![]() |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
P.S. si mam imbracat elegant ;)...just for the record... Postedit: Vezi...si MOMOracer a patit km la fel...deci nu era vb. de tinuta...doar doreau si aia sa se bage in seama inutil... |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
cum se face dovada ca am cont 4tuning ????
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Pai pur si simplu mergi cu invitatia aia...si aia o poti "downloada" doar daca ai cont...
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
am fost ...am vazut....am pozat(din pacate cu telefonul), nu am avut probleme la intrare....
zicea cineva mai sus....ca nu ar da 60 ron pe bilet, noi nu ...dar avand in vedere k este un salon Luxury Show cu vanzare, cei care se duc acolo si cu ideea sa cumpere ceva....acea suma este infima pentru ei!! pentru noi ceilalti...exista 4tuning:) Multumim!! |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
foarte frumos....e de apreciat.
|
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
Quote:
Sunt putine masini ca numar, insa sunt numai una si una... Fetele la fel, nota 10. Incercati sa nu mergeti imbracati ca la piata oricum. N-o sa vedeti la niciun stand lume imbracata in trening spre exemplu. Una peste alta, frumos. Multumim 4Tuning :peace: |
Re: Cadou de sarbatori pentru utilizatorii 4Tuning - Invitatie gratuita la Luxury Sho
mult respect pt 4tuning,dar nu chiar toti care si-au dorit sa fie prezenti au reusit...distanta e destul de mare...:-< multa multumire tuturor ce au postat poze . bafta !
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning