![]() |
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
arata binisor
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
caroserie de reventon ,motor de audi = un mare fake
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
Banuiesc ca in goana ta dupa posturi, pe toate threadurile posibile, nu te-ai gandit ca poti sa te faci de ras pe aici, nu? Banuiesc de asemenea ca nu stiai ca Lamborghini e sub patronajul Audi, nu? Nu stiai ca multe componente Lamborghini sunt de la Audi, nu? E ok, noi te intelegem.
|
Re: Supercar polonez de la Veno sau replica Lambo Reventon
iar va minunati la prostii de genu asta|? se vede ca e o modificare in phptoshop al lui reventon. pana si consola centrala este de audi a8, la fel ca pe murcielago
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:37. |
- Copyright 2026 4Tuning