac:)) pe parkade 6 ...4 lapuri ,primul scor al meu bun pe map-u asta.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Data viitoare baga pozele jpg. , anunt ca daca eMH nu se baga in campionat nu ma bag nici eu! Dar organizez.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
evo meu e setat de stadium 2 cu setari de drag :Dsi drift amestecate...pe parcade nu pot mege:D oricum felicitari!!! Daca nu te bagi tu"ingeras:ashamed:" si "eMH:ashamed:" eu la ce are rost sa mai joc:|? pff vreau toti sa jucati de distractie si de placerea de a drifta alaturi de ceilalti chiar daca castigati sau pierdeti chiar daca suntei buni sau noi , chiar daca sunteti incepatori sau avansati conteaza ca esti acolo....:nospam: Deci nu ziceti nu ca ma supar :2gun::2gun::2gun: sa jucam :D:D:D |
Re: NFS UG2 Drifters
Cine joaca ACUM ???
|
Re: NFS UG2 Drifters
eu si cu r3chin. Vezi ca ti-am dat add :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma retrag din campionat...numa **** , nu dau nume , R3chin
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Bine faci... |
Re: NFS UG2 Drifters
eMH am avut pe cineva care ma invatat sa driftez ;) asta a fost r3chin ma intelegi? poate ca esti invidios ca fac atat in 6 lap ori cum eu astazi am scos 1,000.000 in 10 lap nu am avut nici macar o busitura asa ca sar putea sa ies pe 3 la campionat
|
Re: NFS UG2 Drifters
demone ala nu-i maestru , ai folosit cuvantul gresit!
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:30. |
- Copyright 2026 4Tuning