![]() |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
deci oricum masina lui nu trage cum trebuie ....si din cauza rotilor ca nu sunt la fel si pacalesc quattro.
bobi, cam cu cat l-ai batut...v-ati dat din mers? eu m-am dat cu el din mers si i-am dat vreo 2-3 masini.. Donule..tu? cam ce distanta? |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Frate, ne-am dat din mers cu a doua si pe sfarsitu la treapta 3 am inceput sa ma duc, deci la 400 m sa zic ca aveam o masina in fatza, si ne-am dus mai departe si m-am tot distantzat...
E foarte grea frate ca e cabrio si are rotzile alea super late... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
hahahah... f tare...
deci va fi interesant. |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Bobby daca te bate VW Golf V GTI sa vezi ce rad :lol:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
eu am zis si o repet....daca incepe vremea urata acel GTI e ff dezavantajat.
dar si daca vine primavara si apar modificari hardware (care deja au inceput sa soseasca) atunci nu va fi nicio rusine... oricum, eu am mare incredere in GTIul ala... Tre stie despre ce vorbesc...ca l-a vazut in mers.... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
SI cu exceptia IX-ului lu tziganu ala mic.
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Referitor la comentariu lu basu....ntz ntz ntz esti pe podium la 200 de cai mah nebunule?:D:D:D:D cred ca ai uitat ce nana ti-ai luat de la ursu koala sau aia nu se pune?Pana una alta ai noroc cu vremea ca altfel ce tranteala ii dadeam eu la portocala aia mecanica.
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Momule...pai asa si el cheama pe fratele mai mic, Ibiza..sau tu ai de gand sa faci un viitor DGH? ca atunci...e f bine. :))
ideea e sa ne strangam cat mai curand si sa vedem ce si cum. |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Comandante eu sunt prezent seara de seara pe strazi gata de start....nu am refuzat nici o invitatzie...asta pana o sa fie gata Tweety ca apoi nu mai scot balena la 400m sa nu faca `trosc` cutia sau grupul.....nu de altceva dar ii dau de munca lui Jakal cu ambulantza!!!:D |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Quote:
Cat despre portocala mecanica... Mecanica fina prin ashchiere. :lol: |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
boby, eu nu am zis ca nu esti prezent...incercam si noi sa fim..doar ca vroiam repede, asa cum am vb pe PM ca eu o sa trec la gume de iarna curand.
iti urez multa bafta cu tweety, stiu ca ursii sunt nebunia ta :) imi aduc aminte de acum multi ani..cand mergeam pe la km6...cand era shell inainte....ce seri... cu 318is parca? |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
Fiecare cu gargaunii lui...pentru mine URSU-i URS!!!!!:))))) |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
MMM - :lol:
1.8 IS... era un fel de DGH la Bucuresti asa... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
cea mai buna masina e aia de care ai nevoie si aia pe care o ai :)
mi-as dori sa pot aduce in tara ceva sa aliniez demn de ursii vostrii..dar inca S2 si RS2 sunt scumpe pe afara. :) dar si 380 de cai din fabrica in anii 90'.... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
pai ele costa >13 000e acolo+taxe..transport...blah blah....
ce poti face unui urs cu atatia bani? oricum, mi-a ramas si mie gandul la un urs rosu cu care am mers...325ix pachet breyton...cam full pt vremea aia... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
u m-ai batut si nu am mai avut cum sa ne mai dam pt revansa...dar asta e! si cat de rau m-ai batut ? mi-ai dat mai putin decat eu la vr6 sa zica cei care au fost la sosire....dar nu mai conteaza...si cu 1 cm in fatza esti castigator! asteptam revansa! asa k tot respectul pt tine si ursul koala! |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Se cam umfla rugina pe Opelul lu asta de cand a castigat si el o cursa...
Din partea mea poti sa batzi orice masina, si mie sa-mi dai cateva tiruri si sa batzi si M3-uri... hai ca asta n-o so vezi nici in cele mai frumoase vise, dar tot masina mea suna cel mai frumos si se schimba super cu shpritz si ... plm... e mai shmekera... :lol: |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
si k sa te fac sa te simti bine....chiar suna foarte frumos vr6-ele tau! mai ales cand il auzi in spate...dar tot frumos suna! |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
boss......SEBRING.......smecherie........... |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
dute bai basulede aicea ca nu te cred posibil sa nu te fi spalat tu in urechii:lol::lol:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
jaka ce ziti de basu cled ca a inteput sa facte pipi in pat nu?:oops::oops:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Deci trebuie sa reamintesc aici de ce s-a intamplat la munte.
Am facut drifte la Azuga, Cobra a ramas fara curent, Opelul (masina de drift CORSA) i-a dat curent... So, BMW e la mana lu' Opel... Azi am aflat ca tot BMW-ul, si culmea, tot al lui Cobra are arcuri de Opel Vectra... Te-ai dat cu dushmanu' mah tzigane? |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Lasa ma donule ca spal eu rusinea si la vw :lol::lol::lol:cred eu ca omu o sa faca o criza dupa alea 2 curse din 49 .
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
|
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
A castigat si el o cursa si acuma s-a umflat kit-ul pe masina de mandrie... Eu cate curse am castigat nu m-am mai umflat in pene si pana la urma tot la BMW o sa ajung... indiferent cat de frumos se aude VR6-le din fatza sau din spate... Peace 4 my niggas! :peace: |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
Quote:
desi cred k o sa ne plictisim...dar nu-i nimik...ne dam de-a latul! |
Re: ::: BMW vs VOLKSWAGEN vs OPEL :::
dap....bmw power...........
cipul si-a spus cuvatul in seara asta........:)):)) |
| All times are GMT +2. The time now is 04:41. |
- Copyright 2026 4Tuning