Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - B-81-HVZ (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/87436-e30-81-hvz.html)

Cipilica 19-11-08 22:57

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Dap. Dupa cum ziceam, o masina bine intretinuta atrage mult mai usor upgrade-uri. Imi place evolutia de pana acum si o sa o urmaresc in continuare cu placere. Idei cred ca ai si tu destule asa ca nu pot decat sa-ti urez succes in continuare. Bafta

xGeorge 19-11-08 23:07

Re: E30 - B-81-HVZ
 
dap idei sunt bani sa fie:D in curand va intra la hibernat ..sper in primavara sa iasa cu un sistem turbo..si o suspensie pe masura.....decand cu criza financiara:) numai ia lumea taxiu:D

Skillzu 20-11-08 08:18

Re: E30 - B-81-HVZ
 
in ce stil e masina cu futura alea.... 8)
respectele mele

mad_mario 21-11-08 15:23

Re: E30 - B-81-HVZ
 
frumos urs ma uitam la el knd m-a oprit politia la vatra luminoasa....(hyundai fara bara )
sa-l stapanesti sanatos !

xGeorge 21-11-08 18:50

Re: E30 - B-81-HVZ
 
ms , te`am vaz pt ce te`a oprit atunci? cred ca au oprit 30 de masini intr`o ora

mad_mario 22-11-08 17:36

Re: E30 - B-81-HVZ
 
AM TRCUT PUTIN PE ROSU....SI MI-A LUAT 1 LUNA PERMISU DAR NU E PANICA FAC....PLANGERE.....SI DAK NU ASTA E O SA TREC PE ROSU MAI MULT PE TRECERE;))

xGeorge 07-12-08 19:46

Re: E30 - B-81-HVZ
 
2 Attachment(s)
ma bate gandu sa fac jantele asa ce ziceti o sa dea bine?

pyttbull 07-12-08 20:15

Re: E30 - B-81-HVZ
 
:shock::shock::shock:: suuper

Cataaa_ 07-12-08 20:35

Re: E30 - B-81-HVZ
 
eu zic ca o sa dea bestial , uita`te la pisicutza lui mihaitza pvm ... :) go 4 it

B-XX-NOX 07-12-08 23:12

Re: E30 - B-81-HVZ
 
in ce stil sunt jantele alea... fa-le asa k sunt bestiale... bafta in continuare

MARI_NSL 08-12-08 00:22

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1907948)
ma bate gandu sa fac jantele asa ce ziceti o sa dea bine?

o sa dea cam asa :rolleyes2 + bonus suspensie :-)

xGeorge 08-12-08 00:34

Re: E30 - B-81-HVZ
 
daca puteai sa ii pui si bandourile:D cu praguri era si mai frumos:P

MARI_NSL 08-12-08 00:38

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1908408)
daca puteai sa ii pui si bandourile:D cu praguri era si mai frumos:P

mi-a fost lene :-P

xGeorge 08-12-08 00:41

Re: E30 - B-81-HVZ
 
:)) te inteleg , pana in primavara sper sa reusesc sa ii montez turbo si sa ii schimb si culoarea, acu sa vad ce culoare sa aleg ca nu stiu:(

Skillzu 08-12-08 23:32

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1908423)
:)) te inteleg , pana in primavara sper sa reusesc sa ii montez turbo si sa ii schimb si culoarea, acu sa vad ce culoare sa aleg ca nu stiu:(

pai ai o culoare in minte? niste optini generale?
adica sa zicem ca ai vrea ceva pe gri...sau ceva pe alabstru mai inchis...ex... :?:

xGeorge 08-12-08 23:44

Re: E30 - B-81-HVZ
 
nu stiu ..ori un gri mai inchis am vaz odata o poza cu un urs..sau cum il are santos ma bate gandu dar albastru....nu stiu oricum tre sa o vopsesc ca m`am plictisit de ea:) si ca sa nu o vand ii mai schimb culoarea una alta:))

MARI_NSL 09-12-08 02:01

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
alb :peace:

andreiovidiu_p 09-12-08 17:35

Re: E30 - B-81-HVZ
 
o vinzi? cat ai vrea pe ea? este super tare ursuletu ai facut treaba buna cu el.felicitari

xGeorge 19-12-08 03:00

Re: E30 - B-81-HVZ
 
9 Attachment(s)
...........de plictiseala:) cum fac si eu sa o mai las de fata...nu imi spuneti cu arcuri ca nu am gasit sport pt ix:( ma gandesc sa vopsesc masina si am ales 2 culori tre sa ma hotaresc daca aveti idei cu alte culori..puneti poze..

