![]() |
Re: dubmaniacks
2 Attachment(s)
Se poate sa intru si eu...?
promit ca fac poze mai clare si mai multe, scuze de calitatea pozelor:| |
Re: dubmaniacks
Quote:
Am vb cu un prieten , azi sau cel tarziu marti.Momentan mi-e greu sa ma misc in oras fara masina , dar sper sa o rezolv cat de curand.O sa avem toti stickere!Rabdare ! :twisted: |
Re: dubmaniacks
asteptam stickerele :D ...buna idee cu clubu ziber :D...si numele e tare ok :D ..
|
Re: dubmaniacks
Quote:
toata greutatea e p tine! |
Re: dubmaniacks
Regulament. Masinile trebuie sa tina cat de cat linia originala a masinii. Iar dupa asta , proprietarul trebuie sa faca acele "modificari" care dau aerul de "clean" sau "cult" , nu sa aduca o masina din Germania gata facuta.Deci cred ca ati inteles ideea.Facem cu mana noastra.Cam asta inseamna cult style.Faci tot ce poti tu la masina ta , si o faci cat mai simpla si mai frumoasa.
Bafta! |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
5 Attachment(s)
am reparat si eu un pic la ea azi si am prins si niste poze p zii. mai rar. :lol:
|
Re: dubmaniacks
f. f. tare!8)
|
Re: dubmaniacks
Quote:
P.S maine s-ar putea sa dau G60-ul dar nu va panicati am acel golf 1 care e mai nervos un pic !!! dar inca nu e gata !! cine vrea poze cu el sa imi spuna dar deocamdata e in stagiu' de pus tabla noua pe ea pt. ca o reconditionez 100% |
Re: dubmaniacks
Sco asta are o masina f.frumoasa.El nu ma crede.... dar e beton rau masina lui.
@ast3riCS - man , nu iti trebuie multi bani sa faci asa ceva.Crede-0ma... Si daca vorbesti ku ktbstudio , te ajuta si el 100%.E baiat de milioane!Trust me. Si suntem inca cativa de pe forum care ne pricepem cat de cat la fibra , vopsit ... mecanica etc.So , just ask. @ Blondu :D :* |
Re: dubmaniacks
blondule...imi pare rau ca dai g60-ul...vroiam sa il vad in realitate.
oricum...ce injectie avea masina? ca din poze nu prea imi pare ca ar avea cis... p.s.: c poate sa faca un aparat foto bunicel... :lol: |
Re: dubmaniacks
Quote:
Mi-am cumparat azi elementele de caroserie. Aripa dreapta spate , usa dreapta , aripa dreapta fata. Ne apucam de treaba f.curand 8) |
Re: dubmaniacks
pai ce mai...sa ai spor !
|
Re: dubmaniacks
salut baieti....... e super tare ideea voastra. Primiti si alte modele VW in afara de golf. eu mi-am luat un passat 3bg si vreu sa merg pe stilul asta pe viitor. O zi buna!
|
Re: dubmaniacks
Quote:
Prezinta-ti masina... |
Re: dubmaniacks
si-a luat soramea golf 4...
jante p 18 d porche...un pic avariat. o sa ii pun poze dupa c il termina... |
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
stie cineva plafon interior ..cu trapa :(? ma intereseaza placa sa fie in stare buna..nu tapiteria de pe ea...daca aveti asa ceva ..pls..(este vb de un golf 2 in 2 usi cu trapa )..am plafon de golf 2 ..2 usi ...fara trapa ...din material rigid...cv plastic cu nusht ce..daca vrea cineva ;) scz de offtopic :-s ..
|
Re: dubmaniacks
pai si nu poti sa tai forma la trapa? ca e destul d greu d gasit in stare buna la dezmembrari...
|
Re: dubmaniacks
Quote:
|
Re: dubmaniacks
mi-a trecut prin cap sa o decupez...dar am stat si m-am uitat.....si plafonul cu trapa are o bombare...e si normal..bombarea este ptr locul acela in care intra trapa cand o deschizi ...si am zis ca asta nu poate sa fie o problema..nu pe dracu..am decupat plafonu bun ...si am realizat ca nu se potriveste deloc ...si l-am rupt in bucati de nervi...deci nu decupati plafoane bune :-s ..Ps. am comandat din germania ..
