Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

djhojd 29-05-09 15:41

Re: The bitch - mk4
 
ramane suspensia :D

laurentiu_tim 29-05-09 17:23

Re: The bitch - mk4
 
Quote:

Originally Posted by djhojd (Post 2362882)
ramane suspensia :D

sus pensia?:lol: eu stiu de ce hojda te tot bate la cap cu suspensia ca are el de vanzare :lol:

djhojd 29-05-09 18:24

Re: The bitch - mk4
 
mai ia o gura de bere sa-ti revi

laurentiu_tim 29-05-09 18:44

Re: The bitch - mk4
 
Quote:

Originally Posted by djhojd (Post 2363365)
mai ia o gura de bere sa-ti revi

nu mai am am terminat-o :lol: pasaricaaaaa :lol:

jock 29-05-09 21:22

Re: The bitch - mk4
 
lu Dj i-am promis de mult ca o sa ii iau o suspensie.....imi este si rusine de el ....da o sa vina si momentul cand o sa facem comanda ;)

..bine zis...sus PENSIE :oops:

jock 05-06-09 14:07

Re: The bitch - mk4
 
3 Attachment(s)
...intre timp au venit si pragurile (anniversary) :twisted:....multumesc razak ;)

Decodat 05-06-09 14:11

Re: The bitch - mk4
 
Frumoase,:D cate ruble ?:D

jock 05-06-09 14:34

Re: The bitch - mk4
 
5 mil. :twisted: ...

iulian2476 05-06-09 14:39

Re: The bitch - mk4
 
De unde dai, de acolo te duci la vale!

Si le lasi asa sau le dai la vopsit? Se prind pur si simplu, sau se fixeaza cu suruburi?

jock 05-06-09 14:47

Re: The bitch - mk4
 
:D ..asta cam asa este....

..da ,o sa le dau la vopsit iar de prins probabil o sa le pun cu suruburi si mastic pentru parbrize...ala negru

Decodat 05-06-09 18:00

Re: The bitch - mk4
 
Quote:

Originally Posted by iulian2476 (Post 2383730)
De unde dai, de acolo te duci la vale!

Si le lasi asa sau le dai la vopsit? Se prind pur si simplu, sau se fixeaza cu suruburi?

Adevarat! Gara de nord scrie pe noi.:D:D:D , cu criza asta.

laurentiu_tim 05-06-09 18:04

Re: The bitch - mk4
 
din ce in ce mai frumoasa 8)

Tweety_rzw 05-06-09 18:55

Re: The bitch - mk4
 
Să le vedem vopsiteeee:lol: ,ţi-am zis eu urlăăă după un woofer şi ceva la HU mai serios!;)

jock 06-06-09 15:39

Re: The bitch - mk4
 
3 Attachment(s)
...urmeaza vopsitu :sad:

Decodat 06-06-09 20:09

Re: The bitch - mk4
 
Urate masini!:D:D Le vopsesti pe masina sau date jos?


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning