Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Extreme Racing (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing.html)
-   -   EXTREME.....O NOUA IMAGINE! (https://forum.4tuning.ro/72-extreme-racing/8908-extreme-imagine.html)

Al3xius 17-12-05 22:39

a iesit bomba masina!

Sa o conduci sanatos Pushtiule si fara incidente :( ! :wink:

Lao 17-12-05 22:59

Beton, dar am uitat să întreb: la motor are ceva modificat?

EVOLUTION8 19-12-05 12:11

Superba masina !!
Eleronul este prea tare.
Jantele de asemenea
Vad ca usile se deschid normal.
10 x Razvane

Mondeo 19-12-05 16:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EVOLUTION8\"
Superba masina !!
Eleronul este prea tare.
Jantele de asemenea
Vad ca usile se deschid normal.
10 x Razvane

ii multumesti ca nu shia pus lambo doors ? : ce oameni:

hhhhaa poate bravo :oops:

EVOLUTION8 23-12-05 18:40

Quote:

ii multumesti ca nu shia pus lambo doors ? : ce oameni:

hhhhaa poate bravo
BA du-te ba sa te bata altu.
daca nu te duce troaca sa intelegi macar taci .......
:wink: :lol: :lol: :lol:

dj16xxs 25-12-05 23:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EVOLUTION8\"
Quote:

ii multumesti ca nu shia pus lambo doors ? : ce oameni:

hhhhaa poate bravo
BA du-te ba sa te bata altu.
daca nu te duce troaca sa intelegi macar taci .......
:wink: :lol: :lol: :lol:

alo alo....ce inseamna asta??? v-ati tampit cu totii de sarbatori???

Carmen 10-01-06 22:11

Va convoc la o sedinta foto pentru pagina Extreme. Am cautat juma' de zi poze cu masinile voastre si nu am gasit decat cu Piticu, See-ul si Gabu' (miezilor) :lol: Iar cu cei nou veniti nu am de unde sa iau... Alegeti-va o zi in care sa fiti toti liberi sa facem o mega intalnire. Si spalati masinile :lol: :lol:

PTC 11-01-06 09:18

Lu piticu fai poza de mai de jos sa para mai mare ca ursu lui :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tot ce va doriti baeti si fete de la anul 2006 :wink:

dj16xxs 11-01-06 19:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Va convoc la o sedinta foto pentru pagina Extreme. Am cautat juma' de zi poze cu masinile voastre si nu am gasit decat cu Piticu, See-ul si Gabu' (miezilor) :lol: Iar cu cei nou veniti nu am de unde sa iau... Alegeti-va o zi in care sa fiti toti liberi sa facem o mega intalnire. Si spalati masinile :lol: :lol:

am inteles sa traiti!!!

DJ77VLD 13-01-06 09:43

Pai daca ai inteles zi ziua!...miezule!!!

dj16xxs 13-01-06 16:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DJ77VLD\"
Pai daca ai inteles zi ziua!...miezule!!!

ziua ...la primavara! :lol:

Carmen 13-01-06 16:46

Tu cred ca vrei sa ne gheranim! As fi zis sa ne luam de perciuni dar as fi clar in dezavantaj! Nu ma supara! :punch:

GAB35DJ 13-01-06 19:36

domnisoara carmen comform legi nr 61/1991,litera dublu q,cu modificarile ulterioate ale sefului tu suprem adica je,adica mandea,adica IO,adica purtatorul de cuvinte grele al acestui club,ai adus grave prejudicii de imagine unuia dintre membrii E.R.C.facandu-l om fara perciuni sau cu perciuni minusculi....pai cine perciuni mei te crezi? :D :D :D :D :D adica tu ai perciuni si noi nu?????hmmmm!!!!drept pedeapsa la urmatoarea intanlire E.R.C. faci cinste....cine este pentru????deci...toti....deci s-a votat!!!!la urmaoarea intanlire bem gratis!!!!

DJ77VLD 15-01-06 11:10

bem domne,bem....santal:)

Carmen 16-01-06 11:37

Gabu este un CHITROS si imi sterge mesajele! Se pare ca eu nu am drept de replica pe acest forum! Si sa vezi ce-ti dau cu articolul dublu tz peste ochi. Propun sa ne vedem cat mai rar. Ti-am mai zis ca gelozia asta iti intuneca judecata :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 19:40.

- Copyright 2026 4Tuning