Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Masinile din "Death Race" (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/79873-masinile-death-race.html)

axxel4you 06-06-08 01:07

Re: Masinile din "Death Race"
 
:d:d:d:d:d:d:d:d:d Nfs!

Vely 06-06-08 17:18

Re: Masinile din "Death Race"
 
Camionu zici ca e desprins direct din Mad Max

SaIBoT 08-06-08 13:03

Re: Masinile din "Death Race"
 
Suna interesant,asteptam sa vedem filmul si pe urma mai multe concluzii,dar cu siguranta abia astept si cred ca o sa imi placa ;)

darktemplar 09-06-08 16:27

Re: Masinile din "Death Race"
 
misto masini...tare mi-ar placea una( chiar si fara arme cu toate ca uneori sunt binevenite in traficul de pe la noi)....doar asa sa sa ii mai dau cate un branci manelistului cu Mert sau BMW ce goneste cu geamurile lasate si muzica la maxim; acum serios vorbind....au transformat aceste masini in tancuri dar, mergand pe actiunea filmului, ce naiba de motor trebuie sa bagi sub capota unei astfel de masini; la ce grosime vor ei sa arate ca are tabla pe ele....cantaresc cel putin 5 tone fiecare asa ca abia daca o urnesti cu un v8 daramite sa mai faci si curse cu ele...oricum....ca idee...e ok chiar daca parca erau mai realiste cele din Mad Max

dydy-andrey 09-06-08 22:31

Re: Masinile din "Death Race"
 
dai cu dacia in perete, ca-ti cade un "reno" din ea ;))

nasoale masinile alea ... ma sperie :-s

Nitro Customs 10-06-08 13:34

Re: Masinile din "Death Race"
 
saracele masini :sad:

Strainger 11-06-08 09:12

Re: Masinile din "Death Race"
 
Mi ar place un camion din ala sau mustangul ala asa cum e el sa trec peste soferii care nu stiu sa conduca bine sau care gresesc, dar mai ales sa merg prin parlament sa mii iau pe totzi politicieni la intrebari de unde au atatia bani sa isi cumpere masini trasnet?
in fine Om trai, om vedea, om comenta si om analiza daca e sau nu bun filmul.

RoadKnight 12-06-08 02:19

Re: Masinile din "Death Race"
 
oare cand le-au construit au folosit si elefanti?:D...sau numai peugeot are licenta...? :)))

boy_wonder 14-06-08 15:18

Re: Masinile din "Death Race"
 
Primul trailer oficial pentru Death Race

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/y8E9GEwg_3U&hl=en"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/y8E9GEwg_3U&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>

2fast4you 16-06-08 13:59

Re: Masinile din "Death Race"
 
Pare interesant

molady11 16-06-08 14:52

Re: Masinile din "Death Race"
 
ai de p.... planetara mea ce super mortal ii filmul :X:X:X:X

smc07 16-06-08 15:36

Re: Masinile din "Death Race"
 
super tare...filmu asta o sa rupa tiparele :D

tm_kata 16-06-08 15:50

Re: Masinile din "Death Race"
 
ba ce tare o sa fie :) abia astept :D

ciprian.20 16-06-08 15:53

Re: Masinile din "Death Race"
 
se anunta a fi un film interesant :D

santo 16-06-08 16:14

Re: Masinile din "Death Race"
 
dupa film o sa vedem teribilistii,la stirile de la ora 5 a doua zi(ca ala care s-a uitat la Gone in 60 Seconds,si apoi s-a pus pe treaba si el,dupa ce o prins detalile:))

C_kst 16-06-08 16:15

Re: Masinile din "Death Race"
 
nu era cine stie ce la poze....da acu' :D

Marius_mym89 16-06-08 16:16

Re: Masinile din "Death Race"
 
marfa ....pare interesant, cand ziceati ca apare :-? ??

adriano9 16-06-08 20:35

Re: Masinile din "Death Race"
 
pff sper sa apara cat de repede :D

alyxtr 16-06-08 21:04

Re: Masinile din "Death Race"
 
superb abia astept sa apara imi place ca joaca tyrese in el

Paul_ToNy 17-06-08 13:45

Re: Masinile din "Death Race"
 
tare , e pe gustul meu , abia astept sa apara.

cristiano304 17-06-08 14:56

Re: Masinile din "Death Race"
 
:lol:cred k o sa fie super tare filmu...:lol:

VWluci 17-06-08 15:03

Re: Masinile din "Death Race"
 
genial, dabia astept sa vad filmul!

darkeddy 17-06-08 19:16

Re: Masinile din "Death Race"
 
Quote:

Originally Posted by molady11 (Post 1594473)
ai de p.... planetara mea ce super mortal ii filmul :X:X:X:X

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAH frumos spus...planetara...da intr-adevar cred k va fi ceva tare

death_race 18-06-08 18:42

Re: Masinile din "Death Race"
 
foarte agresive

mad_aurel 21-06-08 10:31

Re: Masinile din "Death Race"
 
interesant, dar parca prea exagerate masinile alea

bmw_360cp 25-07-08 23:11

Re: Masinile din "Death Race"
 
dodgeu ram si cu chevroletu ala sunt cele mai smechere:)

Bogos Csaba 27-07-08 11:32

Re: Masinile din "Death Race"
 
Quote:

Originally Posted by bmw_360cp (Post 1662766)
dodgeu ram si cu chevroletu ala sunt cele mai smechere:)

Da intradevar sunt cele mai schmekere masini. Putere Design, lux, e tare.

death_race 28-07-08 01:05

Re: Masinile din "Death Race"
 
Quote:

Originally Posted by Bogos Csaba (Post 1664585)
Da intradevar sunt cele mai schmekere masini. Putere Design, lux, e tare.

de lux nu poate fi vorba (ma refer la cele din film);)

cryssl 03-08-08 21:02

Re: Masinile din "Death Race"
 
sa lansat filmul si a aparut si pe net ;)_

Strainger 12-08-08 11:11

Re: Masinile din "Death Race"
 
Ce varianta e?? dvdrip unde il pot gasi da un site ceva

D@N_NSL 06-09-08 03:19

Re: Masinile din "Death Race"
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 1677409)
sa lansat filmul si a aparut si pe net ;)_

l-am vazut si eu da era calitatea p***...astept un dvdrip sa vad daca gasesc:D

CmI-user 06-09-08 17:32

Re: Masinile din "Death Race"
 
si eu l-am vazut....dane mai asteapta dvdrip-ul

Sindrom 16-09-08 00:43

Re: Masinile din "Death Race"
 
am gasit io blueray pe torrente da n-am sub:( se vede bine.

Blondy26 16-09-08 02:29

Re: Masinile din "Death Race"
 
am vazut filmul si e dragut, un pic previzibil dar dragut. a mai aparut unul care se cheama death racers si mi se pare...ridicol.cred ca e replica penibila la death race.

dexter_20 16-09-08 14:23

Re: Masinile din "Death Race"
 
Cand am vazut pozele cu masinile am zis ca si-au batut joc de ele, dar dupa ce am vazut filmul am inteles de ce au facut acest lucru.


All times are GMT +2. The time now is 21:52.

- Copyright 2026 4Tuning