Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

demonul 08-02-10 19:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
uite eMH ca tiam facut 588.000 in 6 lap e bine?

world cars 08-02-10 19:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
E bine ... aseara m-am dat cu ce-i mai buni creed jucatii perfect...daca nu stiti ce nick am la UG2 sunt 300d .Bafta inca o data rechin mersi :*.

R3chin 08-02-10 20:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu ai pentru ce....am lucrat din greu si am scos un avion .....pe trasul de drift acuma e la containar :)) ca sa dus tot bine...toate setarile le-am amestecat :)) la evo :sad::sad::sad:

world cars 08-02-10 20:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
imi pare rau , oricum iesi pe primu loc si cu mustangu pentru c-am vazut cum joci si ingerashu joaca bine ,pe restu nu i-am observat asa de mult oricum ... adeabea astept.

eMH 08-02-10 21:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3065620)
uite eMH ca tiam facut 588.000 in 6 lap e bine?

Mai baietel. Ti-am spus ca refuz sa mai discut cu tine. Pricepi greu?
Poate ai facut 588.000 in 6 lap prin aceeasi modalitate prin care am facut si eu scorul din poza aia ;)

Anyway,stai linistit,ca nu imi e frica ca ma faci. Banuiesc ca ma faci. Nu sunt cel mai bun de aici,sunt departe de acea performanta. Crede-ma,numai Ingerasul si Insane (rechin) stiu sigur ca ma fac,dar e posibil sa ma faca si restul. Nu zic nu,pentru ca nu sunt vreo somitate in domeniu.

Tu nu mai vorbi cu mine,te rog frumos. Doar ignora-ma!

Craxy 08-02-10 21:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
vad ca e agitatie mare lumea se antreneaza deja pe "quake race"(vedeti sa nu incurcati NFS cu Quake:lol:)....hai sa il facem mai repede ca suntem multi deja...

world cars 08-02-10 21:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Eu cu rechinu prima data cand il fac:)) pe parkade 6 ...4 lapuri ,primul scor al meu bun pe map-u asta.

Ingerasul99 08-02-10 21:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Data viitoare baga pozele jpg. , anunt ca daca eMH nu se baga in campionat nu ma bag nici eu! Dar organizez.

R3chin 08-02-10 21:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3066155)
Eu cu rechinu prima data cand il fac:)) pe parkade 6 ...4 lapuri ,primul scor al meu bun pe map-u asta.

Hai ca sunt pe jos=))) rapid ai facut poza=))) bravo :D
evo meu e setat de stadium 2 cu setari de drag :Dsi drift amestecate...pe parcade nu pot mege:D oricum felicitari!!!

Daca nu te bagi tu"ingeras:ashamed:" si "eMH:ashamed:" eu la ce are rost sa mai joc:|? pff vreau toti sa jucati de distractie si de placerea de a drifta alaturi de ceilalti chiar daca castigati sau pierdeti chiar daca suntei buni sau noi , chiar daca sunteti incepatori sau avansati conteaza ca esti acolo....:nospam:

Deci nu ziceti nu ca ma supar :2gun::2gun::2gun: sa jucam :D:D:D

JunKer_hP 08-02-10 21:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cine joaca ACUM ???

eMH 08-02-10 21:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu si cu r3chin. Vezi ca ti-am dat add :)

JunKer_hP 08-02-10 22:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma retrag din campionat...numa **** , nu dau nume , R3chin

R3chin 08-02-10 22:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by JunKer_hP (Post 3066499)
ma retrag din campionat...numa **** , nu dau nume , R3chin


Bine faci...

demonul 08-02-10 22:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
eMH am avut pe cineva care ma invatat sa driftez ;) asta a fost r3chin ma intelegi? poate ca esti invidios ca fac atat in 6 lap ori cum eu astazi am scos 1,000.000 in 10 lap nu am avut nici macar o busitura asa ca sar putea sa ies pe 3 la campionat

JunKer_hP 08-02-10 22:56

Re: NFS UG2 Drifters
 
demone ala nu-i maestru , ai folosit cuvantul gresit!


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2026 4Tuning