![]() |
Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
frumos WALSWAGEN ..
|
Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
Multumesc nu stiu cum il vezi tu sau din ce privinta dar pentru mine inca e jaf trebuie sa muncesc mult la el!!!
|
Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
Imi cer scuze daca e off topic dar vreau sa stiu de unde ai luat decapant ca am cautat si n-am gasit.O, inca o intrebare: Cum ai facut lambo doors??
|
Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
o sugestie pt "the king"-priza de aer pe capota si lambo doors.;) apropo:eu ceva stilul asta il fac pe al meu,poate facem un challenge!8)8)
|
Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
alex09 - decapantul l-am luat de la un magazin de electrice constructii!!!
MS.STILO - mda ar fi o idee!!!un challenge n-ar strica sa stii!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning