Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Daewoo Cielo rosu (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/9725-daewoo-cielo-rosu.html)

co-k 15-10-06 09:41

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Buna dimineata!
Scuze de intarziere dar am fost in "saptamana" de miere si de aceea nu am putut sa raspund. Daca vrei mai multe detalii si poze putem vorbi pe messenger cu id-ul cruceru_cok

webcathos 17-10-06 18:37

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Offff!!!imi pare rau dar nu mi-a dat banca decat 4500!!!asta e....ramane un vis...Spor la vanzare!

Danny-future STN 18-10-06 12:31

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 588954)
Offff!!!imi pare rau dar nu mi-a dat banca decat 4500!!!asta e....ramane un vis...Spor la vanzare!

Zgarciti rau astia de la banca ......Altcineva ?!!?!?

co-k 23-10-06 20:05

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by alex_fan_bmw (Post 585085)
pretul e discutabil...si cati km are?

Da pretul este negociabil si are 150 de mii de km

bodyspeed 23-10-06 21:10

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 596146)
Da pretul este negociabil si are 150 de mii de km

desi are 150 merge imecabil
daca nu ma apucam de ce m-am apucat il luam eu :oops:
asta e.. bafta cok

DACIA-Wrc 25-10-06 15:44

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
si treaba cu kilometrii ii reala...eu am 354 de mii reali, da in bord am 254 de mii :d
da mno daca o fost masina ta personala si alea alea ii posibil 150 real...intrebare...ce fel de teava ti-ai pus la tobe? de 50 din fata pana in spate?
casa de piatra ca mi-am adus aminte :P

webcathos 28-11-06 23:27

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Da ,casa de piatra!!!!Offff, inca mai visez la ea!!!!dar deja am luat alta.....pe care o sa incerc sa o aduc cel putin in acelasi stadiu....Super tare masina!

DACIA-Wrc 29-11-06 09:15

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
te ajut cu sfaturi

co-k 04-12-06 19:42

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 640851)
Da ,casa de piatra!!!!Offff, inca mai visez la ea!!!!dar deja am luat alta.....pe care o sa incerc sa o aduc cel putin in acelasi stadiu....Super tare masina!

Mersi. Si eu mi-am luat altceva dar mai am si Cielo. Te pot ajuta si eu cu sfaturi . Multa bafta!

Takashy_Vtec18 09-12-06 16:13

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Sa o stapanesti sanatos..........super tare!!!!1

co-k 25-01-07 14:34

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
1 Attachment(s)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ...

Gabi 25-01-07 14:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 714852)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ...

Hahahaha !!! Bine COK :) Frumoasa masina; parca o stiu de undeva ! :-P

GolfuletzS 25-01-07 14:38

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
1 Attachment(s)
parca o stiu si eu dp undeva

Lao 25-01-07 14:39

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 714852)
Noua mea achizitie.
Ce parere aveti ...

N-o mai umfla atat! :lol: :lol: :lol:

https://img206.imageshack.us/img206/2...wkok8cg.th.jpg

co-k 25-01-07 14:48

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Si yo care credeam ca nu va prindeti
Lasa ca ma fac eu mare ...
Oricum lui Gabi trebuie sa-i atribui meritele !

LuTzA 02-02-07 01:14

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
facuta cu gust

webcathos 17-02-07 14:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Il mai ai de vanzare?ma interesez si eu din cand in cand ....imi creste salariu din mai-iunie...:)..mai fac un drum la banca si..:)

co-k 15-03-07 19:52

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Nu-l mai vand pt. ca a ramas in familie.
Si oricum nu prea mai arata la fel ca la cum merge taicameo ... am preferat sa mai vand de pe ea.

webcathos 18-03-07 11:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
ok,nici o problema!mai ai vre-o ceva de vanzare de pe ea?KITUL EXTERIOR L-AI DAT?MA MAI INTERESAU PLEOAPELE!

Rasputin 24-03-07 11:33

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Chiar dragut Cielo asta(este printre cel mai frumoas pe care l-am vazut).:D

Vialy 24-03-07 23:45

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Mult Respect pt Co-k ! Felicitari pt Cielo ... vin cam tarziu felicitarile mele, dar sincer nu am intrat pe sectiunea asta DELOC aproape !

Felicitari pt saltul facut la bmw !

In rest ... iti doresc putere de munca si sa fi sanatos !

bafta ! ne vedem in trafic .. stii tu .. blitz blitz si ridicam usor degetele de pe volan ;) !

co-k 02-05-07 11:34

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Mersi Vialy, bafta si tie cu Ticozaurul (trec in fiecare dimineata pe langa el).
Sper sa pot deschide un topic si la sectiunea BMW atunci cand va masina va merita.

bodyspeed 05-05-07 20:18

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by co-k (Post 880487)
Mersi Vialy, bafta si tie cu Ticozaurul (trec in fiecare dimineata pe langa el).
Sper sa pot deschide un topic si la sectiunea BMW atunci cand va masina va merita.

asta.cok in curand...
si sa iti dau numarul :-P

Y O B 06-05-07 18:43

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
In sfarsit vad si eu un Cielo care arata cu adevarat bine. Felicitari si iti doresc la cat mai multe modificari si fara incidente:peace:

co-k 06-06-07 14:36

Re: Un Daewoo Cielo rosu
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 887541)
In sfarsit vad si eu un Cielo care arata cu adevarat bine. Felicitari si iti doresc la cat mai multe modificari si fara incidente:peace:

Merci frumos de aprecieri. Modificari urmeaza sa fac la noua masina, ca Cielo nu mai are nevoie.


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning