Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - NSL_ALEX666 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/99310-machete-lucru-nsl_alex666.html)

canon 12-02-09 20:00

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
frumos WALSWAGEN ..

NSL_ALEX666 14-02-09 19:09

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Multumesc nu stiu cum il vezi tu sau din ce privinta dar pentru mine inca e jaf trebuie sa muncesc mult la el!!!

alex09 24-02-09 16:46

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
Imi cer scuze daca e off topic dar vreau sa stiu de unde ai luat decapant ca am cautat si n-am gasit.O, inca o intrebare: Cum ai facut lambo doors??

MR.STILO 25-02-09 19:57

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
o sugestie pt "the king"-priza de aer pe capota si lambo doors.;) apropo:eu ceva stilul asta il fac pe al meu,poate facem un challenge!8)8)

NSL_ALEX666 30-03-09 12:39

Re: Machete in lucru - NSL_ALEX666
 
alex09 - decapantul l-am luat de la un magazin de electrice constructii!!!
MS.STILO - mda ar fi o idee!!!un challenge n-ar strica sa stii!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning