![]() |
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
super proiect.am si eu o intrebare.care este procesul de polishare ca sa ajungi la luciul acela?multumesc si bafta in continuare
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
abea astept sa ovad cand o termini , sunt nerabdator sa vad rezultatul final.
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
6 Attachment(s)
l apolisare sunt multe procese sa ajungi l aun luciu cat mai perfect ...eu am incercat si nu am reusit chiar ce voiam si atunci am mers cu ele in ungaria unde numai asa ceva se face ..
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
Quote:
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
Quote:
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
felicitari pentru proiect ugod .. si jante ce sa mai zic .. acelas lucru
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
felicitari pentru proiect , respect pentru munca depusa , asteptam poze :D
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
Ti-am citit tot topicul , e criminal proiectul tau !!
Jantele incredibil de frumoase! |
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
cred ca is cele mai mortale jante ever :shock: noroc cu super proiectul :!:
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
Quote:
Să-ţi faci freza īn ele de jante! Cam la cāţi cai crezi că ai ajuns?? |
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
cu jantele ? deocamdata 200 euro pt ca nu aveam capacele ce acopera prezoanele erau in 4x100 si le-am facut 5x100 si am cumparat si capacul cu sigla si mai trebuie un set de suruburi cromate care costa 120 euro
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
10 Attachment(s)
azi am inceput sa lucrez la motor
desfacut chiuloasa bucati aveam 3 supape indoite curatzat tot ce se putea polisat supapele facut planul urmeaza si scanul la supape |
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
in sfarsit ti-ai facut timpu de golfan. spor la treaba o sa iasa tipla
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
Nebunie curata aici. Spor la treaba
|
Re: Golf 2 - VR6 turbo syncro
salut!e tare masina ta,spor la munca:-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:01. |
- Copyright 2026 4Tuning