Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

shantzu 09-07-09 09:03

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
3 Attachment(s)
Asta e Estoril Blue


https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1247122897
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1247122880


https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1247122880



Si inca cateva nuante de albastru :D

FLO_GSU 09-07-09 10:16

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2472565)
Ms frumos! Nu am o poza mai mare!

Bobi daca e mai vorbim azi pe bulevard si imi poti zice la ce culori te-ai mai gandit si mai incerc sa pun sa iti faci o mica parere!! Eu unu as merge pe albastrul cum e pe FIAT LINEA , clar ar fii o culoare UNICA IN ROMANIA pe URSULETZ!! Eu unu nu am mai vazut pe la noi un urs asa, insa tu te decizi, eu mi-am dat doar cu parerea!! Salut si bafta cu ursu! Abia astept pe 25 sa MORMAIE toata VALCEA:D!

bobiMOM 09-07-09 10:28

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by FLO_GSU (Post 2472787)
Bobi daca e mai vorbim azi pe bulevard si imi poti zice la ce culori te-ai mai gandit si mai incerc sa pun sa iti faci o mica parere!! Eu unu as merge pe albastrul cum e pe FIAT LINEA , clar ar fii o culoare UNICA IN ROMANIA pe URSULETZ!! Eu unu nu am mai vazut pe la noi un urs asa, insa tu te decizi, eu mi-am dat doar cu parerea!! Salut si bafta cu ursu! Abia astept pe 25 sa MORMAIE toata VALCEA:D!

Era un urs pe nuantza aia dar s-a stins la Otopeni...s-a suparat pe nishte borduri si s-a paradit! Droopy poate sa puna nishte poze aici!

dany_let 09-07-09 10:39

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
5 Attachment(s)
eu i-am propus culoarea asta , da omu zice ca are verde in ea...BOBY....ESTI CHIOR SAU CEVA??? eu raman la varianta asta !!!

bobiMOM 09-07-09 10:42

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dany_let (Post 2472846)
eu i-am propus culoarea asta , da omu zice ca are verde in ea...BOBY....ESTI CHIOR SAU CEVA??? eu raman la varianta asta !!!

Pey ce treaba are cu nuantza asta????? Na` si un Kadet!

dany_let 09-07-09 10:52

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
iar faci pe orbu pe aici ...!?!?

cu primul urs are treaba...e apropiata...numai ca pe golf e mai gri ...iar ce vrei tu vrei mai spre albastru...ideea este simpla...eu nu pot sa-ti amestec niste culori...sa vopsesc masina sa vedem ce iese , exista posibilitatea sa iasa mai prost decat ce iti doresti tu...nu are rost sa ne riscam... ne batem joc de bani si de munca...exact cum iti spuneam si la telefon , vii la garaj , avem 100000000 de cartele cu nuante..ne BELIM ochii in ele si vedem ce alegem...eu raman si la varianta aia de mov care e f smechera. o sa-ti arat. ;)

E30_Power 09-07-09 14:39

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
5 Attachment(s)
Stiu ca in mare parte te-ai decis la o culoare, sper sa nu te superi daca dau si eu cateva idei!, albastrul din prima poza ar fi ceva unicat in Romania:)
Numai bine cu ursul si sper sa ii stea bine in noua coaja!

bmw_fear 09-07-09 15:05

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
12 Attachment(s)
Estorilblau

LAFv8 09-07-09 23:21

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 2473522)
Estorilblau

adv culoarea asta este in ton cu mot ,ceva frumos si serios;)

EvLSant0S 09-07-09 23:27

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
http://www.m5board.com/photopost/dat...5397foran1.JPG estoril blue e asta





iar laguna seca e asta


http://www.bimmerfest.com/forums/att...5&d=1211691135


succes in alegerea culorii.....
nu te grabi,e timp :P

radu_nb1 09-07-09 23:41

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
eu zic sa il faci alb:) e prea frumos alb

EvLSant0S 09-07-09 23:42

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
o alergatura in plus la rar si etc...
albastru e bomba :D
si totusi,depinde ce fel de albastru :D
oricum,masina asta poate sa fie incolora :lol: la ce fel o sa fuga,culoarea e irelevanta :D

dany_let 10-07-09 09:25

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
culoarea a fost aleasa cu sau fara voia proprietarului ...vedem ce iese ...revin cu poze cand o sa fie gata...:)

bobiMOM 10-07-09 09:27

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by dany_let (Post 2475005)
culoarea a fost aleasa cu sau fara voia proprietarului ...vedem ce iese ...revin cu poze cand o sa fie gata...:)

Un om hotarat! :)

jakal 10-07-09 09:28

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Quote:

Originally Posted by dany_let (Post 2475005)
culoarea a fost aleasa cu sau fara voia proprietarului

:lol::lol: ce tare......mi-a zis el ceva aseara dar nu credeam.....oricum am inteles ca e misto.....
asteptam poze.....sau cred ca o sa vin cu propietarul sa o vad live...


All times are GMT +2. The time now is 10:05.

- Copyright 2026 4Tuning