Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Dacia Logan (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/87272-dacia-logan.html)

eugeninho 10-12-08 16:02

Re: Super Dacia Logan
 
6600 Euro!

eugeninho 25-12-08 10:46

Re: Super Dacia Logan
 
6500 Euro!

eugeninho 26-12-08 15:38

Re: Super Dacia Logan
 
6450 Euro!!!

ct-34-bvn 27-12-08 17:46

Re: Super Dacia Logan
 
salutare din ce an e?? si pune pls 2-3 poze cu interioru ms

eugeninho 28-12-08 12:00

Re: Dacia Logan
 
1 Attachment(s)
este din 2005 ... poze din interior nu prea am ... am decat pe aceasta cu bordul ... dak esti interesat o sa ii fac poze si cu interiorul

eugeninho 10-01-09 19:23

Re: Dacia Logan
 
uppppp

eugeninho 27-01-09 11:32

Re: Dacia Logan
 
nimeni interesat?

eugeninho 08-02-09 17:36

Re: Dacia Logan
 
up!!!! negociabil

andreiovidiu_p 08-02-09 20:44

Re: Dacia Logan
 
eu zic ca arata super bine masina asta nu stiu dc vrei sa o dai dar spor la vanzare.cred ca m-as combina si eu la ea.sa vedem. ti-am dat un pm sa vb acolo.

eugeninho 09-02-09 11:37

Re: Dacia Logan
 
te-am adaugat in lista de mess ;)

andreiovidiu_p 09-02-09 17:29

Re: Dacia Logan
 
ti-am dat accept eugeninho si te astep sa vb acolo ms mult.

andreiovidiu_p 10-02-09 16:23

Re: Dacia Logan
 
te-am sunat azi dar nu ai raspuns pe la 15.30 de pe un nr privat.intrii pe mes sa vb mai multe in leg cu masina?

eugeninho 06-03-09 21:36

Re: Dacia Logan
 
Valabil

eugeninho 06-04-09 16:33

Re: Dacia Logan
 
6200 Euro!!!

eugeninho 21-04-09 11:30

Re: Dacia Logan
 
uppp!

eugeninho 23-04-09 11:56

Re: Dacia Logan
 
6100 Euro!!!

eugeninho 28-04-09 20:05

Re: Dacia Logan
 
upppppp

eugeninho 02-05-09 10:38

Re: Dacia Logan
 
anunt valabil!

eugeninho 05-05-09 20:33

Re: Dacia Logan
 
uppppppppp!!!!

baby_serby 06-05-09 14:19

Re: Dacia Logan
 
schimb/schimb cu semnatura
poate te-ai razgandit

JOPS 06-05-09 14:25

Re: Dacia Logan
 
de la 8800 a ajuns la 6000...buuun:)) ce ti-e si cu romanii astia.la banii astia o iei noua.0 km

eugeninho 07-05-09 22:08

Re: Dacia Logan
 
ia-o frate noua nu ti-a cerut nimeni parerea!

SirNenea 08-05-09 12:27

Re: Dacia Logan
 
din ce an este masina???

Daniel_Toa 08-05-09 12:35

Re: Dacia Logan
 
Quote:

Originally Posted by SirNenea (Post 2299859)
din ce an este masina???

Din 2005

eugeninho 11-05-09 15:32

Re: Dacia Logan
 
uppppppp

eugeninho 17-05-09 11:54

Re: Dacia Logan
 
anunt valabil!!!

eugeninho 19-05-09 19:14

Re: Dacia Logan
 
sus cu golanul

eugeninho 26-05-09 13:53

Re: Dacia Logan
 
5950 Euro!!!

eugeninho 27-06-09 20:36

Re: Dacia Logan
 
upppppppppppppppp

eugeninho 30-06-09 18:59

Re: Dacia Logan
 
5900 eurooo!!!!

eugeninho 30-06-09 21:04

Re: Dacia Logan
 
5800 Euro!!!!!

eugeninho 19-07-09 18:57

Re: Dacia Logan
 
upppp sus cu loganul!!!

eugeninho 26-08-09 10:32

Re: Dacia Logan
 
5750 euro!!!

eugeninho 31-08-09 13:42

Re: Dacia Logan
 
upppppppppppp negociabil

eugeninho 08-09-09 16:07

Re: Dacia Logan
 
5700 eurooo

eugeninho 24-09-09 12:27

Re: Dacia Logan
 
noul numar pe care pot fii contactat este : 0766 45 41 41

underline 24-09-09 15:08

Re: Dacia Logan
 
ciao...nu sunt interesat de ea...vroiam sa iti zic ca este poate unul din cele mai cu bun simt facute loganuri pe care le-am vazut...atata tot...vinde-o cumva ca in maxim 6 luni o sa fie sub 5000..o intrebare..cat ai dat pe jante?sunt noi sau sh?foarte frumoase

eugeninho 24-09-09 20:01

Re: Dacia Logan
 
frate ... masina o sa o dau cand o sa imi convina si mie pretul ... nu o dau degeaba ... ms de aprecieri ... jantele au fost cumparate noi si m-au costat 700 euro ... Salut

eugeninho 26-09-09 23:56

Re: Dacia Logan
 
7 Attachment(s)
masina a dobandit de 2 luni si amortizoare sport si arcuri care coboara masina cu 6 cm ... arata impecabil masina ... poze noi si pretul in continuare ramane

eugeninho 05-10-09 00:36

Re: Dacia Logan
 
upppp pret usor negociabil!


All times are GMT +2. The time now is 18:18.

- Copyright 2026 4Tuning