Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 20-07-11 00:25

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
:rolleyes2

Rares_CRM 08-08-11 12:42

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Golf 2 GTI

cRbL 10-08-11 01:10

Re: CRM Design
 
Cum spuneam, blana masina !
Si arata bine si pozele nu mai fi hater :lol:

Evoluzione 10-08-11 11:55

Re: CRM Design
 
Imi plac foarte, foarte mult astea doua :D
Lumina e perfecta pentru masina asta iar cadrele sunt faine si ele.

gti_85 10-08-11 14:17

Re: CRM Design
 
Frumos lucrat ! Ca de obicei :)

Rares_CRM 10-08-11 23:17

Re: CRM Design
 
Multumesc! Ma bucur ca va plac. :)
N-am aparatura necesara, pentru ce am vrut eu sa fac.. Deci, pozele nu sunt la nivelul dorit, dar incet incet.. progresam. :D

maD_angel 11-08-11 12:12

Re: CRM Design
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4519790)
Multumesc! Ma bucur ca va plac. :)
N-am aparatura necesara, pentru ce am vrut eu sa fac.. Deci, pozele nu sunt la nivelul dorit, dar incet incet.. progresam. :D

Sa lasam modestia... felicitari pentru poze!

Rares_CRM 15-08-11 11:04

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
:arrow:

Griffo 23-08-11 23:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4514166)
Golf 2 GTI

Presupun ca ai tras overlay sau nu, am vrut sa zic doar ca la prima poza ai nu este clara partea fata a masinii si ai grija si la lumina de pe capota, mi se pare un pic fortata :lol:

apropo, nu exista GTi in patru usi:twisted:

gti_85 24-08-11 13:30

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4543259)
apropo, nu exista GTi in patru usi:twisted:

Ai reinventat golf 2 cumva ? :)) Pune mana si studiaza...ca sa stii si tu, ca exista !

Rares_CRM 26-08-11 11:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4543259)
Presupun ca ai tras overlay sau nu, am vrut sa zic doar ca la prima poza ai nu este clara partea fata a masinii si ai grija si la lumina de pe capota, mi se pare un pic fortata :lol:

apropo, nu exista GTi in patru usi:twisted:

Daca stii fotografie... cate claruri poti avea intr-o poza? :) Poti sa ai mai multe claruri? Nu poti. :)
Pozele cu golful sunt colaje (vreo 30 de poze cu lumina din diferite parti, si suprapuse), si apropo.. exista Golf 2 GTI in 4 usi. ;)

...:arrow: Cristina

ANDR31 26-08-11 13:46

Re: CRM Design
 
In ultima poza mi se pare cam prea vizibila/fortata lumina flashurilor;

Griffo 26-08-11 19:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4547691)
Daca stii fotografie... cate claruri poti avea intr-o poza? :) Poti sa ai mai multe claruri? Nu poti. :)
Pozele cu golful sunt colaje (vreo 30 de poze cu lumina din diferite parti, si suprapuse), si apropo.. exista Golf 2 GTI in 4 usi. ;)\

"cate claruri poti avea intr-o poza?" esti sigur ca asta ai vrut sa scrii? :lol::lol::lol:

"Pozele cu golful sunt colaje" amice, colaje? din noua, esti sigur? Se numeste Overlay tehnica si "colaj" este acel layer ! :lol::lol::lol:

Da, exista mk2GTi4doors, am scris aiurea, nu conteaza motivul sau scuza:twisted:

Rares_CRM 26-08-11 20:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4548407)
"cate claruri poti avea intr-o poza?" esti sigur ca asta ai vrut sa scrii? :lol::lol::lol:

Ma.. da :) Poate nu m-am exprimat corect, dar din cate stiu eu, nu poti focaliza mai multe puncte deodata. :)

Griffo 26-08-11 21:21

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4548520)
Ma.. da :) Poate nu m-am exprimat corect, dar din cate stiu eu, nu poti focaliza mai multe puncte deodata. :)

Din moment ce ai facut overlay...normal ca se poate :lol:
Ai zis ca sunt 30 fotografii adica 30 puncte focus :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning