![]() |
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
seamana cu 307 sau 207 la fata si inrest cu i30 de la Hyundai acum cum toate sunt facute pe calc toate seamana nu mai e faza deacum ceva vreme care toate erau diferite
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
transmite multe emoţii designul ei exterior, e tare bine închegat si frumos, numai că interiorul tipic asiaticelor nu prea mă convinge pe mine...
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
parca-i zambetul ala cam mare...il intrece si pe iliescu
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
ff frumoasa masina!
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Foarte tare interiorul si botul...
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
superbaaa! mai ales interiorul, doamne, ma face pur si simplu fericit rosul si albastrul! (n-are legatura cu steaua :lol: )
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
frumoasa....
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
nu`mi place deloc. nici interior nici exterior. plus de asta parta e prea feminina
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
9 Attachment(s)
Fotografii live de la Detroit
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
o masina interesanta
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Printre cele mai frumoase hatch`uri! ;)
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Parca e un pic cam prea inaltata. In rest, designul e f. reusit
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
Opera de arta. Deja m-am obisnuit cu asta la Mazda (a se vedea CX-7, 6 si desigur conceptele).
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
ce forma interesanta a luat un ghindoc de masina :X
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
...masinuta este placuta pt ochi.pe mine ma cam deranjeaza fata aia de pejo,dar probabil cu numarul de inmatriculare pe ea nu mai este atat de enervant..sau daca e neagra de tot.
ceea ce nu prea imi place este pozitia schimbatorului.este fix ca la auris.pe mine personal ma incomodeaza. dupa aceea...are aproape 1300 de kg varianta cu motorul 1.6(105 cp)nu m-am dat pe spate.prevad consum ridicat si masina lenesa...VVT fiind nici nu te poti gindi sa ii faci ceva. varianta 2L e cu cutie automata ...deci nici nu intra in discutie la mine. din cite vad se bate moneda tare pe variantele diesel..care daca m-ar interesa nu as cauta-o intr-o japoneza cu un aer sportiv...dar e frumoasa!;) |
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
de ce unui VVT nu te poti gandi sa ii faci ceva?:shock:
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
m-am referit in mod exclusiv la motor,care aspirat fiind(din cate stiu eu,corectati-ma daca nu) doar cu ajutorul unor investitii serioase poate fi rugat sa binevoiasca sa mai nasca ceva caluti in plus.parerea mea este ca nu merita..dar nu as vrea sa dam in offtopic.
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
globalizarea asta mosu e platforma si motoare de focus,nu toate dar in general ii reusita masina.raman la parerea ca civic-ul e design domnule...
|
Re: Noua Mazda3 Hatchback - Primele fotografii oficiale
DA FOARTE INTERESANTA SI MAI MULT EXCELENTA PT O FATA
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:40. |
- Copyright 2026 4Tuning