Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Pe data de 10 septembrie intalnire la ora 5:30 la ODN! (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/7972-data-10-septembrie-intalnire-ora-5-30-odn.html)

SV-05-YBG 10-09-05 16:59

Sper ca ati reusit sa va adunati. Daca da sa imi dea Cristi un Bip si il sun eu sa imi spuna daca avea vladutzz cererile de sponsorizare si ce s-a discutat. Sau Andrei.

Low_Ridah 10-09-05 18:57

Na apoi neam adunat cativa Stefan ... am fost destul de multisori .... o sa trec Luni pe la tine sa iti zic ce sa mai discutat .... cred k o sa vina si Kamikaze ... k tre sa mai mergem pe la Sponsori ... :D

KAmikazee2005 10-09-05 19:32

da vin si eu cu tine low :)

SiLoTh 10-09-05 21:19

a fost o intalnire destul de reusita, am fost multi :!:

Vladutzzz_sv 10-09-05 21:38

intalnire
 
Asta asa e, dupa destul de mult timp am reusit sa ne adunam ceva mai multi decat de obicei ceea ce a fost bine. Pana la urma cine merge cu mine luni?

Low_Ridah 10-09-05 22:19

Unde ... dupa sponsori....apoi lumea mai mere si la scoala... da de dimineatza merg yo si Kamikazee ... k asha am vorbit cu el ... merem la sponsori si la pe la Stefan sa ii zicem ce sa mai vorbit sambata :D .... e bine..?

Vladutzzz_sv 10-09-05 22:33

sponsori
 
Este bine, insemna ca eu luni dimineata voi merge in Falticeni sa vad care este miscarea pe acolo si voi vedeti ce puteti face pe aici. e bine asa?

KAmikazee2005 11-09-05 11:18

cu cine mergi la falticeni??? ca vin si eu :)

Vladutzzz_sv 11-09-05 11:37

falticeni
 
Nu stiu, ori cu sor-mea ori cu cineva de la firma

KAmikazee2005 11-09-05 11:38

si tre sa mearga vreunu dintre mine si low_ridah?? :)

Low_Ridah 11-09-05 11:52

Care are timp si vrea sa mearga cu mine Luni dupa sponsori ...

Heparu_Boy 11-09-05 12:52

Sorry ca nu am fost am fost plecat la iasi !!!

Low_Ridah 11-09-05 13:27

Nai treaba Heparu ... da problema este urmatoarea >>>> trebuie sa gasim cati mai multi sponsori si cat mai repede .

Low_Ridah 11-09-05 13:42

Heparu tu nu ai putea sa vii ..?

Vladutzzz_sv 11-09-05 14:21

cursa
 
Se pare ca pana la urma cursa se va tine cat de curand, a inceput sa mearga treaba cu strangerea de fonduri 8) 8) 8) 8)

Low_Ridah 11-09-05 15:10

Bine lumea vrea sa se faca cursa .. lumea vrea sa se stranga fonduri ... dar ce folos k nu sunt sponsori .... :roll:

Vladutzzz_sv 11-09-05 15:15

as
 
serios?????? 8) m-am intalnit azi cu cineva in oras si i-am spus despre ce e vb, trec maine pe la birou sa ii dau mai multe detalii dar 75% sare cu banu, si banutzu va fi destul de gros

Low_Ridah 11-09-05 15:19

Apoi ar trebui sa mai icercam .... poate nu e asa cum credeam eu .... poate chiar sunt firme la care nu neam gandit care sunt dispuse sa sponsorizeze .....in cazul asta sper k maine cand merg dupa sponsori sa primesc nijte raspunsuri afirmative .

KAmikazee2005 11-09-05 15:40

cam pe la ce ora mergem dupa sponsori?? ca dimineatza e inceperea scolii si na cum sunt numai elevi constiinciosi pe acest site mai tre sa mergem si pe la sc :))))))) :lol:

Low_Ridah 11-09-05 15:44

Apoi cine are masina si permis si are timp sa ne duca oleac prin oras .. va rog sa postati :D ...

LaMishto 11-09-05 16:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Heparu_Boy\"
Sorry ca nu am fost am fost plecat la iasi !!!

si n-ai dat nici un semn? :evil:

Low_Ridah 11-09-05 20:09

Vad k toti sau oferit sa ne duca cu masina ... :? ... nu k ar trebui neaparat ... dar pentru unii maine incepe scoala ... si tocmai dimineata ar trebui sa fim pe la scoala ...

Vladutzzz_sv 11-09-05 20:16

as
 
maine ies eu putin cu masina prin oras ca trebuie sa ajung in burdujeni si itcani dar cu prea multe nu va pot ajuta ca stiti \"mica\" mea problema

Low_Ridah 11-09-05 20:19

Si mai risti .... mica ta problema se poate face un mai mare... MARE ..MARE MARE

Vladutzzz_sv 11-09-05 20:23

as
 
se ofera cineva sa umble vreo ora prin oras....se pare ca nu asa ca sunt nevoit sa risc putin

Low_Ridah 11-09-05 20:37

Gandestete >>> Maine : Prima zi de scoala => 10000 de politai in oras.

KAmikazee2005 11-09-05 20:47

vladutz! maine tre sa mergem sa vb cu gabi de la mtt si cu patronu de la ocean!!! cand ne int! eu zic sa mergem dupa10:30 11

Low_Ridah 12-09-05 08:07

La ora 10:45 in fata la Hotel Bucovina .... Nu uitati sa veniti Vladutz , Kamikazee si Adam :D ... si eu :P

Mantus_a 12-09-05 20:52

vladutzzz daca ai nevoie de un sofer incearca sa ma suni pe mine ca eu is disp aproape tot timpul...

Low_Ridah 12-09-05 21:11

Da pana acuma nu puteai sa zici :D ... da nu de sofer era vorba ... ci de masina ... nu aveam masina azi....

Mantus_a 12-09-05 21:18

nah eu azi de pe la 10 am umblat cu viperu(skoda) si am fost si pe la alma viva da nu am dat de Lenta m-oi duce maine dupa examen ...


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning