![]() |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
3 Attachment(s)
Asta e Estoril Blue
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1247122897 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1247122880 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1247122880 Si inca cateva nuante de albastru :D |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
5 Attachment(s)
eu i-am propus culoarea asta , da omu zice ca are verde in ea...BOBY....ESTI CHIOR SAU CEVA??? eu raman la varianta asta !!!
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
iar faci pe orbu pe aici ...!?!?
cu primul urs are treaba...e apropiata...numai ca pe golf e mai gri ...iar ce vrei tu vrei mai spre albastru...ideea este simpla...eu nu pot sa-ti amestec niste culori...sa vopsesc masina sa vedem ce iese , exista posibilitatea sa iasa mai prost decat ce iti doresti tu...nu are rost sa ne riscam... ne batem joc de bani si de munca...exact cum iti spuneam si la telefon , vii la garaj , avem 100000000 de cartele cu nuante..ne BELIM ochii in ele si vedem ce alegem...eu raman si la varianta aia de mov care e f smechera. o sa-ti arat. ;) |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
5 Attachment(s)
Stiu ca in mare parte te-ai decis la o culoare, sper sa nu te superi daca dau si eu cateva idei!, albastrul din prima poza ar fi ceva unicat in Romania:)
Numai bine cu ursul si sper sa ii stea bine in noua coaja! |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
12 Attachment(s)
Estorilblau
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
http://www.m5board.com/photopost/dat...5397foran1.JPG estoril blue e asta
iar laguna seca e asta http://www.bimmerfest.com/forums/att...5&d=1211691135 succes in alegerea culorii..... nu te grabi,e timp :P |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
eu zic sa il faci alb:) e prea frumos alb
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
o alergatura in plus la rar si etc...
albastru e bomba :D si totusi,depinde ce fel de albastru :D oricum,masina asta poate sa fie incolora :lol: la ce fel o sa fuga,culoarea e irelevanta :D |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
culoarea a fost aleasa cu sau fara voia proprietarului ...vedem ce iese ...revin cu poze cand o sa fie gata...:)
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Quote:
asteptam poze.....sau cred ca o sa vin cu propietarul sa o vad live... |
| All times are GMT +2. The time now is 10:05. |
- Copyright 2026 4Tuning