![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Sa ma laud .... Ford Focus RS ... masina ce o sa bata toate GTI-urile si RS-urile din Franta, Germania, Anglia, Cehia da are sa fie batuta de Mazda 3 MPS :lol: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
evident, aia era si ideea :lol: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Laptaria lui Enache ... Ceea ce si-ar dori orice barbat de la o femeie. :D
Da...stiu: sunt misogin. Insa ... nu e asa. Daca toate femeile luau acest lucru ca pe o ofensa, nu se mai pozau asa. :D In fine, polemica asta in alta parte. :D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
visul meu care saper ca se va indeplini odata ce voi luat carnetul :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
mai are rost sa dau explicatii?!?!
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
un moment de glorie pentru Skoda :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
new logo :X
ps. cand o sa fiu mare , am sa ma fac Ninja :lol: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
tuning is not a crime (asta reprezinta)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un dog tag cu logoul unei formatii si anume NWA.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un caracter pe care il admir :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un Ferrari Testarossa.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un BMW sau un Vis... :rolleyes2
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
La mine - ochii sint oglinda sufletului Ochii cuprind īn universul lor tainic răspunsuri ce cuvintele nu au puterea să le rostească ..(la asta mă gāndeam cānd am pus avatarul:oops: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
a fost aia cu sigla de mercedes, şi eu trecusem la mişto răspunsul cu o siglă de bmw :lol:
acum e un pisoi trancer la avatar :) |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
aveai sigla de la mercedes---;) asta te stiam merţu lui aleks..eu aveam oltcitu, vechiul verde pe faţa unei tipe :D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Eu am Mustang de Drag la avarat... Asa sunt justificate caucioacele imense de pe spate. :D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
la mine nu cred ca trebuie prea multe explicatii :lol::lol::lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
simplu..diesel-turnier snow fun:D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Turbo. :twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
nea HAI-u cand se distreaza :lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
LOL :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
hahahaha gabi e cel ami tare :)
Huidu al meu :) .. il stiti nu ?? |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un omulet cu capatzana de Nissan :weee: care se "distreaza" :dribble::dribble::dribble::dribble::dribble: cu sigla de Honda :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Autostrada Bucuresti-Ploiesti in constructie:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pontiac Firebird 1989 tuned,
<<<----- Propria masina. |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pookie, un pelus oferit din partea Capsunicei mele :rolleyes2
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
am schimbat .. in 3 oameni de lego care pregatesc in JOINT :D :">
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Foarte tare avataru numai ca e prea mic cuiu ala:(:))aveam si eu o poza dar cu unu mareeee:-)
on topic:masina mea |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
sigla RAndrey
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Un monstru din SPORE, His name is NoMoTwoEyes :D Vine dela No Mouth Two Eyes :D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina mea....:)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Pentru mine a reprezentat ceva vreo 7 ani si jumatate si parca mi-e asa sa o schimb... La propriu, la figurat... :-s
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
masinutza mea
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Toroapa mea :)
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Logo de la Intel Core 2Duo,distrus de mine.
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
un catel care nu oboseste niciodata :twisted::twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
3 Attachment(s)
barca mea
masina mea MANTA |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
my toy car :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:33. |
- Copyright 2026 4Tuning