![]() |
re: Cielo - PGF
hai fa mai repede poze ca merita :D arata intr-un mare stil, dar mai are un pic de munca si e gata :D
|
re: Cielo - PGF
Quote:
|
re: Cielo - PGF
4 Attachment(s)
Cateva poze cu noua infatisare a lui PGF :D
|
re: Cielo - PGF
Cam exagerate par barile in raport cu restul masinii... Daca barile erau mai aproape de dimensiunile celor originale, masina cred ca ar fi arat mult mai marfa... Jantele alea sunt crima si dau excelent, chiar daca sunt un model ceva mai vechi, a avut inspiratie cine le-a facut asa :) Eleronul ala e marfa si el, farurile sunt super, singura chestie care nu imi place la masina, barile :) Sa o conduci sanatos!
|
re: Cielo - PGF
Frumoasă maşina!... Pune-i şi praguri la nivel cu barele!... Lasă numărul de pe faţă mai jos... ca să nu pară spoilerul aşa bădăran!... Īn rest, frumoasă maşina!...
Baftă īn continuare! |
re: Cielo - PGF
Si inca o parere, pe langa ce s-a spus despre bari... eleronul de pe luneta chiar nu arata bine.
|
re: Cielo - PGF
da si eleronul,insa parerea mea,,plasa din spoiler neagra,jentile nerge cu buza gri aluminiu sau nikel in cel mair au caz,dar nu rosii,si numarul pe spate parca nu cade el as bine..ii trebe o alta prindere.parerea mea !numai bine...
|
re: Cielo - PGF
Jantele īmi plac, dar, barele par cam mari... Poate că īn altă culoare ar da mai bine!...
|
re: Cielo - PGF
Bravu Dungă felicitări pt maşină este UNICĂ nu asculta gura lumii ;) !
P.S. Baftă pe viitor cu planurile tată !Măcar să ajungă alţi la nivelul tău man....ce fel de oameni ...... |
re: Cielo - PGF
fiecare si-a exprimat parerea rzw-ule...e dreptul lor...
pot spune ca plasa nu ramane asa...si mai sunt cateva detalii de interior schimbate :D |
re: Cielo - PGF
Eu nu consider ca am zis nimic rau referitor la plasa ca ar da mai bine negra,iar jantele cu gri aluminiu...au fost sfaturi,nu am zis k e urata,insa mi-am exprimat parerea despre cum ar da mai bine in viziunea mea..bafta in continuare !
|
re: Cielo - PGF
Felicitari!
Arata frumos. Acum parerile sunt impartite...dar eu sunt de parere ca nu mai este un Cielo plictisitor. Baga-i o spalare calumea si mai arata-ne niste poze cu ea. |
re: Cielo - PGF
Quote:
|
re: Cielo - PGF
in mare parte masina e reusita, dar normal ca mai are niste minusuri...dar fiecare are alt gust, iar daca lu nenea dunga ii place, bravo lui. A muncit destul la masina, a bagat destui bani in vopsea si vopsire...Mai e de munca, dar sa isi mai refaca si el fondurile. Oricum rzw te laudai cu niste poze smekere, apucate si fale odata :d
Ca sa imi exprim si eu parerea, singuru lucru care nu imi place este cozorocu de pe luneta, iar codita mai trebuia un pic mai pierduta spre coltu masinii. |
re: Cielo - PGF
te-am vazut azi pe la real vitan....a iesit super masina....felicitarile mele....inca un cielo rosu marfa
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning