![]() |
Re: E30 - si baba mea
da, asa o poti lipi si cu skotch :lol: cum spui tu
|
Re: E30 - si baba mea
o fi dao dreq ca banuiesc ca oricum tr sa o revopsesti dupa culoare masinii dau cu un pic de chit si e ca noua
|
Re: E30 - si baba mea
Quote:
|
Re: E30 - si baba mea
Quote:
P.S am incetat aici cu off-topicul :zombie: |
Re: E30 - si baba mea
salut , mai il ai?
|
Re: E30 - si baba mea
da il mai am esti intereseat ??
|
Re: E30 - si baba mea
sal sunt interesat de masina da`mi un pm te rog cu id mess sau nr. d tel. urgent , vb serios
|
Re: E30 - si baba mea
sal,mai ai masina ?????
|
Re: E30 - si baba mea
da mai am masina
vezi topicul cu vanzare !! sai id mess aradului!! |
Re: E30 - si baba mea
https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/105031-dezmembrez-316-urs-2usi.html acilea discutam mai multe acici doar am prezentat masina
|
Re: E30 - si baba mea
se poate inchide aztazi a parasit parcarea!!din pacate!!
|
Re: E30 - si baba mea
ce bani zici k vrei p el m-ar interesa:D
|
Re: E30 - si baba mea
Quote:
|
Re: E30 - si baba mea
cred ca nu vede !!
|
Re: E30 - si baba mea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:32. |
- Copyright 2026 4Tuning