Skillzu 19-12-08 03:29

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1930152)
...........de plictiseala:) cum fac si eu sa o mai las de fata...nu imi spuneti cu arcuri ca nu am gasit sport pt ix:( ma gandesc sa vopsesc masina si am ales 2 culori tre sa ma hotaresc daca aveti idei cu alte culori..puneti poze..

blueeeeee

xGeorge 19-12-08 04:22

Re: E30 - B-81-HVZ
 
cum aflu si eu ce cod are ?

ZerO_CooL 19-12-08 08:52

Re: E30 - B-81-HVZ
 
http://www.velocitymotorcars.com/h-r...mfg-50409.html

Ingerasul99 19-12-08 09:56

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Mie imi place negru, dar o poti face un albastru mai inchis cu perla.

MARI_NSL 19-12-08 17:23

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1930177)
cum aflu si eu ce cod are ?

asta este BMW Le mans Blau

ursuletz_cabrio 19-12-08 17:36

Re: E30 - B-81-HVZ
 
alpinweiss II :D pt ca e ix

xGeorge 20-12-08 01:19

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by ursuletz_cabrio (Post 1931262)
alpinweiss II :D pt ca e ix

ce culoare este?:)

MARI_NSL 20-12-08 01:41

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1932068)
ce culoare este?:)

asta :-P

xGeorge 20-12-08 01:45

Re: E30 - B-81-HVZ
 
ms ..dar parca ma atrage mai mult "bmw le mans blau"

MARI_NSL 20-12-08 01:48

Re: E30 - B-81-HVZ
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1932096)
ms ..dar parca ma atrage mai mult "bmw le mans blau"

mda ... este mai marfa asta :D

xGeorge 06-01-09 01:06

Re: E30 - B-81-HVZ
 
1 Attachment(s)
e trist asteapta caldura:)

B-XX-NOX 08-01-09 14:49

Re: E30 - B-81-HVZ
 
am eu pe cineva care comprima arcuri daca vrei... cu cea mai mare placere te ajut. bafta in continuare !

ZerO_CooL 08-01-09 15:58

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by xGeorge (Post 1959987)
e trist asteapta caldura:)

Un ix ar trebui sa astepte zapada... si chiar acum ar trebui sa fie foarte fericit.

B83RUP 08-01-09 21:57

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by B-XX-NOX (Post 1965646)
am eu pe cineva care comprima arcuri daca vrei... cu cea mai mare placere te ajut. bafta in continuare !

nu recomand comprimarea arcurilor(zic din propria experienta)
mai bine arcuri sport

Vlad_18RLG 08-01-09 23:50

Re: E30 - B-81-HVZ
 
NOX: cat costa comprimarea lor? si eu am tot iX

xGeorge 08-01-09 23:55

Re: E30 - B-81-HVZ
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_18RLG (Post 1966968)
NOX: cat costa comprimarea lor? si eu am tot iX

nu are rost sa le comprimi sunt 100 de euro arcurile sport , merg si cele dupa urs normal..

MARI_NSL 11-01-09 01:39

Re: E30 - B-81-HVZ
 
am vazut ca ai bagat jantele la vanzare ? dc ?:(

xGeorge 11-01-09 01:53

Re: E30 - B-81-HVZ
 
am gasit niste bbs 16... la un pret bun , daca nu le dau le fac 9,5 spate pe astea si gata doar ca tre sa fac si pasajele :( si vopsit ma duce cam mult dasta as prefera bbs`urile

xGeorge 13-03-09 00:31

Re: E30 - B-81-HVZ
 
3 Attachment(s)
...............

nikolas 27-06-09 00:54

Re: E30 - B-81-HVZ
 
arata bine ursu:D;) lam vazut mai demult in benzinarie la salajan .piesa ce sa zic :D
bafta si app ..nu da jantele ca vin bine pe masina.

xGeorge 06-12-09 15:47

Re: E30 - B-81-HVZ
 
De vanzare


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning