![]() |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Frumos Loganu sa fie sanatos:)
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
frumos dar cu alte jante....nu prea arata bine cu jantele astea..trebuie ceva pe 18 :D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Ce bine ii sta cu kitu asta.......s o stapanesti sanatos si ai grija d ea!!!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
cat costa kitul asta ????
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
chiar kt costa kitul asta?dar pentru un logan mcv se poate gasii ceva?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
si cam la cat?? nu preaq sotisfikt k nu as vrea prea multe schimbari :D adik as vrea dar nu prea am bani:D
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
cine se ofera sa faca un desen cu un kit de tuning pt nova :X
nu exagerat |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
daca nu sunt cam nesimtit ..poti face si una din spate sa vad si bara spate ...si daca se poate pe porbagaj un leron ca cel de pe loganurile 16v incorporate si un pic mai masiv si scos in esterior .....v-as fi recunoscator ;) si sper sa nu va suparati p mn ..da incerc sa vad daca cade bine si sa vin la voi s-o fac :F :lol::lol::lol::lol::lol::lol: va rog muult
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
multumesc muult remus ..esti un tip de treaba ;) :lol::lol::lol::lol::!::!:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Oricum mai bine decat stock...ii da complet alta fata...daca o vezi live iti da o impresie mult mai buna despre Logan...
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Am o rugaminte si eu remus...pt ca sunt la inceput dar vreau sa fac ceva frumos din ce am... cand ai timp sa-mi faci si mie te rog o schita mica pt un Break CN1
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sa stii ca m-ar interesa si pe mine noul kit de logan,lasa si mie un pm cu nr vostru
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ai fct desenu remus ???
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
remus dak vrei poti sa imi faci si mia un kit de exterior pt un logan mcv :D ms mult :*
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
superb
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
mai lasatil sa respire:lol:...
remus superb kitu...jos palaria:D;) |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
ms muult ... ma asteptam la un spoiler mai agresiv p spate :cry:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
pro street remus as dori si eu id u tau de messengre sa te rog ceva daca ma poti ajuta astept un raspuns ms
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
si mai poti incerca nijte desene pt un kit la un ford fiesta st ?? :twisted::twisted:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sti cineva un kit si pt noul logan?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
man modelul este nou ... o sa apara ceva cat de curand daca de SANDERO vorbesti :idea::arrow: |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Eu cred ca el se referea la Logan PH2 Facelift!
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Vorbeam de PH2 facelift:D.Cunosti un kit pentru el?
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Pt. adi 28 foarte frumos kit-ul dupa parerea toate elementele se imbina perfect si se respecta si linia masini FELICITARI
O rugaminte pt. remus daca se poate o schita pt. o solenza nu foarte agresiva dar nici cuminte si daca imi poate spune si la ce pret ar fi de excecutat Multumesc Anticipat |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
remus pt o dacia 1310 model 4 faruri?ce kit ai?ceva mai finut si agresiv totodata. daca se poate:D ms frumos
si pentru un bertone 2001 un kit frumos:d |
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
mai lasati-l sa respire :))
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Remus zimi si mie te rog cat costa un kit de supernova ca cel din schita.
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Sunt si eu interesat de pret...
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Quote:
|
Re: Nou kit Logan de la Prostreet Baia Mare
Salut
Dami si mie id tau ca sunt interesat de praguri si de eleron |
| All times are GMT +2. The time now is 08:08. |
- Copyright 2026 4Tuning