|
Re: dubmaniacks
Ieri de la 8 dim pana la 11 seara am lucrat la masina.Eu zic ca incepe sa prinda "contur" 8)
|
Re: dubmaniacks
corect...contur...numai sa nu crezi ca daca zici contur inseamna ca e si la linie :P
spor la treaba man... |
Re: dubmaniacks
Quote:
workin my ass off :huh: |
Re: dubmaniacks
Spor la treaba!:)
|
Re: dubmaniacks
5 Attachment(s)
revin cu poze...desi se pare ca sunt singuru care pune asa multe si cam dau impresia ca ma laud...dar as prefera sa judecati mai mult pozele decat masina din poze. caci despre asta este vorba.
vreau sa specific ca urmatoarele poze nu au nici un efect aplicat in programe specializate. pura poza! enjoy! :P |
Re: dubmaniacks
4 Attachment(s)
Hai ca am facut si eu cateva poze:)...
sco211 ai o masina superba!8) |
Re: dubmaniacks
Quote:
a mea nici macar nu e intreaga. mishto asezarea pozelor tale...ca sa nu mai zic despre masnina... |
Re: dubmaniacks
@ sco - stii ce cred despre masina ta (BoMBA!!!)
@szrobik - speachless.... :X |
Re: dubmaniacks
foarte frumoase "doamne"
PS: nu ma mai joc asa Blondu_206 mi-o furat avataru :p |
Re: dubmaniacks
6 Attachment(s)
sper sa nu crede-ti ca vreau sa transform threadul in unul personal, dar io mai pun poze.
proaspete. |
Re: dubmaniacks
1 Attachment(s)
Maine primesc pragurile de plastic , arcadele ...(cele de gti) . I'm happy ;)
__________________________________________________ ____________________________ Foarte Frumos Andrei!Keep it up ;) __________________________________________________ ____________________________ Cipri , pune poze cu mandra ta! __________________________________________________ ____________________________ Membrii clubului sunt rugati sa-si schimbe semnatura.Astfel : "[SIGPIC][/SIGPIC]" -> ca sa avem directionare spre club.Accesand semnatura.Va multumesc! Poza daca cineva nu se descuraca: |
Re: dubmaniacks
multumesc.
sper ca sa pot sa o si repar sa fac mai multe poze ziua... curand. :) |
Re: dubmaniacks
9 Attachment(s)
bag si eu un ultim set de poze cu asta mic ....
|
Re: dubmaniacks
F.Frumos Edi.O sa modific primul post , deoarece clubul accepta si "rado" . Iti urez bafta prin aceasta cale , @ new project!
|
Re: dubmaniacks
auch...
cred ca o sa imi vopsesc si io masina alba :P |
Re: dubmaniacks
nici nu stiam de miscarea ta ... felicitari :) din pacate nu ma pot alatura ... nu ma incadrez in categoria fara fibra si cult :D
|
Re: dubmaniacks
Quote:
-> Tu esti prea de treaba, ca sa nu te acceptam in club :twisted: Rectific cele spuse.E voie si cu fibra,ce vreti voi.Dar sa nu vad bari din fibra in valuri,etc.Poa` sa fie bari din fibra de sticla.Dar sa arate bine pe masina , si sa fie finisate la perfectiune. Salut. |
Re: dubmaniacks
[Cautati-l pe baiatul cu golful 3 portocaliu! El este cel mai bun exemplu in cea ce in seamna acest cult style in romania! bafta tuturor
Szrobik sta cel mai bine pana acum ! Respect |
Re: dubmaniacks
4 Attachment(s)
Io zic ca si masinuta mea este cult si sincer sper sa va placa;)Urmeaza si jantele sapt viitoare.
P.S Vreau doar sa stiu daca va place, nu vreau sa intru in club ptr ca am si eu clubul me;) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:18. |
- Copyright 2026 4Tuning