![]() |
Re: Super Dacia Logan
6600 Euro!
|
Re: Super Dacia Logan
6500 Euro!
|
Re: Super Dacia Logan
6450 Euro!!!
|
Re: Super Dacia Logan
salutare din ce an e?? si pune pls 2-3 poze cu interioru ms
|
Re: Dacia Logan
1 Attachment(s)
este din 2005 ... poze din interior nu prea am ... am decat pe aceasta cu bordul ... dak esti interesat o sa ii fac poze si cu interiorul
|
Re: Dacia Logan
uppppp
|
Re: Dacia Logan
nimeni interesat?
|
Re: Dacia Logan
up!!!! negociabil
|
Re: Dacia Logan
eu zic ca arata super bine masina asta nu stiu dc vrei sa o dai dar spor la vanzare.cred ca m-as combina si eu la ea.sa vedem. ti-am dat un pm sa vb acolo.
|
Re: Dacia Logan
te-am adaugat in lista de mess ;)
|
Re: Dacia Logan
ti-am dat accept eugeninho si te astep sa vb acolo ms mult.
|
Re: Dacia Logan
te-am sunat azi dar nu ai raspuns pe la 15.30 de pe un nr privat.intrii pe mes sa vb mai multe in leg cu masina?
|
Re: Dacia Logan
Valabil
|
Re: Dacia Logan
6200 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
uppp!
|
Re: Dacia Logan
6100 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
upppppp
|
Re: Dacia Logan
anunt valabil!
|
Re: Dacia Logan
uppppppppp!!!!
|
Re: Dacia Logan
schimb/schimb cu semnatura
poate te-ai razgandit |
Re: Dacia Logan
de la 8800 a ajuns la 6000...buuun:)) ce ti-e si cu romanii astia.la banii astia o iei noua.0 km
|
Re: Dacia Logan
ia-o frate noua nu ti-a cerut nimeni parerea!
|
Re: Dacia Logan
din ce an este masina???
|
Re: Dacia Logan
Quote:
|
Re: Dacia Logan
uppppppp
|
Re: Dacia Logan
anunt valabil!!!
|
Re: Dacia Logan
sus cu golanul
|
Re: Dacia Logan
5950 Euro!!!
|
Re: Dacia Logan
upppppppppppppppp
|
Re: Dacia Logan
5900 eurooo!!!!
|
Re: Dacia Logan
5800 Euro!!!!!
|
Re: Dacia Logan
upppp sus cu loganul!!!
|
Re: Dacia Logan
5750 euro!!!
|
Re: Dacia Logan
upppppppppppp negociabil
|
Re: Dacia Logan
5700 eurooo
|
Re: Dacia Logan
noul numar pe care pot fii contactat este : 0766 45 41 41
|
Re: Dacia Logan
ciao...nu sunt interesat de ea...vroiam sa iti zic ca este poate unul din cele mai cu bun simt facute loganuri pe care le-am vazut...atata tot...vinde-o cumva ca in maxim 6 luni o sa fie sub 5000..o intrebare..cat ai dat pe jante?sunt noi sau sh?foarte frumoase
|
Re: Dacia Logan
frate ... masina o sa o dau cand o sa imi convina si mie pretul ... nu o dau degeaba ... ms de aprecieri ... jantele au fost cumparate noi si m-au costat 700 euro ... Salut
|
Re: Dacia Logan
7 Attachment(s)
masina a dobandit de 2 luni si amortizoare sport si arcuri care coboara masina cu 6 cm ... arata impecabil masina ... poze noi si pretul in continuare ramane
|
Re: Dacia Logan
upppp pret usor negociabil!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:18. |
- Copyright 2026 4Tuning