![]() |
Sper ca ati reusit sa va adunati. Daca da sa imi dea Cristi un Bip si il sun eu sa imi spuna daca avea vladutzz cererile de sponsorizare si ce s-a discutat. Sau Andrei.
|
Na apoi neam adunat cativa Stefan ... am fost destul de multisori .... o sa trec Luni pe la tine sa iti zic ce sa mai discutat .... cred k o sa vina si Kamikaze ... k tre sa mai mergem pe la Sponsori ... :D
|
da vin si eu cu tine low :)
|
a fost o intalnire destul de reusita, am fost multi :!:
|
intalnire
Asta asa e, dupa destul de mult timp am reusit sa ne adunam ceva mai multi decat de obicei ceea ce a fost bine. Pana la urma cine merge cu mine luni?
|
Unde ... dupa sponsori....apoi lumea mai mere si la scoala... da de dimineatza merg yo si Kamikazee ... k asha am vorbit cu el ... merem la sponsori si la pe la Stefan sa ii zicem ce sa mai vorbit sambata :D .... e bine..?
|
sponsori
Este bine, insemna ca eu luni dimineata voi merge in Falticeni sa vad care este miscarea pe acolo si voi vedeti ce puteti face pe aici. e bine asa?
|
cu cine mergi la falticeni??? ca vin si eu :)
|
falticeni
Nu stiu, ori cu sor-mea ori cu cineva de la firma
|
si tre sa mearga vreunu dintre mine si low_ridah?? :)
|
Care are timp si vrea sa mearga cu mine Luni dupa sponsori ...
|
Sorry ca nu am fost am fost plecat la iasi !!!
|
Nai treaba Heparu ... da problema este urmatoarea >>>> trebuie sa gasim cati mai multi sponsori si cat mai repede .
|
Heparu tu nu ai putea sa vii ..?
|
cursa
Se pare ca pana la urma cursa se va tine cat de curand, a inceput sa mearga treaba cu strangerea de fonduri 8) 8) 8) 8)
|
Bine lumea vrea sa se faca cursa .. lumea vrea sa se stranga fonduri ... dar ce folos k nu sunt sponsori .... :roll:
|
as
serios?????? 8) m-am intalnit azi cu cineva in oras si i-am spus despre ce e vb, trec maine pe la birou sa ii dau mai multe detalii dar 75% sare cu banu, si banutzu va fi destul de gros
|
Apoi ar trebui sa mai icercam .... poate nu e asa cum credeam eu .... poate chiar sunt firme la care nu neam gandit care sunt dispuse sa sponsorizeze .....in cazul asta sper k maine cand merg dupa sponsori sa primesc nijte raspunsuri afirmative .
|
cam pe la ce ora mergem dupa sponsori?? ca dimineatza e inceperea scolii si na cum sunt numai elevi constiinciosi pe acest site mai tre sa mergem si pe la sc :))))))) :lol:
|
Apoi cine are masina si permis si are timp sa ne duca oleac prin oras .. va rog sa postati :D ...
|
Re:
Quote:
|
Vad k toti sau oferit sa ne duca cu masina ... :? ... nu k ar trebui neaparat ... dar pentru unii maine incepe scoala ... si tocmai dimineata ar trebui sa fim pe la scoala ...
|
as
maine ies eu putin cu masina prin oras ca trebuie sa ajung in burdujeni si itcani dar cu prea multe nu va pot ajuta ca stiti \"mica\" mea problema
|
Si mai risti .... mica ta problema se poate face un mai mare... MARE ..MARE MARE
|
as
se ofera cineva sa umble vreo ora prin oras....se pare ca nu asa ca sunt nevoit sa risc putin
|
Gandestete >>> Maine : Prima zi de scoala => 10000 de politai in oras.
|
vladutz! maine tre sa mergem sa vb cu gabi de la mtt si cu patronu de la ocean!!! cand ne int! eu zic sa mergem dupa10:30 11
|
La ora 10:45 in fata la Hotel Bucovina .... Nu uitati sa veniti Vladutz , Kamikazee si Adam :D ... si eu :P
|
vladutzzz daca ai nevoie de un sofer incearca sa ma suni pe mine ca eu is disp aproape tot timpul...
|
Da pana acuma nu puteai sa zici :D ... da nu de sofer era vorba ... ci de masina ... nu aveam masina azi....
|
nah eu azi de pe la 10 am umblat cu viperu(skoda) si am fost si pe la alma viva da nu am dat de Lenta m-oi duce maine dupa examen ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning