![]() |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Buna dimineata!
Scuze de intarziere dar am fost in "saptamana" de miere si de aceea nu am putut sa raspund. Daca vrei mai multe detalii si poze putem vorbi pe messenger cu id-ul cruceru_cok |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Offff!!!imi pare rau dar nu mi-a dat banca decat 4500!!!asta e....ramane un vis...Spor la vanzare!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
daca nu ma apucam de ce m-am apucat il luam eu :oops: asta e.. bafta cok |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
si treaba cu kilometrii ii reala...eu am 354 de mii reali, da in bord am 254 de mii :d
da mno daca o fost masina ta personala si alea alea ii posibil 150 real...intrebare...ce fel de teava ti-ai pus la tobe? de 50 din fata pana in spate? casa de piatra ca mi-am adus aminte :P |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Da ,casa de piatra!!!!Offff, inca mai visez la ea!!!!dar deja am luat alta.....pe care o sa incerc sa o aduc cel putin in acelasi stadiu....Super tare masina!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
te ajut cu sfaturi
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Sa o stapanesti sanatos..........super tare!!!!1
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
1 Attachment(s)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ... |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
1 Attachment(s)
parca o stiu si eu dp undeva
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
https://img206.imageshack.us/img206/2...wkok8cg.th.jpg |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Si yo care credeam ca nu va prindeti
Lasa ca ma fac eu mare ... Oricum lui Gabi trebuie sa-i atribui meritele ! |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
facuta cu gust
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Il mai ai de vanzare?ma interesez si eu din cand in cand ....imi creste salariu din mai-iunie...:)..mai fac un drum la banca si..:)
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Nu-l mai vand pt. ca a ramas in familie.
Si oricum nu prea mai arata la fel ca la cum merge taicameo ... am preferat sa mai vand de pe ea. |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
ok,nici o problema!mai ai vre-o ceva de vanzare de pe ea?KITUL EXTERIOR L-AI DAT?MA MAI INTERESAU PLEOAPELE!
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Chiar dragut Cielo asta(este printre cel mai frumoas pe care l-am vazut).:D
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Mult Respect pt Co-k ! Felicitari pt Cielo ... vin cam tarziu felicitarile mele, dar sincer nu am intrat pe sectiunea asta DELOC aproape !
Felicitari pt saltul facut la bmw ! In rest ... iti doresc putere de munca si sa fi sanatos ! bafta ! ne vedem in trafic .. stii tu .. blitz blitz si ridicam usor degetele de pe volan ;) ! |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Mersi Vialy, bafta si tie cu Ticozaurul (trec in fiecare dimineata pe langa el).
Sper sa pot deschide un topic si la sectiunea BMW atunci cand va masina va merita. |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
si sa iti dau numarul :-P |
Re: Un Daewoo Cielo rosu
In sfarsit vad si eu un Cielo care arata cu adevarat bine. Felicitari si iti doresc la cat mai multe modificari si fara incidente:peace:
|
Re: Un Daewoo Cielo rosu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning