![]() |
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
:shock:DOOOAAAMNEEEE nu credeam ca o sa vad un asa ASTRA, e ceva DIVIN, crek daca as vedea asa ceva pe strada mas inchina la ea:shock:
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
body kit ul e grav dar croamele si vopseauau sunt prea iesite din comun pt munca depusa e ok
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Body kitul nu se potriveste de nici o culoare pe masina asta la fel si airbrush-u.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Degajeaza un aer gen "logan"
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
masina pertotal e ok.Se incadreaza perfect in stilul de tuning frantzuzesc, multe astfel de mashini am vazut...nu e asta prima.Elemente kitch nu prea vad , vad doar k multi dintre voi considera paint jobu` kitch.Gresit. Omu poate a avut o tema pe care trebuia sa o respecte , poate d'asta a ales genu asta de paintjob.
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
body kit-ul mi se pare reusit....in rest jantele + airbush-ul nu imi plac....
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Stilul asta pare foarte apropiar de stilul spanioliilor. Mie nu-mi place deloc, jante cromate si paint-ul oribile. Sa vedeti ce fac spaniolii, va faceti cruce!!
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
Niste Pleoape si un alt paintjob ar fi fost perfect :)
|
Re: Tuning frantuzesc pentru Opel Astra
E destul de ochioasa :>
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:12. |
- Copyright 2026 4Tuning