Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   KATANA TEAM (https://forum.4tuning.ro/587-katana-team.html)
-   -   KATANA TEAM @ Iasi (https://forum.4tuning.ro/587-katana-team/121705-katana-team-iasi.html)

Magnito 24-07-09 21:45

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
salutare la toata lumea. cand duminik?nu merge nimeni din iasi in suceava??

volidu 24-07-09 23:22

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihai85 (Post 2510512)
Wai azi cine vine la un suc? La palat in fata ora 19!!!!!


L.E. Se amana pe weekend! Samabata sau Duminica! Probleme multe...

Ramane sambata, ora 19:00 la Palat?
Ce ziceti?

voodoo_man2026 25-07-09 20:44

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
2 Attachment(s)
salutare la toata lumea ... vre- 2 poze mai noute cu masinuta mea :D ce parere aveti ...

VaLeX 25-07-09 22:22

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by voodoo_man2026 (Post 2512697)
salutare la toata lumea ... vre- 2 poze mai noute cu masinuta mea :D ce parere aveti ...

frumoasa capota, fa-i niste pleoape agresive ...sau o prelungire de capota.

ps. e vopsita sau colantata?

stefan_88 25-07-09 22:57

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
De la iasi vine cineva la suceava ???

=Virus= 26-07-09 14:18

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by voodoo_man2026 (Post 2512697)
salutare la toata lumea ... vre-o 2 poze mai noute cu masinuta mea :D ce parere aveti ...

Arata foarte bine capota, sa o porti cu placere :)

Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 2512851)
ps. e vopsita sau colantata?

Este vopsita!

Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 2512893)
De la iasi vine cineva la suceava ???

Aparent nu.

:arrow: Ieri, sambata 25, a avut loc o mica intalnire katana la virus acasa :) Din pacate nu avem poze deoarece nu a durat mult si a inceput ploaia. Multumesc participantilor!

voodoo_man2026 26-07-09 15:52

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 2512851)

ps. e vopsita sau colantata?

capota este vopsita :D

Magnito 26-07-09 20:57

2 Attachment(s)
buna seara la toata lumea. cine a fost in suceava si are niste poze filmulete vreau si eu :D

poze cu noul meu parasolar :d

VaLeX 26-07-09 22:18

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
vad ca se misca treaba :) nu poate decat sa ma bucure acet fapt

buddy_lexx 27-07-09 23:59

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
frumos frumos..imi place ce vad..
asteptam mai multa activitate!nu va mai lasati rugati :D

Teo MTM 28-07-09 00:21

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Magnito (Post 2514408)
buna seara la toata lumea. cine a fost in suceava si are niste poze filmulete vreau si eu :D

poze cu noul meu parasolar :d

Bv`o baietzii !

mihai85 28-07-09 20:55

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
PT IASI: Au ajuns formularele de inscriere. Astept pe PM urmatoarele date: Nume si Prenume complet, Masina, Modelul Masinii, Nr de inmatriculare.

Va multumesc.

VaLeX 28-07-09 22:58

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Quote:

Originally Posted by mihai85 (Post 2518816)
PT IASI: Au ajuns formularele de inscriere. Astept pe PM urmatoarele date: Nume si Prenume complet, Masina, Modelul Masinii, Nr de inmatriculare.

Va multumesc.

La semnatura membrilor fondatori, lasati spatiu, ca semnam cand o sa ne intalnim toti ! :)

mihai85 29-07-09 13:02

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Binenteles... Doar tre sa semnati voi...

=Virus= 30-07-09 20:51

Re: KATANA TEAM @ Iasi
 
Ce mai faci Valex? De ce ai modificat postul lui Adi? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:45.

- Copyright 2026 4Tuning