![]() |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
salutare la toata lumea. cand duminik?nu merge nimeni din iasi in suceava??
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Quote:
Ce ziceti? |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
2 Attachment(s)
salutare la toata lumea ... vre- 2 poze mai noute cu masinuta mea :D ce parere aveti ...
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Quote:
ps. e vopsita sau colantata? |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
De la iasi vine cineva la suceava ???
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Quote:
Quote:
Quote:
:arrow: Ieri, sambata 25, a avut loc o mica intalnire katana la virus acasa :) Din pacate nu avem poze deoarece nu a durat mult si a inceput ploaia. Multumesc participantilor! |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Quote:
|
2 Attachment(s)
buna seara la toata lumea. cine a fost in suceava si are niste poze filmulete vreau si eu :D
poze cu noul meu parasolar :d |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
vad ca se misca treaba :) nu poate decat sa ma bucure acet fapt
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
frumos frumos..imi place ce vad..
asteptam mai multa activitate!nu va mai lasati rugati :D |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Quote:
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
PT IASI: Au ajuns formularele de inscriere. Astept pe PM urmatoarele date: Nume si Prenume complet, Masina, Modelul Masinii, Nr de inmatriculare.
Va multumesc. |
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Quote:
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Binenteles... Doar tre sa semnati voi...
|
Re: KATANA TEAM @ Iasi
Ce mai faci Valex? De ce ai modificat postul lui Adi? :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:45. |
- Copyright 2026 4Tuning