![]() |
Re: BMW E36 316i
P-asta de unde ai scos-o? Nu conteaza cand aduci masina in tara, se aplica taxa din momentul platii ;)
|
Re: BMW E36 316i
vectra de la semnatura +500 euro ?
|
Re: BMW E36 316i
Quote:
@ turkishcarfan: nu sunt interesat de schimb |
Re: BMW E36 316i
Si cum demonstrezi tu ca ai adus masina in tara pana pe 15.12.2008? Hai sa fim seriosi...
Da si tu un link la un articol/decret/text din lege/orice din care sa reiasa ca ai dreptate. SI DACA ai avea, de ce n-o inmatriculezi? |
Re: BMW E36 316i
ce spune el cu 15 dec e pe bune ! de demonstrat demonstrezi cu contractul de vanzare cumparare !
|
Re: BMW E36 316i
cum demonstrez?:))) ma faci sa rad! uite-te ca am luat numere rosii la ea din octombrie...mai bine taci;)
|
Re: BMW E36 316i
UP UP UP UP UP UP UP UP!!!!!!!
|
Re: BMW E36 316i
UP! Ultimul pret 3000 E !
|
Re: BMW E36 316i
9 Attachment(s)
revin cu poze noi! masiba este tinuta in garaj! se vede clar din poze ca este adusa inainte de 15 decembrie si taxa este de 290 E! Pretul ramane cel de 3000 E pt o pisicuta IMPECABILA!
@ moderator: scuze pt un nou up, dar acum am facut rost de un aparat foto pt poze. multumesc de intelegere |
Re: BMW E36 316i
Vandut! Se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:03. |
- Copyright 2026 4Tuning