Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

peter 08-06-07 17:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 933949)
intru si io la primiti :P ;))

zgarcitule :)

ct11lyv 16-12-07 13:52

Re: Xtreme Club Emotion
 
:)))) ms pui :P

quick_5hifter 17-12-07 02:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
:lol: :lol: :lol: in sfarsit a iesit si topicul asta la iveala....de 6 luni n-a mai scris nimeni nimic aici...

NU-I DE MIRARE CA UITA LUMEA DE NOI!!! :peace:

TheBig_X 17-12-07 02:35

Re: Xtreme Club Emotion
 
DA trebuie a scriu cu litere mari c.s. Xtreme Club Emotion

TheBig_X 17-12-07 02:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
auzi tu la ei cele mai reprezentative cluburi din cta. da tot respectul pentru X-team sunt super baietzi sunt singuri care au facut ceva in lumea curselor in constanta dar anonymous ce sunt asa de reprezentativi pentru cta ca s-au dat la curse s-au dat pentru ei nu penru mine sau X-team, sa nu uitam ca deocamdata noi am organizat cel mai mare tuning show din cta pe cand altzi nu au facut nimica.

ERY 17-12-07 09:12

Re: Xtreme Club Emotion
 
Onule nu te mai agita tata .....am observat si eu foarte multe masini de la xce pe la curse...dar nu la cele de masini..:) dc ma insel zii tu...ultima oara care au fost de la voi ? hai te pup si pune limitare la volum la john la bar ca imi sparg astia urechile.:D

D_M_X 17-12-07 13:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by sonykel (Post 1249905)
The Big X... esti zazait :P:P:P
zzz zzz zzz... :P:P:P
PS. Joking ...

e zzzit ca nu stie cum se scrie anonymous... :)) Adevaru ca astia de la anonymous sunt niste bagatori in seama. Cine plm mai sunt si astia?:rolleyes2

x-28-TRA 18-12-07 09:52

Re: Xtreme Club Emotion
 
ce aveti ma ?? onule tu dc te ataci asa ???? ca nu a zis de tine ??? cum vrei tu sa zica de tine cand tu nici macar nu il stii pe dogarell????

ct11lyv 09-12-08 10:47

Re: Xtreme Club Emotion
 
kabooo :) ce liniste e ma ..daca il prezidente nu posteaza si el pe aici..

h0p3r 09-12-08 17:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
il prezidente are treaba mah....e busy :lol:

JETT 09-12-08 19:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu v-as zice ceva da nu vreau sa pornesc discutii aiurea.

ct11lyv 09-12-08 19:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
hai zi :)))) facem taraboi :P distractie placuta la paris,,

YZF-PWR 10-12-08 13:08

Re: Xtreme Club Emotion
 
Sunt total pe dinafara imi explica si mie cineva despre ce este vorba ?:)

JETT 10-12-08 17:03

Re: Xtreme Club Emotion
 
eeee ce sa fie ma adi lipsa de preocupare pentru unii baietii si vorbe aruncate aiurea ca sa ne certam si contrazicem pe niste cacaturi aiurea si niste vorbe nefondate . dar undeva este putin adevar si cand exista ceva adevar nu poti fi indiferent. nu vreau sa postez fapte reale ca ies discutii inutile dar unele persoane ar trebui sa se abtina cu *umflatu*si cu datul mare in legatura cu evenimente si cu genul de faze *clubul...... , meu a facut a dres , face si drege * dar hai ca-mi dau drumu la gura aiurea si mai bine ne vedem fiecare de ideile si de distractiile lor . hai v-am salutat si conduceti cu atentie .

D_M_X 10-12-08 17:08

Re: Xtreme Club Emotion
 
Recalcitrantule.....faci ce faci si te certi cu politia :)) .


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning