![]() |
IS 18 BOG pastreaza comentariile pt tine... n`ai tu ce discuta cu mine ... considera`ma inexistenta cum te consider sji io pe tine
shi daka tot suntem la divertisemnt intratzi pe pagina asta ca e super marpha io am murit de ras : http://www.haha.ro/cretin_open.asp?cretinid=2 :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D |
:chick: :boxing: :x
:x :chillpill :chick: :flower: la cimitir asta ept tekno ca se bucura ca a inchis topiku` \" sunteti microbishti?\" |
...kitana yo nu ma refeream la tine cu povestea aia!!
|
:lol: :drunk: :chick: face :blowme: si :pelvic_th :hug:
:workout: :workout: :workout: :workout: Habar nu am ce zice acia... :wink: |
salutare
kitana iar comentez ca incep sa iti cand si te dau gata ai vazut doar ..... sex on the beach oyeooo e o mel de la vengaboys stai calma nu ma iubesc cu dusmanca ;) |
Quote:
ca caterinca. oricum imi venea sa sparg monitorul. |
Mah Kitana mah, decat sa-l certi pe is bog asta, mai bine l-ai invita la o seara romantica care se va termina dezlantuit si veti uita astfel disputa voastra... :wink:
|
ce draqutz... are dreptate hondarul , daca e faceti si voi ceva poze... sa vedem si noi :P da? singura probl. ar fi ca is ala e din iasi si ea e din cr.. daca e ne vedem toti pe 10 iulie... si rezolvati probl acolo sa vada toti! :P :twisted:
|
hondare ce repede gaseshti tu solutzie la toate haha :):):):):):)
mjs asta era sji scopu sa te scoata din sarite macar ai citit tot ce zicea ala ? aa ... nu ai ras ca io una am capiat de ras e tare dobitoaca pagina :) |
Quote:
o dezlantuire in masina mea ...... bine zis Hondarule zice ea ce zice da am dat-o aseara gata cu cateva versuri de manele :)) pe canalul de mIRC #4tuning asha ca ce sa-i fac e rea de gura dar d-nul \"Gigi\" e remediulil stii pe domnul \"Gigi\" ?? |
Quote:
ALT + CTRL + DEL asha am scapat eu ca ma dispera ce era de ras nu stiu poate de ranjeai cand te gandeai ce am patit noi sau cum ?? |
Vedeti sa va protejati... :lol:
|
Quote:
apropo KITANA ce zici de :bunch: ?? sper sa nu ma :chainsaw: ca atunci eu :zombie: si tu ai sa faci :joy: !!! si cei din jur or sa :yikes: si eu am ceva mare si tare :pissed: ! :D mai de protejat te protejezi da se duce placerea mai ! |
Bah io cred ca voi de fapt va iubiti nene, pe bune acum...
Pune-ti-o fratzilor de-o orgie nebuna, cu tot tacamul si cu asta basta, sa va linistiti nene... 69, ETC... :pelvic_th :hug: :drunk: :censored: :rockon: :workout: |
aoleu s`a ajuns si la orgii pe aici?
|
Quote:
|
iote deja se arunca baietzii :lol: Zoliat tu cred ca ar trebui sa fii primu care sa alfe cand e vorba de orgii pe aici nu? :) :lol: :lol:
|
pai daca e sa fie in grup trebuie si un pic de organizare nu ? sau vrei sa o luam numain in f..d fara a da la b..i ?
sper sa nu fi fost prea pervers. rog un moderator sa ma corecteze |
ba voi ce aveti cu fata asta ca nu intelec
ziceai ceva de orgii ? aduci aBivolaru frate stai calm adevarul ca era foarte tare stateau baietii la meditatii goi pushca femei/barbati ptuuu ca sincer nu mi-ar place si ce e mai Hondarul te crezi Mircea Radu sa combini lumea stai in caravana ta si lasa lumea in pace :) e distanta mare Craiova - Iasi voi sunteti nebuni ? |
eee nu-i nimik ma .... va intalniti pe la MEDIAS si rezolvati problema :P nu?
|
baaaaaaaaaaa voi sunteti obsedati ??
|
daca voi :poke: nu va intoarceti :arrow: la subiect :lemon: si continuati sa :chew: , atunci o sa va :boxing: ... de fapt o sa creez o iconita noua ca astea sunt prea blande
|
Bah, dragostea nu cunoaste limite... asa ca dati-i drumul cu :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th
Dar vedeti sa fiti cuminti, nu in masina sau in locuri publice... Si sa nu deranjati vecinii... ca dupa aia :poke: :punch: :headache: si porma **** :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th ca ii dati cu :drunk: :dribble: :caffine: |
Quote:
baaa esti culmea sa mor de nu ! inchideti ba topicuuu ca nu s emai discuta ce trebuie aici perversii naibii... |
pai smiley-urile nu itzi permit decat sa faci discutzii porno sau violente... bataie... mai putzin... :headfones :dance: :woowoo: :mrhappy:
|
hai sa vb cu admini sa bage mai multe \"moace\" ca-s mijto ..
|
Ce paorcarie!
|
au doamne cate va pot debita capu` :)) da e mishto la`tzi ucis pe il bog asta :)) hahha
|
Caterinca mah, ce naiba... :wink:
|
stiu ma ca e caterinka :)
|
:suspiciou (ma uit ciudat la topicu asta) :paper: (intru si citesc) :yikes: (imi PLACE)
:D :D :D :peace: (rad de pic pe sub masa si e TARE) |
ink o data admini sa bage icoane noi , caci o sa ramana :o de ce imaginatzie bogata avem, eu zic ca ar fi o :idea: buna .. sa aduca :twisted: moace noi :wave: :wave: bye
|
bha fratzilor de divertismenr de katerinka atzi uitat mah fratzilor... :)) era chiar mishto ... v`a pierit imaginatzia ? a ?
|
:joy: (kitana moare de ras) :shock: (cand vede) :punch: (ca lumea face mishto de ea) :no: (se supara) :hug: (si dupa aceea se impaca cu toata lumea)
:blahblah: (Trebuia sa zic si eu ceva) |
:blahblah: :lalala: :blahblah: :ihearu: :blahblah: :rah: :blahblah: :crazy: :crazy: :blahblah: :yikes: :chainsaw: :zombie: :pistoles:
|
I'm bored :bored: :ballbounc :| :anger: :cry2: :dizzy: I see 4tuning :yikes: :D :yes: :doh: :chuckel: :clap: I meet new friends :hug: :joy: :wave: Sometimes I argue with them :tetter: :poke: :punch: But they're nice guys :peace: :drunk: :dance: and girls too :oops: :flower: :ciggy: 8) and life goes on :blahblah: :pistoles: :boogy: PS:my message to cops/pigs: :chainsaw: :bat: :boxing: :burn: :censored:
|
AMIN !!!! :hug: :woowoo:
|
8) (eu) :cry2: (suparat k nu am ajuns la constanta) :paper: (vad pe net pozele de-acolo...) :2gun: (iau pistoalele in mana...) :chick: :chillpill (ma intalnesc cu kitana si-mi zice sa stau cuminte) :flamed: (ii dau foc pt. k sunt suparat ) :chick: (apare sonnya) :boxing: (kre imi da boxu k am ars-o pe kitana ) :flower: (yo ii dau un buchet de flori in timp ce ma bate) :hug: (ne impacam) :pelvic_th :pelvic_th :censored: :censored: :censored:
....asta am debitat cu 5 min inainte sa ma culc :) |
inainte sa te culci sau sa o freci la rece in baie ... sau sa te ... arzi cu g-sppot in funduletz?
|
offtopic _CRED_ ce limbaj...
\"sa o freci la rece\"... \"sa te...arzi...in funduletz\" Ori nu stii ce scrii, ori ai niste lipsuri, ori ai MARI nevoi... :eyebrow: |
| All times are GMT +2. The time now is 15:22. |
- Copyright 2026 4Tuning