Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - si baba mea (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/94672-e30-baba-mea.html)

turb0 15-02-09 20:04

Re: E30 - si baba mea
 
da, asa o poti lipi si cu skotch :lol: cum spui tu

marius_turbat 15-02-09 21:03

Re: E30 - si baba mea
 
o fi dao dreq ca banuiesc ca oricum tr sa o revopsesti dupa culoare masinii dau cu un pic de chit si e ca noua

Tzzantaru 15-02-09 22:15

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 2069878)
da, asa o poti lipi si cu skotch :lol: cum spui tu

mda..vad ca esti in goana de posturi...las-o asa , sunt sigur ca nu vei cumpara masina din cauza crapaturii de acolo...eu zic sa iti mai dea el bani ca sa il scapi de masina....

turb0 15-02-09 22:30

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by Tzzantaru (Post 2070329)
mda..vad ca esti in goana de posturi...las-o asa , sunt sigur ca nu vei cumpara masina din cauza crapaturii de acolo...eu zic sa iti mai dea el bani ca sa il scapi de masina....

Nu stiu de unde si pana unde ai ajuns tu sa tragi concluzii. Masina era a proprietarului si asteptam raspuns de la el, vorbisem mult pe mess inainte. Am observat ca ai obiceiul sa te bagi in seama precum supozitorul.

P.S am incetat aici cu off-topicul :zombie:

ancalex 16-02-09 08:25

Re: E30 - si baba mea
 
salut , mai il ai?

marius_turbat 16-02-09 17:29

Re: E30 - si baba mea
 
da il mai am esti intereseat ??

alex.p7m 22-02-09 10:58

Re: E30 - si baba mea
 
sal sunt interesat de masina da`mi un pm te rog cu id mess sau nr. d tel. urgent , vb serios

pain_kings 25-02-09 22:05

Re: E30 - si baba mea
 
sal,mai ai masina ?????

marius_turbat 25-02-09 22:26

Re: E30 - si baba mea
 
da mai am masina
vezi topicul cu vanzare !! sai id mess aradului!!

marius_turbat 25-02-09 22:27

Re: E30 - si baba mea
 
https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/105031-dezmembrez-316-urs-2usi.html acilea discutam mai multe acici doar am prezentat masina

marius_turbat 03-03-09 23:02

Re: E30 - si baba mea
 
se poate inchide aztazi a parasit parcarea!!din pacate!!

ciprian_urs 04-03-09 21:05

Re: E30 - si baba mea
 
ce bani zici k vrei p el m-ar interesa:D

Guwy 04-03-09 21:21

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by ciprian_urs (Post 2119547)
ce bani zici k vrei p el m-ar interesa:D

Citeste mai sus ... zici ca traiesti pe alta planeta .

marius_turbat 04-03-09 21:58

Re: E30 - si baba mea
 
cred ca nu vede !!

ciprian_urs 05-03-09 10:53

Re: E30 - si baba mea
 
Quote:

Originally Posted by Guwy (Post 2119644)
Citeste mai sus ... zici ca traiesti pe alta planeta .

scuzee acuma am vazut k ms


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning