Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Slatina (https://forum.4tuning.ro/440-slatina.html)
-   -   Photoshop (https://forum.4tuning.ro/440-slatina/97789-photoshop.html)

L4uR 01-03-09 19:18

Re: Photoshop
 
2 Attachment(s)
inca nu e terminata...dar am pus ca idee....sambata sau duminica viitoare va fi gata...nu am timp deloc....sunt preocupat cel mai mult de desenele de mana;)

11KPO 01-03-09 21:16

Re: Photoshop
 
nice :D

cryssl 01-03-09 21:27

Re: Photoshop
 
e ceva..bravo..dar sa te invat ceva...daca ii dai culoare..incearca sa editezi toata poza..cu un contrast..ca sa echilibrezi..ca asa se vede naspa...

L4uR 04-03-09 08:06

Re: Photoshop
 
am zis ca asta e ca idee./....deci nu e terminata:))dar pana sambata sau duminica cand va fii gata mai e...ca in timpul scolii nu prea stau pe photoshop...mai deloc

cryssl 04-03-09 08:19

Re: Photoshop
 
si eu tot ca idee ti'am spus ;)

-_Liviu17_- SLI 07-03-09 23:08

Re: Photoshop
 
Are si Criss o placere mare sa modifice logane :lol: spor la treaba Criss :-)

cryssl 10-03-09 22:11

Re: Photoshop
 
2 Attachment(s)
filtru k& n
evacuare din carbon remus
bara tuning hamann x6
oglinzi hamann

eleron tuning
angel eyes

ceva funny :))

gigicakent 11-03-09 08:33

Re: Photoshop
 
:drunk:super tareeeeeeee :drunk: dasta imi iau bmw u650:twisted:

cryssl 11-03-09 19:15

Re: Photoshop
 
si vi la mine sa il tunam :)))

L4uR 12-03-09 09:20

Re: Photoshop
 
loganul asa il las...nu mai stau de el:))...alt proiect?:D...criss...un challenge amandoi?:>...daca da...vreau o poza cat mai clara

cryssl 12-03-09 10:09

Re: Photoshop
 
pff nuj..cand ma bate inspiratia iti zic..si cand am timp:d

-_Liviu17_- SLI 13-03-09 10:34

Re: Photoshop
 
Super marfa tractorul :lol: beeeeeeeton :lol:

L4uR 13-03-09 23:27

Re: Photoshop
 
1 Attachment(s)
am eu o idee...cris...eu acum ma apuc de ea:D...abia astept sa vad ce ai facut...duminica seara eu zic sa fie gata:D

cryssl 14-03-09 01:27

Re: Photoshop
 
pff :))e chestia ca eu nu prea am timp..duminica sunt legalelel la craiova..deci sunt plecat toata ziua... azi intalnire pt racing :D ...dar cand o sa am timp o sa o fac :P

L4uR 14-03-09 08:28

Re: Photoshop
 
atunci lasam pe sambata viitoare:D eu am inceput lucrul la ea...dar ma ocup de altceva acum

cryssl 17-03-09 08:14

Re: Photoshop
 
1 Attachment(s)
Lamborghini Bucovat Wallpaper

L4uR 17-03-09 19:51

Re: Photoshop
 
fiesta ce mai zice?....ma anunti cand ai terminato:D

cryssl 17-03-09 20:53

Re: Photoshop
 
e pe desktop..inca nu m'am apucat de ea..si nici nu cred ca in urmatoarele saptamani..ca am programu incarcat rau

L4uR 17-03-09 21:00

Re: Photoshop
 
acordai macar 2 3 ore...:Dsi a mea e gata...dar facuta in graba:D...te rog:D

cryssl 29-03-09 19:01

Re: Photoshop
 
3 Attachment(s)
ete :idea:

cryssl 02-08-09 19:26

Re: Photoshop
 
1 Attachment(s)
ce ziceti de cadru' asta :D l'am facut azi la campulung muscel la raliu :D

gigicakent 12-09-09 02:58

Re: Photoshop
 
5 Attachment(s)
cine se baga sa imi faca si mie un virtual tuning? vreau un verde aprins ;)

11KPO 27-09-09 23:12

Re: Photoshop
 
cryssl-u cine altu e maestru in photoshop :)

xiyxiy 04-12-10 09:21

Re: Photoshop
 
3 Attachment(s)
salut..imi pui si mie stickeru alb pe capota in colt deasupra farului..il faci cam de dimensiunea farului daca ma intelegi..salut


All times are GMT +2. The time now is 16:35.

- Copyright 2026 4Tuning