![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
va multumesc, va multumesc..... P.S stie careva vreo fabrica unde putem intra cu masinile? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
stiu eu, vorbim pe prv :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate ....o sa reusesc sa ajung si eu ...sa fac niste poze :)
daca ma primiti :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
[QUOTE=daffy duck™;1766062]am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc..... te bagi tu repede ma ...vrei sa vezi ca fac mai multe poze ca tine??? The dreq !!!! X( ! fotograf al aliantei....bine mah ....vedem noi !!! pei nu bag D40`u la munca + trepiedu :X:X:X:X:X:))))) bineeeeeeeeee !:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
[QUOTE=MillionDollarBaby;1777009]
Quote:
Am nevoie de coleg/a.....te bagi?:D:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
duffy.....te rog frumos clau este colegutza mea....a fost acceptata in echipa Drk*Design :D sau Aliance*DesignTeam
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ia-ti aparat foto. :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da tin sa va anunt ca trebe sa ma duc cu aparatu la garantzie ...ca mi s-a ars blitzu :)) ...oricum merge :X
p.s: diseara veniti la intalnire ? :D:> |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Alliance * Desingteam...ok si banii de unde vin ??? gata le cerem bani pt poze =)))) :)))))) !!!
blitzu blitzu blitzu si eu la cine mai bag blitzu`n ochi aaa??? pffff |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Daca e ... ii lasi husa ... cine stie ce iei. :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy? pff... rupe bucsha-n el!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))) me mila asa o leaca de el...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nebuni domnule nebuni:)
ps: DRK knd facem si noi o sedinta foto dar sa fim ca aseara:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
poate sa ne spuna cineva? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lory lory lory lory :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
adevarul este k a avut si de unde sa invete zic eu....;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Adevarat! Felicitari Familiei SpargeGume, pe copil o sa-l cheme Dunlop? :-j :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
haaaa:lol::lol::lol: propun FALKEN sau TOYO:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol: pai aseara in fata blocului se certau care dintre ei doi sa intre la 4tuning days la drift si burnout :lol:....:P :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate maine ne vdm iar la locul nostru de antrenament:D
ps:pe copil cred k o sal cheme Michelin:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
suna mai barbateste :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am bani de caucioace si de benzina maine sper sa fac rost
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
johhny dar putetzi intra amandoi :D punem noi o vb buna...app bah voi ashtia cu "bolizii" mai zzicetzi ceva :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane, stai (sau stateai) cumva prin zona pe la Ilioara?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inca mai stau :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bun, suntem vecini. :D (relativ)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Suntem multzi pe zona aia :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cand trec pe acolo si iti vad ursul, te sun ... sa lasi nr pe pm. :D
Hai si id-ul sa nu zici ca sunt naspa. :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
2. jet ma. :D era spusa ca o gluma. hai ... hawarde! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
1.npc 2. 50%am zis la caterinca....50% e destul de serios |
| All times are GMT +2. The time now is 05:20. |
- Copyright 2026 4Tuning