![]() |
3 Attachment(s)
..
|
2 Attachment(s)
5hj
|
Saraca Dacie!! ... un fel de \"Herbie fully loaded\" ... mai avea un pic si facea si cu ochiu, ops (faru)! :lol: :lol: :lol: LOL
|
hahahaha...ce strambe ii erau rotile in curba...parca sunt ovale :lol: :lol:
|
bestial da apa de unde o avut ala?
|
hai ma nu fiti rai la cat au forjato cum ati vrea sa arata si asa a rezistat 3 zile la rand
|
poi 3 zile ii cam putin a ema o primit zi de zi acelasi tratament si o tinut un an, pacat la s`o rupot in 2 sasiu, in rest motoru ar mai tine inca un an de acelasi tratament :D
|
Ma Alex.... tu sigur ai DACIA(Daca Ai Cap Ia Alta) ca la cat o lauzi....
|
tu fiind mircea nistor cumva?
|
mircea under cover. :suspiciou :paper:
oh.. m-am uitat la tv. mircea sa vezi ce cinashi am iesit amandoi... la filmarile de al raliu :baby: :chick: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:43. |
- Copyright 2026 4Tuning