Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

CRyS` 27-08-08 20:10

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1702109)
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Heeeeellloooooooo! Da mult mai vorbesti domnule!!! BMW ? Eu vad Mercedes ! :shock:

Sa ma laud .... Ford Focus RS ... masina ce o sa bata toate GTI-urile si RS-urile din Franta, Germania, Anglia, Cehia da are sa fie batuta de Mazda 3 MPS :lol:

aleks 27-08-08 20:39

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1718618)
Heeeeellloooooooo! Da mult mai vorbesti domnule!!! BMW ? Eu vad Mercedes ! :shock:

d'ooh :lol:
evident, aia era si ideea :lol:

Mustang 29-08-08 10:08

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Laptaria lui Enache ... Ceea ce si-ar dori orice barbat de la o femeie. :D
Da...stiu: sunt misogin. Insa ... nu e asa. Daca toate femeile luau acest lucru ca pe o ofensa, nu se mai pozau asa. :D

In fine, polemica asta in alta parte. :D

raulito 29-08-08 21:19

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
visul meu care saper ca se va indeplini odata ce voi luat carnetul :D

Bigu 29-08-08 21:33

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
mai are rost sa dau explicatii?!?!

viruszatu1 31-08-08 11:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
un moment de glorie pentru Skoda :D

Mustang 31-08-08 15:23

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by raulito (Post 1722597)
visul meu care saper ca se va indeplini odata ce voi luat carnetul :D

Sper sa nu ...

VaLeX 31-08-08 15:47

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
new logo :X

ps. cand o sa fiu mare , am sa ma fac Ninja :lol:

Dark Side 03-09-08 13:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by viruszatu1 (Post 1724645)
un moment de glorie pentru Skoda :D

Cred ca Lamboul tocmai traseses pe dreapta:D!

norbi_bidi 05-09-08 13:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
tuning is not a crime (asta reprezinta)

Io4rap 14-02-09 10:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un dog tag cu logoul unei formatii si anume NWA.

Snoopy 15-02-09 19:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un caracter pe care il admir :)

Dark Side 15-02-09 20:17

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un Ferrari Testarossa.

sezione91_blue 15-02-09 20:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un BMW sau un Vis... :rolleyes2

bodyspeed 16-02-09 09:35

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 1702109)
imaginea mea: o sigla de bmw, dupa cum se vede ;)

Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 1702152)
Al dracu' mercedes =))

Care Bmw..care mercedes..că e un pisoi(animal nu E36) cu căşti :lol:
La mine - ochii sint oglinda sufletului
Ochii cuprind īn universul lor tainic răspunsuri ce cuvintele nu au puterea să le rostească ..(la asta mă gāndeam cānd am pus avatarul:oops:

aleks 16-02-09 10:03

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :)

bodyspeed 16-02-09 10:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2071174)
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :)

Ştiu Aleks.. ce aveai īnainte, nu prea schmbi des .. nici eu nu am schimbat des..
aveai sigla de la mercedes---;) asta te stiam merţu lui aleks..eu aveam oltcitu, vechiul verde pe faţa unei tipe :D

Mustang 16-02-09 12:23

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2071174)
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :)

Sau hauser... :lol:
Eu am Mustang de Drag la avarat... Asa sunt justificate caucioacele imense de pe spate. :D

Sasha 16-02-09 12:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
la mine nu cred ca trebuie prea multe explicatii :lol::lol::lol:

BANK$ 16-02-09 16:58

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
simplu..diesel-turnier snow fun:D

StreetStyle22 16-02-09 17:06

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Turbo. :twisted:

bodo 16-02-09 22:54

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
nea HAI-u cand se distreaza :lol:

Gabi 16-02-09 22:55

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
LOL :)

Psycho 17-02-09 01:14

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
hahahaha gabi e cel ami tare :)

Huidu al meu :) .. il stiti nu ??

DTH 18-02-09 15:16

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un omulet cu capatzana de Nissan :weee: care se "distreaza" :dribble::dribble::dribble::dribble::dribble: cu sigla de Honda :lol::lol::lol::lol:

nea_gogu_de_la_gaze 18-02-09 17:29

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Autostrada Bucuresti-Ploiesti in constructie:)

CyberCSX 19-02-09 12:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pontiac Firebird 1989 tuned,



<<<----- Propria masina.

Evoluzione 19-02-09 21:42

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pookie, un pelus oferit din partea Capsunicei mele :rolleyes2

Psycho 19-02-09 23:58

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
am schimbat .. in 3 oameni de lego care pregatesc in JOINT :D :">

Patrulei 20-02-09 02:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Foarte tare avataru numai ca e prea mic cuiu ala:(:))aveam si eu o poza dar cu unu mareeee:-)
on topic:masina mea

andrey2003 22-02-09 19:49

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
sigla RAndrey

TFK 25-02-09 15:09

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Un monstru din SPORE, His name is NoMoTwoEyes :D Vine dela No Mouth Two Eyes :D

TheFasterMan 25-02-09 17:06

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina mea....:)

1nS4n3 06-03-09 12:11

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Pentru mine a reprezentat ceva vreo 7 ani si jumatate si parca mi-e asa sa o schimb... La propriu, la figurat... :-s

69WRX 06-03-09 18:44

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
masinutza mea

browser 07-03-09 11:26

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Toroapa mea :)

StreetStyle22 14-03-09 19:41

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Logo de la Intel Core 2Duo,distrus de mine.

Sasha 15-03-09 13:05

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
un catel care nu oboseste niciodata :twisted::twisted:

manta79 17-03-09 00:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
3 Attachment(s)
barca mea
masina mea
MANTA

VaLeX 17-03-09 00:32

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
my toy car :)


All times are GMT +2. The time now is 04:33.

- Copyright 2026 4Tuning