![]() |
Re: 2 Faster More Show
Eu cred ca daca te treci intro grupa mai mica esti "fraer". (scuzati limbajul). Te fraeresti pe tine insuti. Ce rost are sa castigi la categoria B daca tu esti din C?
@ kony00: te rog sa scrii orasul din care esti inainte sa fi sanctionat. Multumesc pentru intelegere :) |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Decat sa organizez un Haos mai bine nu-l organizez . . .
Treceau spectatorii dintr-o parte in alta ... ca la Noi in RO jandarmii priveau , cei de la Ukro cu masina lor de inghetata mai nu dormeau . . . JALE Apropo o intrebare pt organizatori : Unde au fost Drifturile ? sau era vb despre cele 2 skyline-uri ??? sau era vb despre Tzaranu cu M3 de america sau corvettul Galben. . . MARII smekerii care rup Cabluri . . . |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
sa fie sanatosi |
Re: 2 Faster More Show
Vb cuiva ce a postat mai inainte, a fost OK (pentru spectatori), cat despre participanti, mai putin, parerea mea. Cei mai dezavantajati mi s-au parut cei din primele grupe (A, B, C...). Vorba aia, or fi avand ei caluti mai putini, dar ei au reprezentat majoritatea, deci, ei au adus aportul major de incasari (facem exceptie de spectatori). In intervalul 10-14 garantez eu ca vremea a fost acceptabila, fiindca eram acolo, si NU a plouat. Deci se putea face ceva...
Si faza asta tot nu am inteles-o... pui un regulament tehnic de participare, si pana la urma, se respecta din el... nimic. Din ce am vazut, te bagau dupa ce declarai tu, nu mai venea nici dreq sa te verifice. Asa ca, daca aveai chef sa fii "jmecher", ziceai ca ai motor de 72 de ponei, cand tu ai 90 sau chiar 100. Nu stiu... Daca tot asa a fost sa fie, trebuiau sa lase naibii fara timpi si prostii... knockout style... start la semafor, 2 run-uri, primul la finish castiga. Ai pierdut startu? Problema ta! L-ai furat? Stai jos tura asta... Si mergi asa pana in finala... Si, apropo, dupa ce naiba mai platesti firma de ordine? Sa faca ce? Pai, la un moment dat, eu tineam frumos paru de care era legata sfoara aia sa nu cada, si faceam extensii la gat sa vad ceva... ca deh, eu sunt baiat corect si sa ma comport frumos. Si restu, ca la tara... adevaratii conneiseur-i se imbulzeau si bagau/scoteau diferite organe la jandarmi si UKRO-isti. Domnii de la UKRO, la randul lor, se mai cinsteau cu cate un paharel de ceva licoare rosie... si nu cred ca era sirop de visine! Sa speram pentru mai bine in viitor... desi de la multi participanti am auzit ca repede nu mai trec pe la noi... pacat! P.S. Felicitari pentru Rotar, m-a impresionat... si pentru 61 VAL, care chiar nu ma asteptam sa mearga asa frumos! |
Re: 2 Faster More Show
erau vorba de acele 2 skyline-uri... la inceput au facut ceva... dar in rest nu au mai intrat. Atat stiu eu :P
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
o daaaaa.....si VAL....mama ce mergea..NICE...felicitari ! :)
|
Re: 2 Faster More Show
skyline a lui GO FAST "keisuke" e pt drift nu pt liniutze.....si a fost nasol cand sa dat el ploua si erau numai belti
|
Re: 2 Faster More Show
[QUOTE=PhattBoy;2368819]Daca tot asa a fost sa fie, trebuiau sa lase naibii fara timpi si prostii... knockout style... start la semafor, 2 run-uri, primul la finish castiga. Ai pierdut startu? Problema ta! L-ai furat? Stai jos tura asta... Si mergi asa pana in finala...
QUOTE] era cu mult mai OK |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
si eu sunt de aceasi parere cu timpi.....
iar despre pretu pt aeroport nu cred ca sa scumpit peste noapte ca sa zici una si ceri alta pe cand vine lumea la show.... |
Re: 2 Faster More Show
Sincer? Prefer sa merg pana la SM si sa fie biletu cat zice pe afis, si sa inceapa la ora X, cum e in program...
De exemplu, eu am venit cu 50 de lei la mine, ca am luat cu fata tigari, suc si ceva de mancare din oras... si ma gandeam ca oricum n-am pe ce cheltui mai mult de 15 lei cat imi raman! Cand colo, hopa 20 de lei biletu... si inca 5 pt parcarea in incinta aeroportului, pac 10 lei in plus! Si ca asta s-a stabilit la intalnirea de vineri sau sambata, am fost vineri la 21.30 in parcare cu Huber, si eram o mana de oameni... am stat 15-20 de minute si am plecat. Am si alte treburi de facut, si nu intotdeauna am timp sa verific forumul sa vad noutatile... Asa ca, daca ai zis ca e 15 ron, asa trebuia sa fie biletul! Sa nu mai zic ca bilet am primit doar pe 40 ron... parcarea e pe NeVe-u, cum se zice? Si nu am zis ca sa fiu rau, ci numai ca nu s-a mai zis... S-auzim numai de bine! |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
nu era vb ca nu s-a depus efort, era vorba ca nu a iesit ce sa dorit felicitari...s-au dat toate masinile |
Re: 2 Faster More Show
da ai dreptate bani p parcare masina sii unde sunt ca bilet nu era intru cu masina in care sunt 3 persoane si platesc 65ron si primesc 2 bilete de pe care daca adunai suma era 40ron si ne plangem ca e scump aeroportu.............. si de restu nu mai vb program aiurea si organizare f nasoala La mai bn pt alta data:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:33. |
- Copyright 2026 4Tuning