![]() |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
2 Attachment(s)
Imi plac, am montate pe Logan! Cele pentru Matiz sunt pe drum!:oops:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
imi place dar sa prelungesc capota in viitor...
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Ce curat ai loganu Coman razvan:D:D fain:)
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Tuning de Baltag sarac
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
Poftim??? la ce te referi prin asta Iulian???? |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Urmeaza si ploape, sticla farurilor e cam mare si arata ciudat, numai sa gasesc ceva sau pe cineva care sa-mi face o treaba buna.
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
mie imi plac si osa imi pun catdecurand
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Imi placeau, am renuntat la idee un timp si acum am de gand sa`mi pun...si de data asta nu mai renunt, chiar imi plac. :D
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
pleoapele sunt solutia ieftina pentru un look mai agresiv (la masinile la care se potrivesc pleoapele bineinteles),
si sunt modificari reversibile, deci daca vrei sa o faci stock la loc, ca o vinzi, sau te-ai plictisit si vrei altceva se dau jos uhsor. dar ca aspect normal ca un bad-boy-look e mai calumea |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
pe Golf 5 dau bine pleoapele..vin frumos..pe alte masini insa... nu mai dau asa bine!
Votul meu: NU Am ramas la parerea ca se merita mai mult prelungirea capotei ( pai un set de pleoape din abs costa intre 100-150 ron + vopsit 50-100 ron , ajungi la aproape acelasi lucru cu prelungirea capotei ) |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
Cat despre golf5...chiar azi am vazut unu cu pleoape si dadeau foarte bine pe el! LE: da, greseala mea Snapy |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
Quote:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Quote:
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
1 Attachment(s)
avem tata shi de-astea ,vroiam sa le dau jos dar acum chiar imi plac, asa am cumparat-o
|
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
Schimba putin aspectul masinii..ceva dragut,,
Un an nou plin de impliniri si realizari din orice punct de vedere :-) |
Re: Aveti, v-ar placea sa aveti sau nu v-ar placea pleoape pe faruri?
imi plac pleoapele..
bineinteles ca imi place mai mult o prelungire de capota..dar daca stam sa calculam.. ne complicam mai mult,costurile sunt mai mari,exista riscuri peste riscuri(in cazul unei mici tamponari sa crape toata capota,poate ea sa fie facuta si sudata. oricum azi marea majoritate sunt din fibra .. si mai contine pe alocuri si chit..care crapa) si daca alegi pleoapele..neaparat sa fie bine facute..sau de la un producator special..pentru ca am vazut pleoape..care nu se imbinau cu caroseria pentru ca ba ereau prea mari, ba ereau prea mici.. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:12. |
- Copyright 2026 4Tuning