Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 20-09-08 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1765831)
Kyd-ule.....se anuntzao shedintza foto in curand :) Duffy se va ocupa de poze...va fi fotograf mai nou :) (si-a cashtigat azinoapte acest post :)))) )te vom chema pt o noua sesiune :)

am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc.....


P.S stie careva vreo fabrica unde putem intra cu masinile?

Lucian_GXZ 20-09-08 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiu eu, vorbim pe prv :)

stefan_88 20-09-08 23:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate ....o sa reusesc sa ajung si eu ...sa fac niste poze :)
daca ma primiti :)

DTH 26-09-08 03:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=daffy duck™;1766062]am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc.....


te bagi tu repede ma ...vrei sa vezi ca fac mai multe poze ca tine??? The dreq !!!! X( !

fotograf al aliantei....bine mah ....vedem noi !!! pei nu bag D40`u la munca + trepiedu :X:X:X:X:X:)))))


bineeeeeeeeee !:))

daffy duck™ 26-09-08 11:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=MillionDollarBaby;1777009]
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1766062)
am castigat postu de fotograf al aliantei?!?!?!?!?!?!:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
va multumesc, va multumesc.....


te bagi tu repede ma ...vrei sa vezi ca fac mai multe poze ca tine??? The dreq !!!! X( !

fotograf al aliantei....bine mah ....vedem noi !!! pei nu bag D40`u la munca + trepiedu :X:X:X:X:X:)))))


bineeeeeeeeee !:))



Am nevoie de coleg/a.....te bagi?:D:D

DRK*DeSiGn 26-09-08 11:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
duffy.....te rog frumos clau este colegutza mea....a fost acceptata in echipa Drk*Design :D sau Aliance*DesignTeam

daffy duck™ 26-09-08 11:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu

Mustang 26-09-08 11:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1777370)
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu

Ca sa ce faci?
Ia-ti aparat foto. :lol::lol::lol:

daffy duck™ 26-09-08 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1777375)
Ca sa ce faci?
Ia-ti aparat foto. :lol::lol::lol:

iar ai aparut ma?.....ba da nu poate omu sa zica nik k apari tu......o s aimi iau ma.....sa il dau pasta si sa vad ce imi iau......

DTH 26-09-08 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da tin sa va anunt ca trebe sa ma duc cu aparatu la garantzie ...ca mi s-a ars blitzu :)) ...oricum merge :X

p.s: diseara veniti la intalnire ? :D:>

daffy duck™ 26-09-08 11:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1777383)
Da tin sa va anunt ca trebe sa ma duc cu aparatu la garantzie ...ca mi s-a ars blitzu :)) ...oricum merge :X

p.s: diseara veniti la intalnire ? :D:>

dal in .....de blitz.....asa faci si u poze fara blitz

Lucian_GXZ 26-09-08 11:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1777370)
io dc nu stiu k s-a facut "alliance design"??????k poate vroiam si io in acel team......va ia mama drecu

Tu sa-mi aduci husa de la aparatu foto, mi-e si frica sa ma gandesc ce-ai facut cu ea... :)

DTH 26-09-08 11:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Alliance * Desingteam...ok si banii de unde vin ??? gata le cerem bani pt poze =)))) :)))))) !!!

blitzu blitzu blitzu si eu la cine mai bag blitzu`n ochi aaa??? pffff

daffy duck™ 26-09-08 12:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1777389)
Tu sa-mi aduci husa de la aparatu foto, mi-e si frica sa ma gandesc ce-ai facut cu ea... :)

fac p dracu-n 4 si iti aduc husa.....sau..iti fac rost de alta

Lucian_GXZ 26-09-08 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...

daffy duck™ 26-09-08 12:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1777434)
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...

ha ha ha....jokere......:lol::lol::lol:

Mustang 26-09-08 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1777434)
Daca ti-ai bagat putz@ in ea... nu vreau iar sa ma gandesc ce itzi voi face...

