Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/87575-supercar-polonez-veno-replica-lambo-reventon.html)

norbi_bidi 21-08-08 00:19

Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
 
arata binisor

kosmyn_sl65AMG 21-08-08 16:39

Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
 
caroserie de reventon ,motor de audi = un mare fake

SV25MBN 21-08-08 17:38

Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
 
Banuiesc ca in goana ta dupa posturi, pe toate threadurile posibile, nu te-ai gandit ca poti sa te faci de ras pe aici, nu? Banuiesc de asemenea ca nu stiai ca Lamborghini e sub patronajul Audi, nu? Nu stiai ca multe componente Lamborghini sunt de la Audi, nu? E ok, noi te intelegem.

nookie 21-08-08 19:07

Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
 
iar va minunati la prostii de genu asta|? se vede ca e o modificare in phptoshop al lui reventon. pana si consola centrala este de audi a8, la fel ca pe murcielago


All times are GMT +2. The time now is 13:37.

- Copyright 2026 4Tuning