![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
:)))) ms pui :P
|
Re: Xtreme Club Emotion
:lol: :lol: :lol: in sfarsit a iesit si topicul asta la iveala....de 6 luni n-a mai scris nimeni nimic aici...
NU-I DE MIRARE CA UITA LUMEA DE NOI!!! :peace: |
Re: Xtreme Club Emotion
DA trebuie a scriu cu litere mari c.s. Xtreme Club Emotion
|
Re: Xtreme Club Emotion
auzi tu la ei cele mai reprezentative cluburi din cta. da tot respectul pentru X-team sunt super baietzi sunt singuri care au facut ceva in lumea curselor in constanta dar anonymous ce sunt asa de reprezentativi pentru cta ca s-au dat la curse s-au dat pentru ei nu penru mine sau X-team, sa nu uitam ca deocamdata noi am organizat cel mai mare tuning show din cta pe cand altzi nu au facut nimica.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Onule nu te mai agita tata .....am observat si eu foarte multe masini de la xce pe la curse...dar nu la cele de masini..:) dc ma insel zii tu...ultima oara care au fost de la voi ? hai te pup si pune limitare la volum la john la bar ca imi sparg astia urechile.:D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ce aveti ma ?? onule tu dc te ataci asa ???? ca nu a zis de tine ??? cum vrei tu sa zica de tine cand tu nici macar nu il stii pe dogarell????
|
Re: Xtreme Club Emotion
kabooo :) ce liniste e ma ..daca il prezidente nu posteaza si el pe aici..
|
Re: Xtreme Club Emotion
il prezidente are treaba mah....e busy :lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
eu v-as zice ceva da nu vreau sa pornesc discutii aiurea.
|
Re: Xtreme Club Emotion
hai zi :)))) facem taraboi :P distractie placuta la paris,,
|
Re: Xtreme Club Emotion
Sunt total pe dinafara imi explica si mie cineva despre ce este vorba ?:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
eeee ce sa fie ma adi lipsa de preocupare pentru unii baietii si vorbe aruncate aiurea ca sa ne certam si contrazicem pe niste cacaturi aiurea si niste vorbe nefondate . dar undeva este putin adevar si cand exista ceva adevar nu poti fi indiferent. nu vreau sa postez fapte reale ca ies discutii inutile dar unele persoane ar trebui sa se abtina cu *umflatu*si cu datul mare in legatura cu evenimente si cu genul de faze *clubul...... , meu a facut a dres , face si drege * dar hai ca-mi dau drumu la gura aiurea si mai bine ne vedem fiecare de ideile si de distractiile lor . hai v-am salutat si conduceti cu atentie .
|
Re: Xtreme Club Emotion
Recalcitrantule.....faci ce faci si te certi cu politia :)) .
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
- Copyright 2026 4Tuning