![]() |
Re: masini UK sau aduc la comanda
sal , ai PM , si te rog da-mi detaliat preturile ca sa-mi fac o idee cu bugetul sa vedem la ce renuntam si la ce nu , ms
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
ma intereseaza un cherokee din 1999-2004, eu am unul avariat, as fi interesat chiar si de unul cu motor defect 3.1TD 140CP, sau unul cu motor bun dar 2.7 diesel. zi-mi la ce pret imi poti aduce
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Aveti toti PM.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Anunt valabil.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
La ce preturi poti aduce urmatoarele modele in Craiova?
* Passat ~2002 diesel * Golf 4 diesel * Ford Mondeo 2001-2003 Tdci * BMW 318Ci (E46) 2000-2003 sau chiar cu facelift daca gasesti la pret bun Sa aiba maxim 150k Km si stare cat mai buna.. astept raspuns aici sau pe mail ([email protected]) .. unde iti e mai usor :) |
Re: masini UK sau aduc la comanda
salut
ma intereseaza niste preturi pentru urmatoarele masini: -audi A4 facelift 2002 sau> -ford mondeo 2002 sau> -opel vectra c 2002 sau> -renault laguna 2002 sau> -vw passat 2oo2 sau > ma intereseaza in special sa fie benzina 1.8 am vz ca cele pe motorina sunt mai sumpe ,eventual cutie hidramata daca se poate,pot sa ma deplasez sa o aduc eu acasa |
Re: masini UK sau aduc la comanda
sal
cat ma coasta adusu a 2 masini de teren (transportul pe platforma ) mersi |
Re: masini UK sau aduc la comanda
2000 euro si ai masinile de teren la Cluj.Grafy si strik, aveti PM.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
sal
astra g cu motor c20let lovita de preferat ma intereseaza motorul electronica si cutia si un e30 motor de la 2000 in sus nu conteaza an sau dotari |
Re: masini UK sau aduc la comanda
Deocamdata colegul din Anglia nu mai da nici un semn de viata...nu stiu ce se intampla.Pana nu stiu nimic concret despre el, nu pot sa va dau raspunsuri certe, doar informative.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Quote:
La ce pret ar fi un Fiat Barchetta chiar si atins, dar in stare buna de functionare si un bmw e46 sa nu fie 316. Ms. |
Re: masini UK sau aduc la comanda
Quote:
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Nimic pentru schimb...Mersi de intentie, deocamdata tin legatura cu colegul, chiar daca mai greu.
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
Quote:
|
Re: masini UK sau aduc la comanda
cat ma costa sa-mi aduci o masina pe platforma anglia-buc?
Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 03:23. |
- Copyright 2026 4Tuning