Lasa copilul in pace.
Daca e ... ii lasi husa ... cine stie ce iei. :lol::lol::lol::lol:

DRK*DeSiGn 28-09-08 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 1777392)
Alliance * Desingteam...ok si banii de unde vin ??? gata le cerem bani pt poze =)))) :)))))) !!!

blitzu blitzu blitzu si eu la cine mai bag blitzu`n ochi aaa??? pffff

nu putem lua bani de la Street Alliance :D o facem moka :) poate ne mai dau si ei o ciunga din knd in knd....cu duffy scapatzi ieftin k el o ia la buchsa =))))

Lucian_GXZ 29-09-08 12:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy? pff... rupe bucsha-n el!

DRK*DeSiGn 29-09-08 13:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))))))) me mila asa o leaca de el...

johnny325 29-09-08 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nebuni domnule nebuni:)
ps: DRK knd facem si noi o sedinta foto dar sa fim ca aseara:D

daffy duck™ 29-09-08 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 1783364)
nebuni domnule nebuni:)
ps: DRK knd facem si noi o sedinta foto dar sa fim ca aseara:D

misto app......c misto se invartea pisica.....dar culmea...johnny era langa noi...oare cine era la volan?!?!?????:lol::lol::lol::lol::lol:
poate sa ne spuna cineva?

johnny325 29-09-08 18:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lory lory lory lory :D

daffy duck™ 29-09-08 18:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 1783380)
lory lory lory lory :D

jos palaria......all respect!!!!


adevarul este k a avut si de unde sa invete zic eu....;)

Lucian_GXZ 29-09-08 18:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Adevarat! Felicitari Familiei SpargeGume, pe copil o sa-l cheme Dunlop? :-j :*

daffy duck™ 29-09-08 18:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1783424)
Adevarat! Felicitari Familiei SpargeGume, pe copil o sa-l cheme Dunlop? :-j :*


haaaa:lol::lol::lol:
propun FALKEN sau TOYO:lol::lol::lol:

fiderzen 29-09-08 20:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol: pai aseara in fata blocului se certau care dintre ei doi sa intre la 4tuning days la drift si burnout :lol:....:P :)

johnny325 29-09-08 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate maine ne vdm iar la locul nostru de antrenament:D
ps:pe copil cred k o sal cheme Michelin:)

johnny325 29-09-08 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna mai barbateste :)

daffy duck™ 29-09-08 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 1783571)
suna mai barbateste :)

vino in seara asta la 22:00-22:30 in roa......sau vb la tel cu lucian si poate mergem iar la locu ala...

johnny325 29-09-08 20:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am bani de caucioace si de benzina maine sper sa fac rost

DRK*DeSiGn 30-09-08 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
johhny dar putetzi intra amandoi :D punem noi o vb buna...app bah voi ashtia cu "bolizii" mai zzicetzi ceva :)

Mustang 01-10-08 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane, stai (sau stateai) cumva prin zona pe la Ilioara?

Lucian_GXZ 01-10-08 17:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Inca mai stau :D

Mustang 01-10-08 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bun, suntem vecini. :D (relativ)

Lucian_GXZ 01-10-08 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Suntem multzi pe zona aia :)

Mustang 01-10-08 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cand trec pe acolo si iti vad ursul, te sun ... sa lasi nr pe pm. :D
Hai si id-ul sa nu zici ca sunt naspa. :lol:

daffy duck™ 01-10-08 22:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1787584)
Cand trec pe acolo si iti vad ursul, te sun ... sa lasi nr pe pm. :D
Hai si id-ul sa nu zici ca sunt naspa. :lol:

parca ar fi vedeta sa iti lase PM....nu le las aici k se supara p mn...iti las off-line p mess

Mustang 02-10-08 00:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 1787610)
parca ar fi vedeta sa iti lase PM....nu le las aici k se supara p mn...iti las off-line p mess

1. merci pt date
2. jet ma. :D era spusa ca o gluma. hai ... hawarde!

daffy duck™ 02-10-08 00:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1787777)
1. merci pt date
2. jet ma. :D era spusa ca o gluma. hai ... hawarde!

:lol::lol:

1.npc
2. 50%am zis la caterinca....50% e destul de serios


All times are GMT +2. The time now is 05:20.

- Copyright 2026 4Tuning