Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/102395-daewoo-cielo-low-low-matte-green-cult.html)

B-99-SAA 29-10-10 15:26

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Arata genial pe burta si cu table :D Daca era si peisaj de iarna era si mai frumos... :D Arata bine capota, mai ai ceva in plan pana da frigu?

nt98adu 29-10-10 17:18

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Incearca sa o vopsesti toata profesional. La cat ai investit in ea, merita!;)

GJ 64 GAB 29-10-10 18:21

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Îi nesimţit de lăsată.

iviTe 29-10-10 19:44

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
ii va venii randu si la o vopsire ca la carte dar deocamdata nu se poate ... :???:

BV_88_SIK 30-10-10 00:21

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3767628)
Arata genial pe burta si cu table :D Daca era si peisaj de iarna era si mai frumos... :D Arata bine capota, mai ai ceva in plan pana da frigu?

chiar ca arata tare cu table,normal pare si mai joasa..cand ma gandesc ca asa joasa o sa fie si a mea cu tablele mele pe 13 :workout:
daca nu ma insel masina a aparut pe sectiunea daewoo -uri unicate8)

iviTe 30-10-10 01:54

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
2 Attachment(s)
ia uitati ce am gasit eu in PC :hahano: asa o aratat cand am luat`o de la tata ... :oops:

GJ 64 GAB 30-10-10 02:11

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 3768983)
ia uitati ce am gasit eu in PC :hahano: asa o aratat cand am luat`o de la tata ... :oops:

Acum e cu totul şi cu totul altă maşină !

Bolt 30-10-10 11:47

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
ii sta super bine :tenisclap:tenisclap bv totusi isi vrea jantele inapoi :lol:

pustiu_FUG 30-10-10 11:59

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ai trecut la cismele de I.T.P? sau de iarna?:lol:

iviTe 30-10-10 12:09

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
si iarna si itp ... :lol:

iviTe 05-11-10 19:59

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
1 Attachment(s)
Si m`am apucat sa modific o masca originala de cielo .... o sa o fac exact cum este dar fara emblema :rockon:

si o poza nu prea clara .... maine sper sa o termin 8) si sa vad ce iese :rolleyes2

tiolik 05-11-10 20:50

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 3788088)
Si m`am apucat sa modific o masca originala de cielo .... o sa o fac exact cum este dar fara emblema :rockon:

si o poza nu prea clara .... maine sper sa o termin 8) si sa vad ce iese :rolleyes2

e bine cum ai facut insa mai ai de lucru la ea; si eu am facut-o pe a mea la fel dar ai grija ce faci cu dungutele alea de pe mijloc de sus si de jos ca stau urat, ori le tai si pe alea ori insereaza si spre cea din mijloc 2 liniutea dealea mici; bafta la finalizat
si felicitari pt felul in care arata masina
PS: daca si cieloul meu era daor al meu arata mult mai bn dar asta e e al lui tata si ma supun regulilor lui (jantele au stat doar 1 luna pe masina ca sa suparat ca sa luat politia de el ca sunt pe 15)

iviTe 05-11-10 20:59

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
hmm o iesit chiar ff bine ce ai facut :D maine sa vad sa o termin ...

iviTe 06-11-10 15:59

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
3 Attachment(s)
Cam asa arata masca acuma mai trebuie montata ... :D si vopsita .... cum trebe ;)

bib_andrey 06-11-10 19:54

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Perfect ! :D


All times are GMT +2. The time now is 15:09.

- Copyright 2026 4Tuning